Opština Arilje - Najnovije vesti

Opština Arilje - Najnovije vesti Opština Arilje - Najnovije vesti

Početna strana

  • Povećajte veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanjite veličinu slova
Rešenje o utvrđivanju zbirne izborne liste kandidata za izbor odbornika u Skupštini opštine Arilje Štampa El. pošta

Na osnovu člana 26. stav 1. Zakona o lokalnim izborima ("Službeni glasnik RS" broj 129/07, 34/10-odluka US i 54/11),

Izborna komisija opštine Arilje, na sednici održanoj dana 12. aprila 2016. godine u 20:45 časova, donela je

 

R E Š E Nj E

O UTVRĐIVANjU ZBIRNE IZBORNE LISTE KANDIDATA ZA IZBOR ODBORNIKA U SKUPŠTINU OPŠTINE ARILjE

24. april 2016. godine

 

I

UTVRĐUJE SE Zbirna izborna lista kandidata za izbor odbornika u Skupštinu opštine Arilje, na izborima raspisanim za 24. april 2016.godine i to:

 

1. ALEKSANDAR VUČIĆ – SRBIJA POBEĐUJE

 

Kandidati na izbornoj listi su:

1. Zoran Todorović,1971, diplomiran ekonomskoindustrijski menadžer, Arilje

2. Miloš Nedeljković,1956, mašinski iženjer, Arilje

3. Biljana Radović,1968, iženjer voćarstva, Arilje

4. Branko Vukajlović,1965, preduzetnik, Dobrače

5. Radovan Jakovljević. 1966, preduzetnik, Stupčevići

6. Jelena Drašković, 1983, vaspitač, Grdovići

7. Radan Marjanović, 1962, trgovac, Arilje

8. Blagoje Radeljić, 1963, obračunski radnik, Arilje

9. Katarina Gačević, 1973, Tekstilni tehničar, Arilje

10. Niša Bulatović, 1954, nastavnik, Arilje

11. Vladan Stanković, 1964, poljoprivrednik, Mirosaljci

12. Ljiljana Stambolić, 1953, penzioner, Arilje

13. Vladan Crnković, 1965, poljoprivredni tehničar, Arilje

14. Vidan Vukolić, 1955, poljoprivrednik, Grivska

15. Mica Koković, 1952, profesor hemije, Arilje

16. Milan Radojičić, 1949, poljoprivrednik, Trešnjevica

17. Andrija Stojadinović, 1973, radnik, Arilje

18. Danijela Brajković, 1988, profesor, Vigošte

19. Milija Vukotić, 1958, ekonomski tehničar, Arilje

20. Milisav Lazović, 1946, preduzetnik, Arilje

21. Vesna Tripković, 1970, trgovac, Cerova

22. Boban Stovragović, 1970, inženjer poljoprivrede, Mirosaljci

23. Milan Pajović, 1963, poljoprivrednik, Bjeluša

24. Sanela Marjanović, 1986, ekonomista, Arilje

25. Milan Nedeljković, 1961, mašinski tehničar, Virovo

26. Dragan Nikolić, 1965, poljoprivrednik, Dobrače

27. Nada Radojević, 1983, ekonomista, Arilje

28. Gojko Grujović, 1947, tekstilni tehničar, Arilje

29. Ranisav Sarić, 1970, poljoprivrednik, Visoka

30. Mira Jovanović-Nedić, 1983, menadžer, Grivska

31. Radan Arsović, 1959, ekonomski tehničar, Arilje

32. Tomo Kovačević, 1975, poljoprivrednik, Kruščica

33. Vesna Vidić,1988, medicinska sestra, Bogojevići

34. Predrag Vitorović,1978, metalostrugar, Cerova

 

2. Grupa Građana ''MOŽEMO BOLjE- Irena Mijailović''Arilje

 

Kandidati na izbornoj listi su:

