Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: Мртво море

07 мар 2014 23:46 Одг: Мртво море #8632

• ?
Јово , читај измедју редова.
Моје лично и најискреније мишљење је да би овом скупу требало да учествује и неколико говорника из владајуће коалиције у Ариљу и да аргументима одговоре на нека питања , која би градјани постављали. Мислим да наметање само једне стране приче без одговора са друге стране није фер. Ово је понављам , моје лично мишљење које вероватно не подржавају чланови покрета кои подржавам. Уосталом и није могуће да сви потпуно исто размишљамо . Зато овим путем позивам све заинтересоване да подрже овај скуп и пре свега у фер плеју разменимо дискусију на нај нормалнији могући начин. Никад нисам био заговорник радикалних и дрчних расправа и увек сам се суздржавао од увредљивих коментара те позивам и остале да у том духу и одржимо овај скуп.

08 мар 2014 08:04 Одг: Мртво море #8633

• Јово Курсула
? написао/ла:
Јово , читај измедју редова.
Моје лично и најискреније мишљење је да би овом скупу требало да учествује и неколико говорника из владајуће коалиције у Ариљу и да аргументима одговоре на нека питања , која би градјани постављали. Мислим да наметање само једне стране приче без одговора са друге стране није фер. Ово је понављам , моје лично мишљење које вероватно не подржавају чланови покрета кои подржавам. Уосталом и није могуће да сви потпуно исто размишљамо . Зато овим путем позивам све заинтересоване да подрже овај скуп и пре свега у фер плеју разменимо дискусију на нај нормалнији могући начин. Никад нисам био заговорник радикалних и дрчних расправа и увек сам се суздржавао од увредљивих коментара те позивам и остале да у том духу и одржимо овај скуп.

Па Иване образлозење које си дао нимало не појасњава ннацин организовања и циљ трибине сто је основно да бисте привукли веци број уцесника. Због цињенице да знм да цитам измедју редова ,поставио сам плтања на која немате одговор, ТО сто ти износис кога подрзавас је јасно само није јасно каквом се тај покрет политиком бави,,цас сте ПРС цас УРС цас.....ко зна која следеца опција.
Трибина је добра само онда када дафинисемо ста са тиме постизе и какав је циљ ,дефинисите због оних који не знају да цитају измедју редова

08 мар 2014 08:14 Одг: Мртво море #8634

• сањајдонацију

08 мар 2014 09:13 Одг: Мртво море #8635

• Благоје Радељиц
У каквој сам ја заблуди био сво време. Сада видим да је цензура на форуму веома присутна, јер је немогуће да за месец дана овде наврати само 4-5 чланова. Зато драги моји, дајем вам шлагворт за нови излив ,,емоција", можда неко и прочита ваше поруке.

Последња измена: 08 мар 2014 09:14 Написао: .

08 мар 2014 09:44 Одг: Мртво море #8636

• ?
Јово;
Па Иване образлозење које си дао нимало не појасњава ннацин организовања и циљ трибине сто је основно да бисте привукли веци број уцесника. Због цињенице да знм да цитам измедју редова ,поставио сам плтања на која немате одговор, ТО сто ти износис кога подрзавас је јасно само није јасно каквом се тај покрет политиком бави,,цас сте ПРС цас УРС цас.....ко зна која следеца опција.
Трибина је добра само онда када дафинисемо ста са тиме постизе и какав је циљ ,дефинисите због оних који не знају да цитају измедју редова

Тренутно се бавим другим стварима те не желим своим коментаром изазвати расправу. Кога занима о чему се ради нека додје.

ПРС јесте била и биће група градјана. Коалициони споразум јесте потписан са УРСом али искључиво због интересних циљева градјана Ариља. Што немора да значи да нам је Динкић прирастао за срце , напротив .

Благоје ;
За врх државе не брини чак и велики део НАС(ПРС) подржава Вучића.

08 мар 2014 12:37 Одг: Одг: Мртво море #8637

• СТОП ЦЕНЗУРИ
Благоје Радељиц написао/ла:
У каквој сам ја заблуди био сво време. Сада видим да је цензура на форуму веома присутна, јер је немогуће да за месец дана овде наврати само 4-5 чланова.

Блажо, Блажо, умеш ти да будеш и циничан. Изгледа ми као да се радујеш малој посети форума. Неко би рекао да вам је то био циљ.
Провидно и приземно.

