Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: Бране на Рзаву актуелни промашај или неопходност ?

01 мај 2010 06:50 Одг: Бране на Рзаву актуелни промашај или неопходност ? #1117

• Бранко
Натаса написао/ла:
Благо теби Бранко, ти барем имаш потврду да умеш да пливаш..а ја ћу морати да чекам ''Сврачково'' :лаугх:

Бити или имати !?

Благо теби

Реч која се користи за изражавање зависти.Може се и користити на други, саркастичан (и много заступљенији) начин.Други случај: фин начин да се каже "Ма остави ме на миру бре, не занима ме, имам довољно својих проблема.Смарас, одјеби!"
Буквално, означава веома дарежљивог човека које надјено благо препушта другој особи."благо мени" је потпуно супротног значења, и означава стипсу, штекару...

Благо теби!

Благо теби знаци "Ни бриге ни памети"

Ако ми не верујес, укуцај у гоогле и наци цес !

Последња измена: 01 мај 2010 06:52 Написао: .

01 мај 2010 08:40 Одг: Бране на Рзаву актуелни промашај или неопходност ? #1118

• Милан
Овакве бране су стварно за divљење.

П.С. Прочитајте коју функцију има човек који даје изјаву.

Последња измена: 01 мај 2010 08:44 Написао: .

01 мај 2010 10:54 Одг: Бране на Рзаву актуелни промашај или неопходност ? #1120

• Загор Те Неј
Бога Ти Милане Пиштољски, колико је битно што је овај несрећник потписан као српски, хрвацки или руски , неки тамо...
Загор ће рескирати!
Шта мислите и колико уопште о томе знате, а притом се сви од реда гицате као да последица нити хоће нити може бити.
Питам колико Вас чуде људи у Тауну о којима не знате ништа или мислите да знате све?
А сада мртав озбиљан питам шта знате о агентима страних обавештајних служби који су , изгледа трајно насељени у Т. или у ближој околини?
Питам не нудећи одговор, а желећи да вам само скренем пажњу на безбрижну зајебанцију око тамо нечијих пара и око тамо неких брана, које узгред будиречено, а као што рекосте, збришу Т. за неколико секунди, до кога сте прага крви спремни да идете, браћо Тауњани!?
Ко ће од Вас бити спреман да легне пред буљождере и рест грађ машинен када закуцају на праг Ривер Р? Ко је од Вас спреман сада да тим белосветским алама испречи своје крхко теленце, заклињући се у верност географији?
Прецизније податке о тајним службама потражите на адреси ЦИЈАТАЧКАНЕТ или ЦОМ, птице би га знале!
Последња измена: 01 мај 2010 10:57 Написао: . Разлог: Адреса позната редакцији...

01 мај 2010 20:18 Одг: Бране на Рзаву актуелни промашај или неопходност ? #1121

• владимир
@Дух са секирце или сикирце или са брадвом
Ако неко додје у тај твој даркувд да ти сруси колибу или да прави депонију у сред двориста или вец неку зајебанцију,ти цес вероватно реци ''добро брацо русите све'' ви сте јаки и ви сте ресили да ми растурите све и ја цу лепо да покупим своје прње и да се цитисм одавде јер ви имате подрску страних агената из ције.цом.
Ај за поцетак скини ту маску и потписи се лепо јер и ја сам могао да ставим име пера детлица па да те цукам онако фино у главу без икакаве опасности да додјем у конфронтацију са тобом јер ти не знас ко сам ја.
Ја лицно немам намеру да се бацам под билдозер и сл. али ако има и овој сатро демократији нацина да се изборимо за лаксе,јефтиније и боље ресење онда засто да не?
Кад сељаци тразе вецу цену малине сви који малине немају казу ''види будала'' а кад истерају бар неку корист онда сви заједљиво казу ''ма једва им дадосе неку бедињу''
Ста ти је Србин,само ако мозе из кревета несто да псотигне,то је сјајно.Стета сто онај Милосевиц није хтео одмах да сидје са власти него се завитлавасмо са њим 10 година док нас није све послао у ПМ.Па и кад га отерасе конацно онда ни ови сто су досли нису ваљали јер све су то лопови јел те?
Ал боље цутати и гутати јер цовек је и сувисе мали.Па лицемери гледају оне које се боре и прицају да су будале,а кад ти сто су се борили несто и ураде онда трце да се брзе боље присљамце уз њих.
Цела прице јесте да постоји боље ресење и јефтиније и ефикасније и то ресење знаци да се Рзав мозе сацувати овакав какав јесте.Мозда вас неке духове поткупе са сладоледом и килом уља и сецера и вама је то оцигледно одвољна компензација за реку.Испаде да су реке само за брану и централу и то им је сврха.
Ајде мало престаните да будете лицемери.То сто сте ви за брану не знаци да сте идиоти као сто то сто смо ми против не знаци ни да смо ми идиоти.То је борба мисљења.
Црква је спалила цовека који је се дрзнуо да устврди да је земља округла.И тад је маса усхицено гледала како гори паметан цовек јер ко је па он био да тако несто тврди ако моцници тврде другације.
После кад је постало оцигледно да је земља округла,руља је знацајно констатовала да су у цркви будале.
Домановицев ''Водја'' је идеално стиво за поједние људе,ако иста схвате кад процитају.
@Бранко-пре бих рекао да је Натаса била ироницна а не завидна-знас ти то и сам али..
Последња измена: 01 мај 2010 21:11 Написао: .

