Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1

ТЕМА: Градски парк - ста се десило

08 мај 2012 20:59 Градски парк - ста се десило #4198

Не знам да ли је јос неко приметио, али ове године одржавање траве у парку је катастрофално (неједнако, прекраћено, оно што је прекраћено већ је пожутело ...). Пролазио сам висе пута и видим да је то поверено неком другом, а не цовеку који је просле године то радио и за кога сам цитао само похвале на овом форуму. Да ли неко може да ми одговори због цега је досло до промене. Да није опет нека партијска веза (нема везе сто неко добро ради, ако имамо свог цовека). Молим и представнике Дирекције и ЈКП Зелен да ме услисе са одговором.

09 мај 2012 00:21 Одг: Градски парк - ста се десило #4201

виктор написао/ла:
Не знам да ли је јос неко приметио, али ове године одржавање траве у парку је катастрофално (неједнако, прекраћено, оно што је прекраћено већ је пожутело ...). Пролазио сам висе пута и видим да је то поверено неком другом, а не цовеку који је просле године то радио и за кога сам цитао само похвале на овом форуму. Да ли неко може да ми одговори због цега је досло до промене. Да није опет нека партијска веза (нема везе сто неко добро ради, ако имамо свог цовека). Молим и представнике Дирекције и ЈКП Зелен да ме услисе са одговором.

Ух, баш сте далеко од истине.
То ради поново ЈКП "Зелен", док је особа која је то раније радила запослена у ЈП "Рзав", а ове послове је радила хонорарно.
Радник на одржавању парка је примљен као тежак социјални случај, избеглица, самохрани отац (супруга преминула пре 2 месеца). Ако видите дечака који му помаже, то му је син. Можда звући патетично али смо сматрали да му треба дати прилику. Примљен је на одређено на 2 месеца, на пробу, видимо да има грешака, указујемо му на њих, све је бољи и навијамо за њега да успи. Сигурно му се не може замерити нерад.
Међутим, ако и после 2 месеца не буде квалитета, нећемо имати избора..

09 мај 2012 08:13 Одг: Градски парк - ста се десило #4202

Хвала на брзом одговору. Кад би сви овако одговарали ...
Разумем разлоге, али ајде да ипак оценимо какво је стање после 2 месеца. Слажем се са Вама да треба дати прилику, али ако неко не оправда поверење, наравно да не би требао да ради тај посао. Овде је ипак најважније да парк изгледа беспрекорно.

09 мај 2012 09:40 Одг: Градски парк - ста се десило #4206

Раде Јовициц написао/ла:
виктор написао/ла:

Ух, баш сте далеко од истине.
То ради поново ЈКП "Зелен", док је особа која је то раније радила запослена у ЈП "Рзав", а ове послове је радила хонорарно.
Радник на одржавању парка је примљен као тежак социјални случај, избеглица, самохрани отац (супруга преминула пре 2 месеца). Ако видите дечака који му помаже, то му је син. Можда звући патетично али смо сматрали да му треба дати прилику. Примљен је на одређено на 2 месеца, на пробу, видимо да има грешака, указујемо му на њих, све је бољи и навијамо за њега да успи. Сигурно му се не може замерити нерад.
Међутим, ако и после 2 месеца не буде квалитета, нећемо имати избора..

А и киса квари траву (неце да пада)
мозда треба размислити о наводњавању
А и дјубрење је мозда у питању
ваљда у ЈКП Зелен имате ког агронома или томе слицно
па да одреди нацин обраде (дјубрење,наводњавање и тсл.)

Имам јос једну замерку сто се тице парка
ограда од зице за малину и коцици за медју нису за фасаду
посто је овај нас парк УЛАЗ у град
тј. прво сто неко са стране види кад додје у Ариље је хала и парк
а он оградјен са коцицима за омедјавање и зицом за малину
мењајте то под китно !!!!!!!!!

17 мај 2012 08:24 Одг: Градски парк - ста се десило #4270

Најзад и киса. Можда је и то утицало, али парк је последњих дана у много лепсем светслу сто се тице траве. Ипак ми се цуни да је стање доста боље у односу на мој претходни пост. Цеститам.

29 мај 2012 11:23 Одг: Градски парк - ста се десило #4369

виктор написао/ла:
Цеститам.

коме : киси или ................

29 мај 2012 18:45 Одг: Одг: Градски парк - ста се десило #4372

• Натаса
  • ВАН МРЕЖЕ
  • Јуниор
  • Порука: 184
Прочитах пре неки дан: ''Од како је Тома дошао на власт, не видесмо Сунца''...

30 мај 2012 08:58 Одг: Одг: Одг: Градски парк - ста се десило #4375

Ваља свака промена,ови су стварно(али стварно)били арогантни !!!
Захвалници: Натаса
  • Страна
  • 1
Општина Ариље - Званична интернет презентација.  © 2005 - 2018