Постављаш предизборни спот. То би требало да значи да сте схватили колико су надри правила форума наопака. Ипак их измените, немојте правила мењати само незванично, већ искрено и поштено. Налог ООДС Ариље је још увек блокиран. Срамота.

Морам и ја по твом рецепту убудуће на овом форуму.

Погледах спот. Још не видех вашег кандидата за посланика.
Изјасните се коначно ко вам је посланички каднидат, онај из Бабушнице, или из Владичиног Хана, или из Сурдулице. Нећете ваљда осравити Ариље и Ариљце без свог представника у Скупштини Србије. По томе се види колико ви цените Ариље, колика вам је репутација у страначким редовима, како СНС врхушка види вас и Ариље кроз вас.

Суд, дом здравља, шта ли је следеће? Порез на малине, можда. Видех на фејсбуку интересантну расправу око тога:
НАМЕТ НА МАЛИНУ!!!

qуарана написао/ла:
Постовани господине,
Да ли је неко из Ариља или не то је потпуно небитно, битно је оно сто се види и оно у ста се мозес уверити. А видим да је доласком садасњег Председника несто урадјено и сигурно це бити урадјено јос много тога за боље Ариље и бољи зивот самих градјана. Пре његовог доласка ниста се није мењало уназад годинама. Одлицно знам ста су претходни радили и урадили, пре могу реци нису урадили.Тако да је евидентно ко је ста зелео да уради, а ко је ста урадио.
Изгледа на овом форуму ретко ко зна културно да комуницира,а да никога не вредја, омаловазава, ниподностава..., па је изненадјење ако то неко зна. То нема никакве везе како Ви казете"политицком опцијом насег Председника" него са васпитањем.

Qуарана, хм, пре бих рекао ракија или пиво.
Небитно.

Поштовани, слажем се са Тобом да неистине и вређања треба санкционисати на форуму.
Али, шта ћемо ако је истина и стварност толико ниска да сама по себи представља понижење и дно дна.
Значи ако постоји туча, бахато понашање, опијање, о томе се не сме писати јер то, забога, вређа некога, иако је неспорна истина.
У проблему сам да све ово логички повежем.

СТОП ЦЕНЗУРИ!!!
Последња измена: 09 мар 2014 03:19 Написао: .

08 мар 2014 20:11 Одг: Одг: Мртво море #8639

• Јово Курсула
[qуоте="Благоје Радељиц" пост=8635][б][сизе=3]У каквој сам ја заблуди био сво време. Сада видим да је цензура на форуму веома присутна, јер је немогуће да за месец дана овде наврати само 4-5 чланова. Зато драги моји, дајем вам шлагворт за нови излив ,,емоција", можда неко и прочита ваше поруке. [/

Благоје Радељицу, ниси ти био у заблуди вец си део апарата који спроводи цензуру,тако да твој цинизам има једну другу димензију! Ви сте фактор који тумацл и примењује правила форума и то је јасно свим посетиоцима и уцесницима форума!
Погледај боље број посета на актуелним темама које вама не иду у прилог а које су реалност ,па це ти надам се бити јаснија слика о томе колико се цитају коментари и поруке.
У немоци да аргументима одговорите или коментарисете цињенице о негативним појавама и непримереног понасања васих носиоца одговорних функција ,ви посегнете за цензуром као нацином да прикријете истину ! Не мора свако да цита на форуму о десавањима ,у Ариљу се вести брзо сире и најстаријом методом преносења вести ,мала смо ми средина све се брзо процује!

За твој слагворт немам коментар јер ви као да не зивите у Ариљу представљате васег великог водју и друге градове,где је вас кандидат за посланика да га представите градјанима Ариља.Дали га имате уопсте, дали је то одговор васег великог водје на то колико вредите и клико сте битни за вас радикалско-напредњацки политицки миље!

08 мар 2014 22:30 Нови намети на малинаре - јао си га нама ! #8641

• сањајдонацију

09 мар 2014 06:15 "Емирати нам праве милион станова" #8644

• сањајдонацију
"Емирати нам праве милион станова"

Извор: Бета

Каиро -- Сарадња са Уједињеним Арапским Емиратима није предизборна тема само у Србији, већ и у Египту где ће председнички избори бити одржани у априлу.

Министар одбране Египта, Абдел-Фатах ел Сиси, обећао је да ће у сарадњи у сарадњи са Арабтеком, великом грађевинском фирмом из Уједињених Арапских Емирата, бити изграђено милион станова.

Иако Ел Сиси још није званично објавио кандидатуру за изборе, очекује се да он буде један од кандидата, а аналитичари оцењују иницијативу за изградњу станова као први корак у његовој кампањи.

