Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1

ТЕМА: Одг: ОЈ ЈАРАНЕ!!

17 апр 2014 23:11 ОЈ ЈАРАНЕ!! #8685

• инсајдер
  • ВАН МРЕЖЕ
  • Почетник
  • Порука: 51
Еуфорија СНС-а после изборног успеха полако улази у завршну фазу која це нама грађанима представити новоформирану или прекомпоновану владу која це нама обичним смртницима донети болно благостање и срећу , како најављује још неустоличени господар живота Србије и први мозак политичке доктрине-ДРЖТЕ ЛОПОВА- све остало ће доћи само од себе!
Да се ова политичка доктрина показала делотворна потврдило се у предходном периоду под руководством ове исте власти.Осетили смо велики бољитак и напредак пошто су похапшени неки тајкуни и политички противници актуелне власти.Све ово није било могуће остварити(успех и бољи живот) без великог пожртвовања ,залагања и одрицања првог иза првог а сада у најави првог и неприкосновеног господара живота Србије!
Госпдин бивши први сада може да пева ону ону народну новокомпоновану песму "ОЈ ЈАРАНЕ ЈАРАНЕ ЈАРАНИ СМО МИ,НЕДАЈ ДА НАС РАСТАВЕ ОНИ ЉУДИ ЗЛИ"

18 апр 2014 04:20 Одг: ОЈ ЈАРАНЕ!! #8686

• марко јанковиц
Нека нам неко сад ово преведе:)

18 апр 2014 05:00 Одг: ОЈ ЈАРАНЕ!! #8687

• сањајдонацију

18 апр 2014 07:55 Одг: ОЈ ЈАРАНЕ!! #8688

• инсајдер
  • ВАН МРЕЖЕ
  • Почетник
  • Порука: 51
марко јанковиц написао/ла:
Нека нам неко сад ово преведе:)

Преведено вам је , само вам изгледа превод не одговара или вам треба тумач!!!

Ако вам није јасан превод ту је легенда форума да вам још сликовитије уради превод!

Ево ја замољавам легенду да то уради.
Последња измена: 18 апр 2014 08:07 Написао: инсајдер.

18 апр 2014 09:14 Одг: ОЈ ЈАРАНЕ!! #8689

• сањајдонацију

04 мај 2014 12:48 Одг: ОЈ ЈАРАНЕ!! #8710

• Јово Курсула
Након помпезног експозеа премијера и формирања новопрекомпоноване владе,са свих страна пљуште спонтане похвале и хвалоспеви!!
Тако и " популарни" локални политичар и осведочени борац за права радника и сељака,подржава владу гласајући за утисак недеље у емисији Оље Бећковић на ТВ Б 92, а критикује општинску власт јер држи 4 директора у јавном предузећу, председник Општине је запослио супругу у ЕПС и страначке кадрове, а заборавио да је и сам запослен у ЕПС по истом критеријуму,а док је био у власти и на функцији запослио своје кадрове у општинску управу и у дирекцију.
ПО ОНОЈ НАРОДНОЈ ИСПАДА "КОРЕЛА КОЗА ОВЦУ" Ко је овде коза а ко овца процените сами ,а мени личи да су многи од нас овце које узалудно блеје,
Последња измена: 04 мај 2014 13:11 Написао: .

04 мај 2014 21:09 Одг: ОЈ ЈАРАНЕ!! #8711

• сањајдонацију
Јово Курсула написао/ла:
Након помпезног експозеа премијера и формирања новопрекомпоноване владе,са свих страна пљуште спонтане похвале и хвалоспеви!!
Тако и " популарни" локални политичар и осведочени борац за права радника и сељака,подржава владу гласајући за утисак недеље у емисији Оље Бећковић на ТВ Б 92, а критикује општинску власт јер држи 4 директора у јавном предузећу, председник Општине је запослио супругу у ЕПС и страначке кадрове, а заборавио да је и сам запослен у ЕПС по истом критеријуму,а док је био у власти и на функцији запослио своје кадрове у општинску управу и у дирекцију.
ПО ОНОЈ НАРОДНОЈ ИСПАДА "КОРЕЛА КОЗА ОВЦУ" Ко је овде коза а ко овца процените сами ,а мени личи да су многи од нас овце које узалудно блеје,

Не гледим поменуту емисију
па бих замолио Ј.К. за мало појасњења
о цему се овде ради ?

05 мај 2014 11:28 Одг: ОЈ ЈАРАНЕ!! #8712

• Јово Курсула
Поштовани легендо форума! Бојим се да би појашњење заузело пуно простора а поврх свега да се не излажем ризику да ми поново забране приступ форуму као када сам поставио на форум тему ФАЈТЕРИ у којој сам на алегоричан начин појаснио понашање актуелног председника Општине у једном јавном локалу, догађај је истинит постоје и очевидци али тему су скинули а мени забранили приступ форумзу 2 месеца, чак су неки тражили да ми се забрани приступ ТРАЈНО!То је нови вид демократије и слободе изјашњавања који се зове једноставним именом ЦЕНЗУРА.Због тога ти предлажем да погледаш поменуту емисију на интернету,укуцај б92 утисак недеље !

05 мај 2014 22:17 Драгиса се јавио !!! #8713

• сањајдонацију
Драгиса се јавио :

Последња измена: 06 мај 2014 10:32 Написао: .
  • Страна
  • 1
Општина Ариље.  © 2005 - 2018