Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1

ТЕМА: ТО СРБИНЕ!

30 нов 2014 08:47 ТО СРБИНЕ! #8849

ТО СРБИНЕ!

Нисам усамљен, када склањам поглед са екрана, мењам канале, па ипак врло често опет набасам на исти блок реклама на српској телевизији. Неки пут, у ишчекивању наставка програма, истрпим и тај блок, углавном неукусан и примитиван.
Водеће рекламе на тој листи су: пудлица са екрана, која када окрене г...цу, пас кућни љубимац скочи, али овог пута на екран, или она за „Јелен пиво“, када зет-странац цепа кошуљу свом тасту, уз честитку „ Срећна слава”, да би добио за такав гест силан аплауз уз узвике, „То Мићо Србине!“.
Е, јадни Србине, шта си дочекао, мислим у себи, гледајући овај простаклук, стоти пут на дан. Где су интелектуалци, поштени Срби сељаци, психолози, аналитичари, политичари? Како ово тумаче? Сви ћуте и гутају. Можда бих и ја, да не проговорише моји укућани, чудећи се наглас, у гнушању, негодујући наравно.
Волео бих, да видим те ауторе ових гадости и подметања. Ко су они, каква су им лица и каква је њихова етика, ако је уопште имају? Нека се јаве и нека ме критикују. То бих веома волео и желео.

6. новембра 2014. године
Београд

Милосав Мишо М. Младеновић
акад. сликар, тел 2628~269
  • Страна
  • 1

Анкета о капиталним пројектима

Анкета о капиталним пројектима

Општина Ариље.  © 2005 - 2018