Opština Arilje - Najnovije vesti

Opština Arilje - Najnovije vesti Opština Arilje - Najnovije vesti
  • Povećajte veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanjite veličinu slova
Dobro došli, gost
Korisničko ime Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Gradski park - sta se desilo

08 maj 2012 20:59 Gradski park - sta se desilo #4198

Ne znam da li je jos neko primetio, ali ove godine održavanje trave u parku je katastrofalno (nejednako, prekraćeno, ono što je prekraćeno već je požutelo ...). Prolazio sam vise puta i vidim da je to povereno nekom drugom, a ne coveku koji je prosle godine to radio i za koga sam citao samo pohvale na ovom forumu. Da li neko može da mi odgovori zbog cega je doslo do promene. Da nije opet neka partijska veza (nema veze sto neko dobro radi, ako imamo svog coveka). Molim i predstavnike Direkcije i JKP Zelen da me uslise sa odgovorom.

09 maj 2012 00:21 Odg: Gradski park - sta se desilo #4201

viktor napisao/la:
Ne znam da li je jos neko primetio, ali ove godine održavanje trave u parku je katastrofalno (nejednako, prekraćeno, ono što je prekraćeno već je požutelo ...). Prolazio sam vise puta i vidim da je to povereno nekom drugom, a ne coveku koji je prosle godine to radio i za koga sam citao samo pohvale na ovom forumu. Da li neko može da mi odgovori zbog cega je doslo do promene. Da nije opet neka partijska veza (nema veze sto neko dobro radi, ako imamo svog coveka). Molim i predstavnike Direkcije i JKP Zelen da me uslise sa odgovorom.

Uh, baš ste daleko od istine.
To radi ponovo JKP "Zelen", dok je osoba koja je to ranije radila zaposlena u JP "Rzav", a ove poslove je radila honorarno.
Radnik na održavanju parka je primljen kao težak socijalni slučaj, izbeglica, samohrani otac (supruga preminula pre 2 meseca). Ako vidite dečaka koji mu pomaže, to mu je sin. Možda zvući patetično ali smo smatrali da mu treba dati priliku. Primljen je na određeno na 2 meseca, na probu, vidimo da ima grešaka, ukazujemo mu na njih, sve je bolji i navijamo za njega da uspi. Sigurno mu se ne može zameriti nerad.
Međutim, ako i posle 2 meseca ne bude kvaliteta, nećemo imati izbora..

09 maj 2012 08:13 Odg: Gradski park - sta se desilo #4202

Hvala na brzom odgovoru. Kad bi svi ovako odgovarali ...
Razumem razloge, ali ajde da ipak ocenimo kakvo je stanje posle 2 meseca. Slažem se sa Vama da treba dati priliku, ali ako neko ne opravda poverenje, naravno da ne bi trebao da radi taj posao. Ovde je ipak najvažnije da park izgleda besprekorno.

09 maj 2012 09:40 Odg: Gradski park - sta se desilo #4206

Rade Jovicic napisao/la:
viktor napisao/la:

Uh, baš ste daleko od istine.
To radi ponovo JKP "Zelen", dok je osoba koja je to ranije radila zaposlena u JP "Rzav", a ove poslove je radila honorarno.
Radnik na održavanju parka je primljen kao težak socijalni slučaj, izbeglica, samohrani otac (supruga preminula pre 2 meseca). Ako vidite dečaka koji mu pomaže, to mu je sin. Možda zvući patetično ali smo smatrali da mu treba dati priliku. Primljen je na određeno na 2 meseca, na probu, vidimo da ima grešaka, ukazujemo mu na njih, sve je bolji i navijamo za njega da uspi. Sigurno mu se ne može zameriti nerad.
Međutim, ako i posle 2 meseca ne bude kvaliteta, nećemo imati izbora..

A i kisa kvari travu (nece da pada)
mozda treba razmisliti o navodnjavanju
A i djubrenje je mozda u pitanju
valjda u JKP Zelen imate kog agronoma ili tome slicno
pa da odredi nacin obrade (djubrenje,navodnjavanje i tsl.)

Imam jos jednu zamerku sto se tice parka
ograda od zice za malinu i kocici za medju nisu za fasadu
posto je ovaj nas park ULAZ u grad
tj. prvo sto neko sa strane vidi kad dodje u Arilje je hala i park
a on ogradjen sa kocicima za omedjavanje i zicom za malinu
menjajte to pod kitno !!!!!!!!!

17 maj 2012 08:24 Odg: Gradski park - sta se desilo #4270

Najzad i kisa. Možda je i to uticalo, ali park je poslednjih dana u mnogo lepsem svetslu sto se tice trave. Ipak mi se cuni da je stanje dosta bolje u odnosu na moj prethodni post. Cestitam.

29 maj 2012 11:23 Odg: Gradski park - sta se desilo #4369

viktor napisao/la:
Cestitam.

kome : kisi ili ................

29 maj 2012 18:45 Одг: Odg: Gradski park - sta se desilo #4372

• Natasa
  • VAN MREŽE
  • Junior
  • Poruka: 184
Прочитах пре неки дан: ''Од како је Тома дошао на власт, не видесмо Сунца''...

30 maj 2012 08:58 Odg: Одг: Odg: Gradski park - sta se desilo #4375

Valja svaka promena,ovi su stvarno(ali stvarno)bili arogantni !!!
Zahvalnici: Natasa
  • Strana
  • 1
Opština Arilje - Zvanična internet prezentacija.  © 2005 - 2015