Избори, који би требало да буду одржани у априлу, биће први пошто је војска почетком јула прошле године свргла председника Мухамеда Мурсија из Муслиманског братства, после масовних протеста против њега.

Иницијатива за изградњу станова објављена је данас на званичној Фејсбук страници портпарола египатске војске.

У њој се наводи да ће милион станова бити посвећено "египатској омладини" и биће први корак у решењу проблема са стамбеним простором у тој земљи.

На церемонији потписивања, коју је преносила египатска телевизија, командант Инжењерије, генерал-мајор Тахер Абдулах Таха рекао је да та иницијатива, поред тога што решава велики стамбени проблем у земљи, такође наглашава блиску сарадњу и пријатељство између Египта и Емирата.

Председник Арабтека Хасан Абдула Исмаик рекао је да је Ел Сиси наменио за нови пројекат 13 различитих локација, а изграђени станови припашће Египћанима средњих прихода.

Таха је додао да вредност пројекта још није утврђена.

Виши генерали блиски Ел Сисију и званичници владе рекли су за агенцији АП да је он обезбедио велики пакет помоћи из Саудијске Арабије, Емирата и Кувајта, који ће омогућити опстанак угрожене економије земље, чиме је, како наводи агенција, успео да одржи своју популарност, упркос болним економским реформама, као што су укидање или промена огромних олакшица за гориво и хлеб, на шта одлази скоро половина државног буџета.

Од Мурсијевог свргавања, заливске земље су упумпале у египатску економију 12 милијарди долара.

На данашњој церемонији Емирати су такође Египту обећали новац у тромесечној вредности нафтних производа, како би се премостила тешка ситуација у енергетском сектору земље.

Од народне побуне 2011. у Египту, моћне оружане снаге су у великој мери преузеле највеће инфраструктурне пројекте, што им је додатно помогло да стекну популарност, оцењује агенција АП.

Компанија Арабтек би, према ранијим најавама, требало да учествују у реализацији пројекта "Београд на води" у који би инвеститори из Емирата требало да уложе 3,1 милијарди долара.

"Емирати нам праве милион станова"

10 мар 2014 10:14 Одг: Одг: Одг: Мртво море #8645

• Благоје Радељиц
СТОП ЦЕНЗУРИ написао/ла:
Благоје Радељиц написао/ла:
У каквој сам ја заблуди био сво време. Сада видим да је цензура на форуму веома присутна, јер је немогуће да за месец дана овде наврати само 4-5 чланова.

[сизе=4]Блажо, Блажо, умеш ти да будеш и циничан. Изгледа ми као да се радујеш малој посети форума. Неко би рекао да вам је то био циљ.
Провидно и приземно.

Суд, дом здравља, шта ли је следеће? Порез на малине, можда. Видех на фејсбуку интересантну расправу око тога:
НАМЕТ НА МАЛИНУ!!!

Да не буде забуне, само ћу поручити једно.
Напредњаци се разликују од свих осталих само због тога што воде реалну политику и не лажу народ. Данас сви знају да редослед на листи, значи и редослед уласка у Скупштину Србије и звање Народног посланика. Да ли стварно мислите да неко обраћа пажњу на кандидате на листи, тако високо постављене. И ви сами добро знате да они никада неће постати посланици, чак ни у вашим сновима, то се не јавља. Зашто инсистирате на небитним стварима??? Зар стварно ништа не научисте све ове године, већ и даље својим деловањем, вређате интелигенцију људи око себе.
Што се тиче Суда и Дома здравља, и то сви знају. Суд је Ариље изгубило 2010, када је ДС владао. Дом здравља у Ариљу је укинут законом далеке 2008, када је то и Скупштина Ариља прихватила, за време власти ДС-а. За малине нисте могли изгласати закон, ијако сте жарко желели, па вероватно имате неки сачувани нацрт који сада нама потурате, али нећете успети у тој намери. Знам само да је ПДВ, уведен пре много година и да нема никакве везе са Напредњацима. Дакле, не лажите народ, само реците истину и ништа више. Угледајте се на нас Напредњаке, имате шта да научите...

Лого и име странке, није дозвољено постављати у аватарима приликом пријаве у чланство на форуму наше општине. То је правило и то се мора поштовати. Све остало је ствар васпитања и личне савести.

Анкета о капиталним пројектима

Анкета о капиталним пројектима

Општина Ариље.  © 2005 - 2018