Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: Мртво море

24 феб 2014 08:39 Одг: Одг: Мртво море #8561

• Јово Курсула
[qуоте="Благоје Радељиц" пост=8528][сизе=3][цолор=#000000] . Ово је ипак званични сајт наше општине, што значи да је власништво свих грађана, а не политичара на власти, који се ту нађу у неком тренутку.

ЛЕПО ОВО ЧОВЕК НАПИСАО !!

СТОП ЦЕНЗУРИ!!

СТОП ЈЕДНОУМЉУ!!

24 феб 2014 09:54 Одг: Одг: Мртво море #8562

• Пауново Перо
Пауново Перо је записало...

'' Ово је вријеме кад се учи, слово по слово, ријеч по ријеч. Одељак по одељак, поступак по поступак. Форум поста бара укуваних жаба.

Па чудно је то, зар не? И лажљиво. И бахато, опет, као да никада није ни сишло низ мердевине власти...

Реците ми сада, пошто сам глупа: Како се ви смете позивати на правила, процедуре, једнакост, одговорност и обавезе, када ви сами исте кршите? А онда, када се поступи у складу са истим, ви велите: НЕПРАВДА! Калимеру се разбило јаје! НЕПРАВДА!

Да ли је можно, а при том и неодложно, да ви говорите о тиранији и цензури? Да ви говорите о непоштовању правила?

Ја призивам снагу институција и поштовање правила! Ја призивам једнакост међу свима! Ја зовем администратора да примени сва правила на форуму, а да нарочито обрати пажњу на следећа три:

1) Забрањено писање великим словима (АЛЛ ЦАПС).

Погледајте администраторе последње постове. И примените правило!

2) Забрањено је проповедање верских и политичких опредељења.

Једном вам је речено, па зар мора поново? Или сте слепи од мржње одавно?

3) Забрањено је коришћење два или више налога у исто време.

Погледајте администраторе последње постове, прегледајте администраторе профиле. Лако се може утврдити, администраторе, који су све профили повезани. Мени је мој бркоња нашао три да су иста, само што је пар минута на сокоћалу био. Радите своје, сваком по истом, сваком по правилима! Не желим да вређам, да се и сама не бих нашла под лупом санкција, а прсти сами иду да пишу...о самовољи, о бахаћењу, о самопромоцији, самохвалоспеву, о томе ''како смо лепи, како смо паметни, како смо незаменљиви '', о једним аршинима за њих, и другим за нас. ДОСТА! ДОСТА! ДОСТА! Како смете више? Одакле вам толика безобзирност, одакле вам толико самопоуздање да и даље мислите да можете да судите, пресуђујете, спроводите казну, ослобађате, па онда поново исте затварате? Зар је могуће да сте се за све ове године толико осилили у свој својој снази и сили, да једноставно, више НЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ СПУСТИТЕ НА ЗЕМЉУ?

Уместо закључка..: А када се први анђео до Господа побуни и устаде против њега, пад његов у Хад беше нешто најужасније што Космос беше видео. И од анђела светлост, поста Сотона...најцрњи, најзлобнији и најужаснији од свега што је било, јесте и биће у овоме постојању.

Звучи познато? ''
Последња измена: 24 феб 2014 09:56 Написао: .

24 феб 2014 10:56 Одг: Мртво море #8563

• СТОП ЦЕНЗУРИ
@Администратор:

Поштовани,

Молим Вас да дате објашњење везано за забрану налога ООДС Ариље и брисање свих порука у којима је исказан став ООДС Ариље. Такође Вас молим да се консултујете са ариљским властима око укидања налога политичких организација.

То што је неки администратор некада написао (или потурио да је некад написано) да је забрањено пропагирање политичких опредељења, је директно кршење закона, како је то образложено у мом ранијем посту.
Закон о избору народних посланика, тачка 5:

Грађани имају право да преко средстава јавног обавештавања буду обавештени о изборним програмима и активностима подносилаца изборних листа, као и о кандидатима са изборних листа.

Средства јавног обавештавања дужна су да обезбеде равноправност у обавештавању о свим подносиоцима изборних листа и кандидатима са тих листа.