1. Irena Mijailović,1974, preduzetnik, Arilje

2. Vlade Isailović,1964, master menadžer bezbednosti, Arilje

3. Zvonko Petrović,1961, diplomirani pravnik, Arilje

4. Snežana Mutavdžić,1970, diplomirani mašinski inžinjer, Arilje

5. Miroslav Milivojević, 1976, preduzetnik, Arilje

6. Milovan Stamenić, 1958, profesor, Stupčevići

7. Danijela P. Milivojević, 1977, lekar, Arilje

8. Ljube Lukić, 1955, penzioner, Arilje

9. Miljko Todorović, 1956, poljoprivrednik, Divljaka

10. Gorica Pavlović, 1961, diplomirani inžinjer šumarstva, Arilje

11. Slavomir Marković,1943, penzioner, Stupčevići

12.

13.

14. Simo Dragović, 1958, preduzetnik, Grivska

15. Milan Nikitović,1969, preduzetnik ugostitelj, Arilje

16. Stanka Vranešević, 1983, vaspitač, Arilje

17. Božidar Jovanović, 1964, trgovac, Vigošte

18. Dragan Jojić, 1962, poljoprivrednik, Mirosaljci

19. Ljiljana Petronijević, 1963, ekonomski tehničar, Arilje

20. Raco Savić, 1956, profesor, Grdovići

21. Radovan Nenadić,1953, profesor, Arilje

22. Mira Nikitović, 1972, vaspitač, Arilje

23.

24. Marko Đapović, 1988, preduzetnik, Pogled

25. Selena Krčevinac, 1972, službenik, Latvica

26. Miroslav Đoković,1954, radnik, Trešnjevica

27. Miloš Marković, 1952, radnik, Vrane

28. Slavica Bojić, 1972, medicinska sestra, Cerova

29. Bogoljub Anđelić,1953, penzioner, Arilje

30. Mile Blagojević, 1963, poljoprivrednik, Dobrače

31. Jelena Dabović, 1977, radnik, Stupčevići

32. Ivan Poledica,1964, poljoprivrednik, Trešnjevica

33. Miloje Stojanović, 1966, poljoprivrednik, Radobuđa

 

3. ,,IVICA DAČIĆ – Socijalistička partija Srbije (SPS), Jedinstvena Srbija (JS) Dragan Marković Palma“


Kandidati na izbornoj listi su:

1. Ljubodrag Mitrić,1958, građevinski inženjer, Arilje

2. Mićun Vasilijević, 1948, poslovni sekretar, Bogojevići

3. Snežana Radonjić, 1964, službenik, Arilje

4. Dragan Stanojević, 1974, pravnik, Arilje

5. Ivan Šendeković,1978, mašinski tehničar, Virovo

6. Ljiljana Dragović, 1958, ekonomski tehničar, Arilje

7. Predrag Maslar,1982, pravnik, Arilje

8. Dimitrije Pećinar, 1945, pravnik, Arilje

9. Jelena Stevanović, 1982, trgovac, Arilje

10. Boban Simeunović,1965, radnik, Arilje

11. Zoran Pavlović, 1980, elektro tehničar, Donje Vigošte

12. Radmila Plazinić, 1975, trgovac, Donje Vigošte

13. Pavle Lukić, 1950, penzioner, Arilje

14. Petronije Grujović,1961, auto-limar, Dragojevac

15. Nataša Ćurčić, 1968, tehničar prodaje, Arilje

16. Srećko Stojić, 1951, mašinski tehničar, Vrane

17. Tanasije Jojić, 1956, poslovođa, Mirosaljci

18. Božidarka Stefanović,1949, kv radnik, Arilje

19. Vidomir Dimitrijević, 1962, radnik, Grdovići

20. Vaso Perović,1951,poljoprivrednik, Kruščica

21. Milena Ćurčić, 1963, radnik, Arilje

22. Boško Vukotić, 1958, poljoprivrednik, Grivska

23. Vujica Stjepanović, 1972, veterinarski tehničar, Arilje

24. Milka Joković, 1962, trgovac, Arilje

25. Miljko Teofilović,1957, poljoprivrednik, Dobrače

26. Radiša Ostojić, 1951, poljoprivrednik, Severovo

27. Brankica Brajković, 1979, radnik, Kruščica

28. Svetolik Nikolić, 1963, poljoprivrednik, Visoka

29. Dragutin Jevtović, 1950, penzioner, Donje Vigošte

30. Julka Kokotović, 1966, radnik, Cerova donja

31. Petar Pjevović,1951, poljoprivrednik, Brekovo

32. Petronije Stojadinović, 1959, radnik, Radobuđa

33. Zora Luković, 1963, ekonomski tehničar, Arilje

34. Radoljub Marjanović,1946, penzioner, Radoševo

 

4. Dr VOJISLAV ŠEŠELj – SRPSKA RADIKALNA STRANKA

 

Kandidati na izbornoj listi su:

1. Milan Nikolić, 1954, dipl. inženjer mašinstva, Arilje

2. Milan Jovičić,1985, dipl. Ekonomista, Arilje

3. Gordana Tadić, 1962, ekonomski tehničar, Stupčevići

4. Budiša Nikolić, 1961, preduzetnik, Arilje

5. Mićo Jovičić, 1960, bravar, Arilje

6. Ljiljana Vujošević, 1964, dipl. inženjer agronomije, Arilje

7. Slavoljub Obradović, 1975, radnik, Cerova

8. Đorđe Marković, 1968, poljoprivrednik, Brekovo

9. Olivera Draškić, 1960, ekonomski tehničar, Arilje

10. Nenad Milovanović, 1974, preduzetnik, Arilje

11. Nikola Topalović, 1984, elektro mehaničar mašina i opreme, Arilje

12. Dragica Ostojić, 1967, preduzetnik, Arilje

13. Ljubisav Cvetić, 1961, kovač, Cerova

14. Slavoljub Bjeljić,1963, vozač, Grivska

15. Rada Nikolić, 1958, trgovac, Arilje

16. Rade Nedić,1954, penzioner, Bogojevići

17. Radovan Milićević,1971, trgovac, Arilje

18. Milka Nedeljković - Terzić, 1973, gimnazija, Cerova

19. Milan Milosavljević,1970, poljoprivrednik, Mirosaljci

20. Milenko Đoković, 1976, auto električar, Trešnjevica

21. Nada Jovičić, 1954, tekstilni tehničar, Vigošte

22. Mileta Vranešević, 1963, radio i TV mehaničar, Radobuđa

23. Željko Đorđević, 1972, mašinski tehničar, Latvica

24. Mioljka Aleksić, 1978, preduzetnik, Severovo

25. Milodrag Jojić,1975, metalostrugar, Vigošte

26. Vladimir Bojović, 1984, elektro mehaničar mašina i opreme, Visoka

27. Milka Jovanović, 1954, ugostitelj, Dragojevac

28. Brane Gaburović, 1971, metalostrugar , Cerova

29. Predrag Čakarević, 1981, poljoprivrednik, Mirosaljci

30. Slavica Poledica, 1975, poljoprivredni tehničar, Arilje

31. Milan Nerandžić,1951, preduzetnik, Bogojevići

32. Milinko Dragićević, 1964, vodoinstalater, Grivska

 

5. SRPSKI POKRET DVERI

 

Kandidati na izbornoj listi su:

1. Dragoš Luković, 1974, trgovac, Severovo

2. Georgina Naunova, 1960, dipl.biolog fizioterapeut, Dobrače

3. Miodrag Radojević, 1956, penzioner, Arilje

4. Saša Stevanović, 1974, preduzetnik, Cerova

5. Anđela Atanasijević, 1988, vaspitač, Grdovići

6. Goran Đoković, 1975, trgovac, Grdovići

7. Branko Munjić, 1989, trgovac, Cerova

8. Ana Milovanović, 1978, profesor, Arilje

9. Stojan Joksimović, 1967, preduzetnik, Arilje

10. Milan Milošević, 1996, veter.tehničar , Stupčevići

11. Smiljana Lovre, 1989, poljop.tehničar, Arilje

12. Ivan Bojović, 1973, preduzetnik, Arilje

13. Radomir Lukić, 1949, penzioner, Arilje

14. Vesna Sarić, 1968, ekon.tehničar, Arilje

15. Mićo Petronijević, 1975, muzičar, Vrane

16. Branislav Mijailović, 1974, poštar, Cerova

17. Mila Novaković, 1971, trgovac, Arilje

18. Veljo Blagojević, 1984, vozač, Arilje

19. Milan Pajović, 1996, veterin.tehničar, Arilje

20. Jasmina Stevanović,1979, defektolog, Cerova

21. Miloš Radovanović, 1997, učenik, Stupčevići

22. Dragana Drinčić, 1973, poljop.tehničar, Cerova

23. Marko Milivojević, 1988, pekar, Vrane

24. Boško Gligorijević, 1977, poljoprivrednik, Vrane

 

6. Dr Zoran Mićović – Demokratska stranka, Socijaldemokratska stranka, Nova stranka – PROVERENO NAJBOLjE

 

Kandidati na izbornoj listi su:

1. dr Zoran Mićović, 1953, doktor veterine, Arilje

2. Mirjana Avakumović, 1959, doktor stomatologije, Arilje

3. Dragoljub Đunisijević, 1976, dipl. pravnik, Vrane

4. Branislava Ćirković, 1968, dipl. inž. poljoprivrede, Pogled

5. Dragan Drinčić, 1964, dipl. inž. prehranbene tehnologije, Arilje

6. Aco Šaptović, 1980, poljoprivrednik, Visoka

7. Mladena Aleksić,1952, dr. veterinarske medicine, Arilje

8. Vitomir Arsović, 1964, strukovni menadžer, Arilje

9. Ljubiša Milijanović, 1954, poljoprivrednik, Stupčevići

10. Višnja Surla Krupniković, 1975, lekar, Grdovići

11. Goran Sofijanić, 1971, profesor, Arilje

12. Vidoje Milutinović, 1966, radnik, Radobuđa

13. Ivana Brkić, 1972, dipl. profesor srpskog jezika i književnosti, Arilje

14. Milenko Jovanović, 1966, poljoprivrednik, Brekovo

15. Desimir Crnković, 1962, poljoprivrednik, Latvica

16. Mila Lečić, 1972, fizioterapeut, Arilje

17. Mirčeta Isaković, 1962, elektrotehničar, Arilje

18. Goran Ognjević, 1970, poljoprivrednik, Bogojevići

19. Mira Vukotić, 1966, profesor razredne nastave, Arilje

20. Dejan Pilčević, 1978, radnik, Cerova

21. Milan Pilčević,1982, radnik, Radoševo

22. Branka Lazović, 1961, trgovac, Latvica

23. Mišo Aleksić, 1955, poljoprivrednik, Trešnjevica

24. Milija Poledica, 1961, poljoprivrednik, Trešnjevica

25. Dragana Obradović, 1988, ekonomista, Stupčevići

26. Miodrag Obradović, 1986, dipl. inž. poljoprivrede, Arilje

27. Miodrag Nenadić, 1976, poljoprivrednik, Mirosaljci

28. Žana Rajković, 1975, penzioner, Arilje

29. Đorđe Kratovac, 1990, student, Arilje

30. Tomislav Todorović, 1951, preduzetnik, Virovo

31. Kata Jojić, 1961, dipl. ekonomista, Arilje

32. Miloš Stefanović, 1952, preduzetnik, Grdovići

33. Danijela Lukić, 1991, dipl. menadžer, Stupčevići

34. Dragan Ilić, 1953, upravni tehničar, Arilje

 

 

7. GRUPA GRAĐANA ''POKRET RADNIKA I SELjAKA - DRAGIŠA TERZIĆ''

 

Kandidati na izbornoj listi su:

1. Dragiša Terzić, 1973, radnik, Cerova

2. Mišo Đoković, 1974, poljoprivrednik, Brekovo

3. Nataša Arsović, 1973, ekonomski tehničar, Arilje

4. Milivoje Vasić, 1986, poljoprivrednik, Severovo

5. Radan Stevanović, 1978, poljoprivrednik, Arilje

6. Vesna Dželebdžić r. Milošević, 1964, inženjer prehrambene tehnologije, Vigošte

7. Miroslav Vranjevac, 1958, penzioner, Arilje

8. Miroslav Stojanović, 1963, preduzetnik, Cerova

9. Jadranka Čakarević, 1974, trgovac, Mirosaljci

10. Slavko Joksimović, 1977, električaar, Virovo

11. Branko Savić, 1970, poljoprivrednik, Radobuđa

12. Katarina Marjanović, 1973, strukovni ekonomista, Arilje

13. Grozden Pavlović, 1965, radnik, Kruščica

14. Vidan Radojičić, 1986, preduzetnik, Trešnjevica

15. Jasmina Vehbi Kirik, 1985, ekonomista, Arilje

16. Ivana Petronijević, 1987, medicinski tehničar, Latvica

17. Milomir Ilić, 1962, radnik, Cerova

18. Biljana Poledica, 1969, domaćica, Trešnjevica

19. Miroslav Cvetić, 1955, radnik, Cerova

20. Vladan Stojanović, 1957, penzioner, Dragojevac

21. Svetlana Gavrilović, 1981, ugostitelj, Trešnjevica

22. Mile Jevtović, 1966, poljoprivrednik, Bjeluša

23. Dragoslav Milićević, 1962, poljoprivrednik, Dobrače

24. Dragica Čalović, 1947, penzioner, Arilje

25. Milovan Čakarević, 1974, radnik, Arilje

26. Velibor Marinković, 1972, metalostrugar, Bjeluša

27. Dušica Mitrović, 1980, domaćica, Brekovo

28. Obrad Topalović, 1974, mašinski tehničar, Vigošte

29. Radisav Nikolić, 1987, poljoprivrednik, Visoka

30. Mica Vučićević, 1976, trgovac, Arilje

31. Radojica Simović, 1985, poljoprivrednik, Grivska

32. Snežana Savić, 1975, prehrambeni tehničar, Arilje

33. Radmila Radosavljević, 1977, domaćica, Stupčevići

34. Zoran Radivojević, 1983, poljoprivrednik, Dobrače

 

II

 

Ova Zbirna izborna lista objavljuje se u "Službenom glasniku opštine Arilje", i ističe na biračkim mestima.


IZBORNA KOMISIJA OPŠTINE ARILjE

broj 013-13/2016, 12.04.2016. godine

 

Predsednik izborne komisije

Duško Stefanović

 

SLUŽBENI GLASNIK OPŠTINE ARILJE BROJ 2 - 2016, OD 13.APRILA 2016. GODINE MOŽETE PREUZETI NA OVOM LINKU !!!


Stariji članci:

 

Vremenska prognoza za Arilje - narednih 7 dana

Večeras
Delimična oblačnost
Min: 10  oC
JZ   7 km/h
Petak., 24 Martt
Vedro ujutru, delimična oblačnost u ostalom delu dana.
24 oC /10 oC
  11 km/h
Subota., 25 Martt
Delimična oblačnost.
14 oC /6 oC
  9 km/h
Nedelja., 26 Martt
Delimična oblačnost ujutru, kiša u ostalom delu dana.
16 oC /5 oC
  14 km/h
Ponedeljak., 27 Martt
Oblačnost ujutru,  moguća kiša tokom dana. Uveče vedro.
11 oC /4 oC
  15 km/h
Utorak., 28 Martt
Nešto oblačnosti ujutru, vedro u ostalom delu dana.
16 oC /3 oC
  12 km/h
Sreda., 29 Martt
Vedro.
21 oC /2 oC
  7 km/h

Vremenska prognoza

Temperatura:
Maks. vetar:
Arilje - Večeras
Delimična oblačnost 10  oC
JZ   7 km/h
Opština Arilje - Zvanična internet prezentacija.  © 2005 - 2015