Opština Arilje - Najnovije vesti

Opština Arilje - Najnovije vesti Opština Arilje - Najnovije vesti
  • Povećajte veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanjite veličinu slova
Dobro došli, gost
Korisničko ime Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Kriza vlasti u Arilju

04 okt 2015 08:48 Kriza vlasti u Arilju #8899

• Josip Broz
  • VAN MREŽE
  • Početnik
  • Poruka: 51
Na poslednjem pokušaju istorijskog zasedanja skupštine, u petak 02.10.2015.
došlo je do polaganja računa. Neki privrednici koji su dali novac da bi se formirala njihova "privrednička" vlast i prekroila izborna volja većine građana Arilja došli su na zasedanje skupštine. Predvođeni kontraverznim biznismenom, švercerom i kckaraom izvesnim ZJEVALOM, uputili su niz pitanja prisutnim odbornicima vladajuće manjine. Sam Zjevalo je jaukao: "Gde su moje pare koje sam vam donirao da bi napravili vlast i radi u našem interesu"? Vladajuća manjina nije dala odgovor ni na ovo pitanje nakon čega je održana konferencija za štampu. Tu su privrednici tražili rezultat rada za novac koji su donirali. Sam Zjevalo je bio ogorčen rekavši da je dva puta donira po nekoliko stotina hiljada dinara vlasti da bi usvojili njegov švercerski i kockarski zakon, kako ga je nazvao a oni ni skupštinu ne mogu da održe. Drama se nastavlja i dalje i ponovo u petak. Neviđeni skandal. Pitam se dal će Zjevalo i dalje donirati i dal će zahtevati povraćaj svog novca stečenog od teškog šverca i kockanja u noćne sate.
  • Strana
  • 1
Opština Arilje - Zvanična internet prezentacija.  © 2005 - 2015