Уколико нас не удостојите одговором, сматраћемо да је то урађено са налогом СНС власти у Ариљу и да изговори типа "то је сам администратор урадио" неће имати смисла. То Вам говорим за случај да будете у ситуацији да на ова питања одговарате пред неким другим званичницима државе Србије.

Преносим став Општинског одбора Демократске странке Ариље да жели да искористи своју законску могућност и са свог званичног налога на овом форуму представи свог посланичког кандидата (са поносом).
Видим да и друге политичке организације једва чекају исто право.
Немојте да се посумња да иза ове цензуре стоји чињеница да СНС НЕМА свог посланичког кандидата из Ариља (чак ни из Пожеге), из чега би понеко закључио какву нам судбину спрема врх СНС-а.

СТОП ЦЕНЗУРИ!!!
Последња измена: 24 феб 2014 11:03 Написао: .

26 феб 2014 12:34 Одг: Мртво море #8568

• СТОП ЦЕНЗУРИ
Шта би, администраторе?
Где је одговор на моје питање?
Маца појела језик, иступила се тастатура, брља ПХП, багује Јомла?
Ти си вероватно вредан дечак, вежеш коња где газда каже, мора да си питао султана или бар великог Изногуда везира.
Не би да преносиш шта су ти рекли.
Схватам.

Ај' пусти мене да претпоставим њихов одговор.

а) Ћути и прави се луд, проћи ће их то.
б) Развлачи причу, скоро ће и избори, не дај им да нас черече овде на нашем терену.
ц) Откуд сазнаше да немамо посланичког кандидата, *бем ти ценралу СНС-а, они да одбију нашег кандидата, ко да смо ми задњи у Србији.
д) Пренеси онима нашима да ћуте, Благоју обавезно, да не распирују причу, а ти кулирај.
е) Имаш ли ти паметнија посла?
ф) Марш у пм, ја овде бринем о опстанку људског рода, а ти мене то питаш.

Шта вам се чини најреалнијим?

СТОП ЦЕНЗУРИ!!!
Последња измена: 26 феб 2014 12:35 Написао: .

26 феб 2014 13:21 Одг: Мртво море #8569

• марко јанковиц
Ако тај вас зути кандидат не продје бице због тога сто га нисте изрекламирали на опстинском форуму,јел?:)

26 феб 2014 13:25 Одг: Мртво море #8570

• марко јанковиц

26 феб 2014 20:31 Одг: Мртво море #8571

• сањајдонацију
СТОП ЦЕНЗУРИ написао/ла:
Шта би, администраторе?
Где је одговор на моје питање?
Маца појела језик, иступила се тастатура, брља ПХП, багује Јомла?
Ти си вероватно вредан дечак, вежеш коња где газда каже, мора да си питао султана или бар великог Изногуда везира.
Не би да преносиш шта су ти рекли.
Схватам.

Ај' пусти мене да претпоставим њихов одговор.

а) Ћути и прави се луд, проћи ће их то.
б) Развлачи причу, скоро ће и избори, не дај им да нас черече овде на нашем терену.
ц) Откуд сазнаше да немамо посланичког кандидата, *бем ти ценралу СНС-а, они да одбију нашег кандидата, ко да смо ми задњи у Србији.
д) Пренеси онима нашима да ћуте, Благоју обавезно, да не распирују причу, а ти кулирај.
е) Имаш ли ти паметнија посла?
ф) Марш у пм, ја овде бринем о опстанку људског рода, а ти мене то питаш.

Шта Вам се чини најреалнијим?

СТОП ЦЕНЗУРИ!!!
Последња измена: 26 феб 2014 20:33 Написао: .

26 феб 2014 20:46 Одг: Мртво море #8572

• Бранислава Ћирковић
Изгледа да појединцима на овом форуму треба цртати. Није суштина у томе да ли ће нечији кандидат (жути, плави, зелени, лихт плави, итд) проћи изборе или неће зато што се не представља на овом форуму. Суштина је у принципу демократије и права на информисање грађана, а самим тиме и бирача. Чињеница је и то ноторна да на сајту општине нема вести о било чему другом осим о владајућој странци и молим да се не потеже агрумент да је тако било и са предходном владајућом већином, јер ми се чини, а то није било тако давно, да су се појединци заклињали да неће бити као омражени жути. Шта би сад? Мени се ипак чини да цензуре на овом форуму има и то онолико и да јекорисник Стоп цензури ипак у последњем посту управу за свих пет примера.
С поштовањем,
Последња измена: 26 феб 2014 20:47 Написао: .

