Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Решење о утврђивању збирне изборне листе кандидата за избор одборника у Скупштини општине Ариље Штампа Ел. пошта

На основу члана 26. став 1. Закона о локалним изборима ("Службени гласник РС" број 129/07, 34/10-одлука УС и 54/11),

Изборна комисија општине Ариље, на седници одржаној дана 12. априла 2016. године у 20:45 часова, донела је

 

Р Е Ш Е Њ Е

О УТВРЂИВАЊУ ЗБИРНЕ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ КАНДИДАТА ЗА ИЗБОР ОДБОРНИКА У СКУПШТИНУ ОПШТИНЕ АРИЉЕ

24. април 2016. године

 

И

УТВРЂУЈЕ СЕ Збирна изборна листа кандидата за избор одборника у Скупштину општине Ариље, на изборима расписаним за 24. април 2016.године и то:

 

1. АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ

 

Кандидати на изборној листи су:

1. Зоран Тодоровић,1971, дипломиран економскоиндустријски менаџер, Ариље

2. Милош Недељковић,1956, машински ижењер, Ариље

3. Биљана Радовић,1968, ижењер воћарства, Ариље

4. Бранко Вукајловић,1965, предузетник, Добраче

5. Радован Јаковљевић. 1966, предузетник, Ступчевићи

6. Јелена Драшковић, 1983, васпитач, Грдовићи

7. Радан Марјановић, 1962, трговац, Ариље

8. Благоје Радељић, 1963, обрачунски радник, Ариље

9. Катарина Гачевић, 1973, Текстилни техничар, Ариље

10. Ниша Булатовић, 1954, наставник, Ариље

11. Владан Станковић, 1964, пољопривредник, Миросаљци

12. Љиљана Стамболић, 1953, пензионер, Ариље

13. Владан Црнковић, 1965, пољопривредни техничар, Ариље

14. Видан Вуколић, 1955, пољопривредник, Гривска

15. Мица Коковић, 1952, професор хемије, Ариље

16. Милан Радојичић, 1949, пољопривредник, Трешњевица

17. Андрија Стојадиновић, 1973, радник, Ариље

18. Данијела Брајковић, 1988, професор, Вигоште

19. Милија Вукотић, 1958, економски техничар, Ариље

20. Милисав Лазовић, 1946, предузетник, Ариље

21. Весна Трипковић, 1970, трговац, Церова

22. Бобан Стовраговић, 1970, инжењер пољопривреде, Миросаљци

23. Милан Пајовић, 1963, пољопривредник, Бјелуша

24. Санела Марјановић, 1986, економиста, Ариље

25. Милан Недељковић, 1961, машински техничар, Вирово

26. Драган Николић, 1965, пољопривредник, Добраче

27. Нада Радојевић, 1983, економиста, Ариље

28. Гојко Грујовић, 1947, текстилни техничар, Ариље

29. Ранисав Сарић, 1970, пољопривредник, Висока

30. Мира Јовановић-Недић, 1983, менаџер, Гривска

31. Радан Арсовић, 1959, економски техничар, Ариље

32. Томо Ковачевић, 1975, пољопривредник, Крушчица

33. Весна Видић,1988, медицинска сестра, Богојевићи

34. Предраг Виторовић,1978, металостругар, Церова

 

2. Група Грађана ''МОЖЕМО БОЉЕ- Ирена Мијаиловић''Ариље

 

Кандидати на изборној листи су:

1. Ирена Мијаиловић,1974, предузетник, Ариље

2. Владе Исаиловић,1964, мастер менаџер безбедности, Ариље

3. Звонко Петровић,1961, дипломирани правник, Ариље

4. Снежана Мутавџић,1970, дипломирани машински инжињер, Ариље

5. Мирослав Миливојевић, 1976, предузетник, Ариље

6. Милован Стаменић, 1958, професор, Ступчевићи

7. Данијела П. Миливојевић, 1977, лекар, Ариље

8. Љубе Лукић, 1955, пензионер, Ариље

9. Миљко Тодоровић, 1956, пољопривредник, Дивљака

10. Горица Павловић, 1961, дипломирани инжињер шумарства, Ариље

11. Славомир Марковић,1943, пензионер, Ступчевићи

12.

13.