01 мај 2010 21:13 Одг: Бране на Рзаву актуелни промашај или неопходност ? #1123

• Бранко
Загор Те Неј написао/ла:

Питам колико Вас чуде људи у Тауну о којима не знате ништа или мислите да знате све?
А сада мртав озбиљан питам шта знате о агентима страних обавештајних служби који су , изгледа трајно насељени у Т. или у ближој околини?

Прецизније податке о тајним службама потражите на адреси ЦИЈАТАЧКАНЕТ или ЦОМ, птице би га знале!

Ти си цовецекојине_смиједасе_представи_негокориститудји_идентитет
понасас као и комунисти 50-их година
па измисљас стране агенте, издајице и сл.
Окрени се будуцности, представи се како се зовес и бори се к'а цо'ек
сто би рекли браца монтенегроси

:силлy:

01 мај 2010 21:54 Одг: Бране на Рзаву актуелни промашај или неопходност ? #1124

• владимир
ево Бранко и ја и ти се у нецему слаземо.
Поготово смесно је користиити лик Загора,једног од мојих омиљених стрип јунака кад сам био много младји.Загор је бар био олицење борбе и неке истине и правде,и није се бас заклањао иза неких маски.Ал ево у 21 првом веку Загор је постао врло велика кукавица и сплеткарос

01 мај 2010 22:41 Одг: Бране на Рзаву актуелни промашај или неопходност ? #1125

• Загор Те Неј
Пих, хиљаду му бубњева Дарквуда, мислите шта хоћете, али бар послушајте шта Вам говорим! Узгред ни мени ама баш ништа не значе Ваша имена, поштовани Владимире и Бранко!

01 мај 2010 23:03 Одг: Бране на Рзаву актуелни промашај или неопходност ? #1126

• владимир
није поента да ли теби несто знаце наса имена.Ја могу да се представим како год и да овде писем сваста јер сам докон и досадно ми је.Ја нисам неки велики науцник и сл. али опет стојим иза онога сто писем.Кога занима ко сам,лако це то и сазнати.Овако ти и не мозес бити схавцен озбиљно јер нико и не зна ко си,јер си за мене бар само имагинаран лик који ето несто писе.
Опет теорија завере са страним спијунима и сл...мислим...
Јасно је и мени да ако су ресили да праве те бране да це их и направити свидјало се то мени или не.

02 мај 2010 01:05 Одг: Бране на Рзаву актуелни промашај или неопходност ? #1127

• Год Саве Рзав

02 мај 2010 01:24 Одг: Бране на Рзаву актуелни промашај или неопходност ? #1128

• Бранко
Загор Те Неј написао/ла:
Пих, хиљаду му бубњева Дарквуда, мислите шта хоћете, али бар послушајте шта Вам говорим! Узгред ни мени ама баш ништа не значе Ваша имена, поштовани Владимире и Бранко!

Из овога се јасно види твоје домаце васпитање
ниста и нико ти ниста не знаце
зато си се и представио као загор, а могао си и као мајмун
мада ми висе лицис на ДУДУЦЕ

али као и свака кукавица умес само да лапрњас и прдис докон
а сто се тице мене
ја се бар не стидим свог пуног имена и презимена
које сам ставио у потпису
Последња измена: 02 мај 2010 02:32 Написао: .
Општина Ариље.  © 2005 - 2018