27 феб 2014 11:51 Одг: Мртво море #8573

• Јово Курсула
Изгледа да се власт уплашила цензуре па се њихови фанови не оглашавају ,ваљда се плаше да и они не буду цензурисани или недај боже забрањени!

Па тако важну вест о успеху своме не објавише: Долазе жути да спашавају зем задругу!!!

После мегаломанског и капиталног пројекта " Београд на води"који реализују браћа Арапи на наговор и братске везе Великог Вође,он Велики Вођа пронађе спасиоце за нашу некада велику и јаку зем .задругу , ал гле чуда нису Арапи но Кинези! Опширније читајте у билтену СНС-а

Можда и Ариље буде на води и хлебу

СТОП ЦЕНЗУРИ
Последња измена: 27 феб 2014 11:54 Написао: .

27 феб 2014 12:51 Одг: Мртво море #8575

• Сава Рагузински
Раде, пардон, Јово,
Да би брод потонуо, потопу претходи неколико ствари: а) иструле даске јер нису осмица, већ тројка, пукне дно брода, испуни га вода, он потоне; б) удари о санту леда док се на кормилу љубака заљубљени пар, који потом упада у ледено море, пукне дно брода, испуни га вода, брод потоне; в) наиђе олуја, обруши се на брод, обали га, преполови га, испуни половине водом, брод потоне; г) морнари немају довољно воде, немају довољно хране, буде побуна, убију капетана, умру од глади, брод се или насанка или удари о стену, пукне дно брода, испуни га вода, брод потоне.
Да би се ово десило, неопходно је да брод плови свуда осим по мртвом мору. Тада не може да потоне. Мислим да тад не може ни да плови.
Да би се нешто спашавало, мора прво да пропадне. Када, како, зашто? На то треба да одговоре истражни органи. Има ли политичке позадине пропасти Задруге, те некада ''велике и јаке''? Ко то може да каже са сигурношћу? И шта је то што би недвосмислено могло да покаже да је одговор позитиван, или негативан? Као што за нека убиства постоји, а за нека не постоји политичка позадина (оних који су у то време били на власти?).
Покушаји да се задруга спаси и извуче из дубине мртвог мора су последица њеног невероватног потонућа на дно. Баш тако, невероватног потонућа. Као што ништа не може да потоне на дно Мртвог мора, тако ни Задруга никако није могла да пропадне. Па је пропала. Била је једна од најважнијих ако не и најзначајнији привредни субјекат у делу пољопривреде, а сад је једноставно, нема. Има ли ту политичке одговорности? Реци ми ти, Раде, пардон, Јово.
Више ми је мучно да читам некакво поперушје по овом форуму, у ком сте се као фазани раширили на неколико профила и трубите о цензури. Па где су вам активисти странке? Где је кампања на терену? Где су плакати, трибине? Мислите да је довољно да имате три четвртаста стола у каменој сали, девет минута прилога на YоуТубе које међусобно дели двоје људи? Где нам је списак људи за гласачким кутијама? Не. Ништа од тога није важно. Важно је да ви протествујете на општинском форуму због правила које сте ви прекршили. ?! Нечувено. Није ни чудо што напредњаци неће да вам одговарају, вероватно и они виде да је сулудо упустати се у такву расправу. ?!
Свелии сте организацију која је била за пример свим другим политичким организацијама, по свим критеријумима, на понашање једне шипарице у вртићу, која када нема више аргумената, она прекрсти руке, намуси се и окрене главу. А прави проблем и даље стоји.
Имали сте организацију која никако није могла да пропадне. Па је пропала. И да, у овом случају, из момента, без размишљања кажем: сносите за то политичку одговорност.
Општина Ариље.  © 2005 - 2018