14. Симо Драговић, 1958, предузетник, Гривска

15. Милан Никитовић,1969, предузетник угоститељ, Ариље

16. Станка Вранешевић, 1983, васпитач, Ариље

17. Божидар Јовановић, 1964, трговац, Вигоште

18. Драган Јојић, 1962, пољопривредник, Миросаљци

19. Љиљана Петронијевић, 1963, економски техничар, Ариље

20. Рацо Савић, 1956, професор, Грдовићи

21. Радован Ненадић,1953, професор, Ариље

22. Мира Никитовић, 1972, васпитач, Ариље

23.

24. Марко Ђаповић, 1988, предузетник, Поглед

25. Селена Крчевинац, 1972, службеник, Латвица

26. Мирослав Ђоковић,1954, радник, Трешњевица

27. Милош Марковић, 1952, радник, Вране

28. Славица Бојић, 1972, медицинска сестра, Церова

29. Богољуб Анђелић,1953, пензионер, Ариље

30. Миле Благојевић, 1963, пољопривредник, Добраче

31. Јелена Дабовић, 1977, радник, Ступчевићи

32. Иван Поледица,1964, пољопривредник, Трешњевица

33. Милоје Стојановић, 1966, пољопривредник, Радобуђа

 

3. ,,ИВИЦА ДАЧИЋ – Социјалистичка партија Србије (СПС), Јединствена Србија (ЈС) Драган Марковић Палма“


Кандидати на изборној листи су:

1. Љубодраг Митрић,1958, грађевински инжењер, Ариље

2. Мићун Василијевић, 1948, пословни секретар, Богојевићи

3. Снежана Радоњић, 1964, службеник, Ариље

4. Драган Станојевић, 1974, правник, Ариље

5. Иван Шендековић,1978, машински техничар, Вирово

6. Љиљана Драговић, 1958, економски техничар, Ариље

7. Предраг Маслар,1982, правник, Ариље

8. Димитрије Пећинар, 1945, правник, Ариље

9. Јелена Стевановић, 1982, трговац, Ариље

10. Бобан Симеуновић,1965, радник, Ариље

11. Зоран Павловић, 1980, електро техничар, Доње Вигоште

12. Радмила Плазинић, 1975, трговац, Доње Вигоште

13. Павле Лукић, 1950, пензионер, Ариље

14. Петроније Грујовић,1961, ауто-лимар, Драгојевац

15. Наташа Ћурчић, 1968, техничар продаје, Ариље

16. Срећко Стојић, 1951, машински техничар, Вране

17. Танасије Јојић, 1956, пословођа, Миросаљци

18. Божидарка Стефановић,1949, кв радник, Ариље

19. Видомир Димитријевић, 1962, радник, Грдовићи

20. Васо Перовић,1951,пољопривредник, Крушчица

21. Милена Ћурчић, 1963, радник, Ариље

22. Бошко Вукотић, 1958, пољопривредник, Гривска

23. Вујица Стјепановић, 1972, ветеринарски техничар, Ариље

24. Милка Јоковић, 1962, трговац, Ариље

25. Миљко Теофиловић,1957, пољопривредник, Добраче

26. Радиша Остојић, 1951, пољопривредник, Северово

27. Бранкица Брајковић, 1979, радник, Крушчица

28. Светолик Николић, 1963, пољопривредник, Висока

29. Драгутин Јевтовић, 1950, пензионер, Доње Вигоште

30. Јулка Кокотовић, 1966, радник, Церова доња

31. Петар Пјевовић,1951, пољопривредник, Бреково

32. Петроније Стојадиновић, 1959, радник, Радобуђа

33. Зора Луковић, 1963, економски техничар, Ариље

34. Радољуб Марјановић,1946, пензионер, Радошево

 

4. Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ – СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА

 

Кандидати на изборној листи су:

1. Милан Николић, 1954, дипл. инжењер машинства, Ариље

2. Милан Јовичић,1985, дипл. Економиста, Ариље

3. Гордана Тадић, 1962, економски техничар, Ступчевићи

4. Будиша Николић, 1961, предузетник, Ариље

5. Мићо Јовичић, 1960, бравар, Ариље

6. Љиљана Вујошевић, 1964, дипл. инжењер агрономије, Ариље

7. Славољуб Обрадовић, 1975, радник, Церова

8. Ђорђе Марковић, 1968, пољопривредник, Бреково

9. Оливера Драшкић, 1960, економски техничар, Ариље

10. Ненад Миловановић, 1974, предузетник, Ариље

11. Никола Топаловић, 1984, електро механичар машина и опреме, Ариље

12. Драгица Остојић, 1967, предузетник, Ариље

13. Љубисав Цветић, 1961, ковач, Церова

14. Славољуб Бјељић,1963, возач, Гривска

15. Рада Николић, 1958, трговац, Ариље

16. Раде Недић,1954, пензионер, Богојевићи

17. Радован Милићевић,1971, трговац, Ариље

18. Милка Недељковић - Терзић, 1973, гимназија, Церова

19. Милан Милосављевић,1970, пољопривредник, Миросаљци

20. Миленко Ђоковић, 1976, ауто електричар, Трешњевица

21. Нада Јовичић, 1954, текстилни техничар, Вигоште

22. Милета Вранешевић, 1963, радио и ТВ механичар, Радобуђа

23. Жељко Ђорђевић, 1972, машински техничар, Латвица

24. Миољка Алексић, 1978, предузетник, Северово

25. Милодраг Јојић,1975, металостругар, Вигоште

26. Владимир Бојовић, 1984, електро механичар машина и опреме, Висока

27. Милка Јовановић, 1954, угоститељ, Драгојевац

28. Бране Габуровић, 1971, металостругар , Церова

29. Предраг Чакаревић, 1981, пољопривредник, Миросаљци

30. Славица Поледица, 1975, пољопривредни техничар, Ариље

31. Милан Неранџић,1951, предузетник, Богојевићи

32. Милинко Драгићевић, 1964, водоинсталатер, Гривска

 

5. СРПСКИ ПОКРЕТ ДВЕРИ

 

Кандидати на изборној листи су:

1. Драгош Луковић, 1974, трговац, Северово

2. Георгина Наунова, 1960, дипл.биолог физиотерапеут, Добраче

3. Миодраг Радојевић, 1956, пензионер, Ариље

4. Саша Стевановић, 1974, предузетник, Церова

5. Анђела Атанасијевић, 1988, васпитач, Грдовићи

6. Горан Ђоковић, 1975, трговац, Грдовићи

7. Бранко Муњић, 1989, трговац, Церова

8. Ана Миловановић, 1978, професор, Ариље

9. Стојан Јоксимовић, 1967, предузетник, Ариље

10. Милан Милошевић, 1996, ветер.техничар , Ступчевићи

11. Смиљана Ловре, 1989, пољоп.техничар, Ариље

12. Иван Бојовић, 1973, предузетник, Ариље

13. Радомир Лукић, 1949, пензионер, Ариље

14. Весна Сарић, 1968, екон.техничар, Ариље

15. Мићо Петронијевић, 1975, музичар, Вране

16. Бранислав Мијаиловић, 1974, поштар, Церова

17. Мила Новаковић, 1971, трговац, Ариље

18. Вељо Благојевић, 1984, возач, Ариље

19. Милан Пајовић, 1996, ветерин.техничар, Ариље

20. Јасмина Стевановић,1979, дефектолог, Церова

21. Милош Радовановић, 1997, ученик, Ступчевићи

22. Драгана Дринчић, 1973, пољоп.техничар, Церова

23. Марко Миливојевић, 1988, пекар, Вране

24. Бошко Глигоријевић, 1977, пољопривредник, Вране

 

6. Др Зоран Мићовић – Демократска странка, Социјалдемократска странка, Нова странка – ПРОВЕРЕНО НАЈБОЉЕ

 

Кандидати на изборној листи су:

1. др Зоран Мићовић, 1953, доктор ветерине, Ариље

2. Мирјана Авакумовић, 1959, доктор стоматологије, Ариље

3. Драгољуб Ђунисијевић, 1976, дипл. правник, Вране

4. Бранислава Ћирковић, 1968, дипл. инж. пољопривреде, Поглед

5. Драган Дринчић, 1964, дипл. инж. прехранбене технологије, Ариље

6. Ацо Шаптовић, 1980, пољопривредник, Висока

7. Младена Алексић,1952, др. ветеринарске медицине, Ариље

8. Витомир Арсовић, 1964, струковни менаџер, Ариље

9. Љубиша Милијановић, 1954, пољопривредник, Ступчевићи

10. Вишња Сурла Крупниковић, 1975, лекар, Грдовићи

11. Горан Софијанић, 1971, професор, Ариље

12. Видоје Милутиновић, 1966, радник, Радобуђа

13. Ивана Бркић, 1972, дипл. професор српског језика и књижевности, Ариље

14. Миленко Јовановић, 1966, пољопривредник, Бреково

15. Десимир Црнковић, 1962, пољопривредник, Латвица

16. Мила Лечић, 1972, физиотерапеут, Ариље

17. Мирчета Исаковић, 1962, електротехничар, Ариље

18. Горан Огњевић, 1970, пољопривредник, Богојевићи

19. Мира Вукотић, 1966, професор разредне наставе, Ариље

20. Дејан Пилчевић, 1978, радник, Церова

21. Милан Пилчевић,1982, радник, Радошево

22. Бранка Лазовић, 1961, трговац, Латвица

23. Мишо Алексић, 1955, пољопривредник, Трешњевица

24. Милија Поледица, 1961, пољопривредник, Трешњевица

25. Драгана Обрадовић, 1988, економиста, Ступчевићи

26. Миодраг Обрадовић, 1986, дипл. инж. пољопривреде, Ариље

27. Миодраг Ненадић, 1976, пољопривредник, Миросаљци

28. Жана Рајковић, 1975, пензионер, Ариље

29. Ђорђе Кратовац, 1990, студент, Ариље

30. Томислав Тодоровић, 1951, предузетник, Вирово

31. Ката Јојић, 1961, дипл. економиста, Ариље

32. Милош Стефановић, 1952, предузетник, Грдовићи

33. Данијела Лукић, 1991, дипл. менаџер, Ступчевићи

34. Драган Илић, 1953, управни техничар, Ариље

 

 

7. ГРУПА ГРАЂАНА ''ПОКРЕТ РАДНИКА И СЕЉАКА - ДРАГИША ТЕРЗИЋ''

 

Кандидати на изборној листи су:

1. Драгиша Терзић, 1973, радник, Церова

2. Мишо Ђоковић, 1974, пољопривредник, Бреково

3. Наташа Арсовић, 1973, економски техничар, Ариље

4. Миливоје Васић, 1986, пољопривредник, Северово

5. Радан Стевановић, 1978, пољопривредник, Ариље

6. Весна Џелебџић р. Милошевић, 1964, инжењер прехрамбене технологије, Вигоште

7. Мирослав Врањевац, 1958, пензионер, Ариље

8. Мирослав Стојановић, 1963, предузетник, Церова

9. Јадранка Чакаревић, 1974, трговац, Миросаљци

10. Славко Јоксимовић, 1977, електричаар, Вирово

11. Бранко Савић, 1970, пољопривредник, Радобуђа

12. Катарина Марјановић, 1973, струковни економиста, Ариље

13. Грозден Павловић, 1965, радник, Крушчица

14. Видан Радојичић, 1986, предузетник, Трешњевица

15. Јасмина Вехби Кирик, 1985, економиста, Ариље

16. Ивана Петронијевић, 1987, медицински техничар, Латвица

17. Миломир Илић, 1962, радник, Церова

18. Биљана Поледица, 1969, домаћица, Трешњевица

19. Мирослав Цветић, 1955, радник, Церова

20. Владан Стојановић, 1957, пензионер, Драгојевац

21. Светлана Гавриловић, 1981, угоститељ, Трешњевица

22. Миле Јевтовић, 1966, пољопривредник, Бјелуша

23. Драгослав Милићевић, 1962, пољопривредник, Добраче

24. Драгица Чаловић, 1947, пензионер, Ариље

25. Милован Чакаревић, 1974, радник, Ариље

26. Велибор Маринковић, 1972, металостругар, Бјелуша

27. Душица Митровић, 1980, домаћица, Бреково

28. Обрад Топаловић, 1974, машински техничар, Вигоште

29. Радисав Николић, 1987, пољопривредник, Висока

30. Мица Вучићевић, 1976, трговац, Ариље

31. Радојица Симовић, 1985, пољопривредник, Гривска

32. Снежана Савић, 1975, прехрамбени техничар, Ариље

33. Радмила Радосављевић, 1977, домаћица, Ступчевићи

34. Зоран Раdivојевић, 1983, пољопривредник, Добраче

 

ИИ

 

Ова Збирна изборна листа објављује се у "Службеном гласнику општине Ариље", и истиче на бирачким местима.


ИЗБОРНА КОМИСИЈА ОПШТИНЕ АРИЉЕ

број 013-13/2016, 12.04.2016. године

 

Председник изборне комисије

Душко Стефановић

 

СЛУЖБЕНИ ГЛАСНИК ОПШТИНЕ АРИЉЕ БРОЈ 2 - 2016, ОД 13.АПРИЛА 2016. ГОДИНЕ МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ НА ОВОМ ЛИНКУ !!!


Олдер неwс итемс:

 
Општина Ариље.  © 2005 - 2018