Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: ТОЛИКО О ФОРУМУ

06 феб 2013 22:44 ТОЛИКО О ФОРУМУ #7277

• Загор Те Неј
Толико о форуму....
Толико о јавној речи, демократији....
поздрав :(

07 феб 2013 03:33 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7278

• сањајдонацију
И ја се придрузујем Загору
ово сто се ради под окриљем
демократије и (не)постовања правила

ЈЕ СРАМОТА

КОРИСТИ СЕ СИЛА ДА СЕ УГУСИ ЈАВНА РИЈЕЦ !

П.С.:САД МЕ СЛОБОДНО БАНУЈ,ЈА САМ РЕКАО СВОЈЕ !!!
Последња измена: 07 феб 2013 03:34 Написао: .

07 феб 2013 04:50 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7279

• телетабис
Дилема: Изабрати сплачине или бисере?
Хвалисавци, полтрони и ропске душе у лажи истину траже...
Добро јутро Адм. Дуго си спавао. Шта ти се десило? Да те није Неко дир`о?
Ваистину Тт...
Последња измена: 07 феб 2013 05:03 Написао: .

07 феб 2013 05:57 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7281

• ?
Дилема: Изабрати сплачине или бисере?

Ни мени се такодје несвидја понасање појединих цланова попут сеоских аброноса сместајуци радњу у неки вид завијене форме па ко разуме , разуме . Али невидим разлог за забрану тема , брисање нецега сто се некоме несвидја јер имамо теме под разно где би било нормално писати о свему и свацему . Мислим да у одељку ,,Остало " неби требало да буду тако строга правила као за остале теме . Највисе ме брине сто се гуси јавна рец политицких партија у насем граду јер колико видим то највисе занима овај напацени народ у кризним временима . Боим се да оваквим казњавањем Форум не постане досадан или мање занимљив за цитање , уосталом ако то појединцима смета и сматрају да о политици има превисе , засто цитају теме које их незанимају .

07 феб 2013 06:23 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7282

• пантелија
КОГА? И ОД КОГА? стити администратор?Опстински ли је ово форум{сајт}?Од кога ли се издрзава са све овим администратором?ВРЕДЈАЊА ТРЕБА САНКЦИОНИСАТИ,АЛИ ПЛУРАЛИЗАМ МИСЉЕЊА? РАЗМИСЛИ?Цему це онда слузити?Да се велица лик и дело појединаца?УКИНИ НАС........

07 феб 2013 13:25 Одг: Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7283

• Натаса
пантелија написао/ла:
КОГА? И ОД КОГА? стити администратор?Опстински ли је ово форум{сајт}?Од кога ли се издрзава са све овим администратором?ВРЕДЈАЊА ТРЕБА САНКЦИОНИСАТИ,АЛИ ПЛУРАЛИЗАМ МИСЉЕЊА? РАЗМИСЛИ?Цему це онда слузити?Да се велица лик и дело појединаца?УКИНИ НАС........

Да ли сам уопште смела да цитирам и Пантелију!? Можда и то спада под некаква нова правила!?

Типичан пример особе која је иоле осетила да има моћ контроле шире јавности! Пар година у назад, овде се писало о свему и свачему, а да се они који су требали да се осећају највише увређенима препознајући се у разним текстовима, нису користили укидањем права грађанима да износе своја мишљења!

Теби најпре препоручујем да читаш Домановића пошто си успео да својим не знањем и не разумевањем уништиш јединствен и сјајан форум!

Желим ти успех у будућем раду, а форумским пријатељима-видимо се као и до сада.. на оном нашем старом месту...

Иначе све ме ово исувише подсећа на Милентија..те тако, и ја се повлачим у своје одаје, а ове ћу избегавати у широком луку

Последња измена: 07 феб 2013 13:31 Написао: .

07 феб 2013 14:11 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7284

• Бранко Бошковић
Чек бре народе, шта се то сви повлачите... Наталија бре... Форум је општински, општина је наша, овде нас има који подебело плаћамо порез, пунимо општински буџет из којег се финансира и овај сајт, који није администраторов већ свих нас. Заводјење страховладе не значи да се сад треба повлачити. Него, раније смо знали ко је администратор, сада не знамо. Позивам администратора да се представи, баш како су то радили Милан и Марко, а касније се придружила и моја маленкост. Можда се ради о младом неискусном човеку који се не сналази, а коме је уваљен врућ кромпир. Мада, наступ је прилично надмен.

С друге стране, није лако ни администратору. Било је тешких речи, претње тужбама... Најтежи део модерисања форума је онај, када неко "храбар" ко се крије иза неког лажног имена пљује по људима са именом и презименом, нарочито њиховим породицама. И то се деси ноћу, а и администратор, који би можда одмах реаговао, мора да спава. Али уопште не видим проблем да се неко, под својим именом и презименом, овде изјасни о било чему. Па ако то за собом повлачи дискусију или тужбу - и то је за људе.

Лично, волим да прочитам свачије мишљење. Симпатичне су ми ове преписке активиста разних партија, који се овде у нашем малом таунчићу баве високом политиком и бране своје пајтосе из Београда као да су с њима одрасли, па сигурно знају да препоштени. БК са мачкама и ариљским Митром Мирићем, ТТ и Загор са симпатичним причицама које никог не вредјају и ако помало вуку ка Вуку, Пантелија, Дрекавац, иван, жути Ариљац..., екипа из Зелени... то је наш форум. Може он бити и бољи, али уводјење диктатуре није решење гос'н администраторе. С ове стране су људи па се према њима тако треба и односити - као према људима.

07 феб 2013 19:06 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7285

• Загор Те Неј
И да уколико неком кваримо миран сан, како неко рече - укините нас....
Нас, наравно не можете укинути све и да хоћете, јер ето ово исто, вероватно у том случају и још горе (по вас, по влас'), писаћемо по блоговима, друштвеним мрежама.....а онда ће све ово и видети много више људи...
И да, нека жути сада ликују! Њихова власт је овде критикована до пљувања, али како неки поменуше, није нам се мешала у работу, није се цинично крила иза правила Форума. До душе не знам коме је ингеренција над Форумом припала (ваљда је коалиција и то поделила приликом поделе власног колача...), али је небитан податак свакако је присутна персонификација власти кроз напредњачку призму и лик и дело....тако да се слободно могу осећати п(р)озваним. Па вас, господо напредњаци овде још нико није ни окресао, а шта ће бити сутра када ево сами скидате прећутни мораторијум са коментарисања вашег (не)чињења, о томе добро размислите. Претпостављам да ће ниво толеранције резултовати коначним укидањем Форума, јер ето ваше фине уши.....
Само напред напредњаци - угасите нас!
И као што номад рекох, који задњи изиђе, нека због штедње притули свићу....
видно разочарани Ду'

07 феб 2013 22:20 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7286

Бранко Бошковић написао/ла:
али уводјење диктатуре није решење гос'н администраторе.

Овде није реч о било каквој диктатури, нити је то намера. Свачије мишљење ће бити поштовано и уважено, али увреде не.
Правила постоје од настанка форума и важе за све. Хвала свима који поштују правила форума, јер само тако ћемо овај форум учинити још бољим.

07 феб 2013 22:54 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7287

• Загор Те Неј
Мени је био сасвим добар и онакав....
Општина Ариље.  © 2005 - 2018