Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: ТОЛИКО О ФОРУМУ

09 феб 2013 06:50 Одг: Одг: Одг: Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7300

• Благоје Радељиц
[qуоте="Загор Те Неј" пост=7295]Одговорно написао/ла:

Чему толика нервоза Благоје?
Од целокупног твог писанија, у ћошку свесети остаде ми ова твоја необична изјава коју цитирах.
Претиш некоме?
Претиш у спинованој форми, користећи уљудне фразе, типа: "Молим Вас", јер то ће покварити наше односе...
Ко то има добре односе, па ће их наступом на Ф покварити? И шта тачно називаш поквареним односима?
Немо' дер те, да ви не би....!!! Опрости на мом шумском схватању, али код мене у Дарквуду у комуникацији међу поглавицама, оваква се изјава, сматра претњом. Којим поводом и са каквим (неизвесним) исходом, остаје мало нејасно, те ја Тебе, овим поводом молим, да будеш јаснији и да не увијаш и не спинујеш. Као и да размислиш да ли си баш то хтео рећи. И коме?

Уколико се требам и ја овде изјаснити о не/познавању Администратора, лако је, немам ни појма ко је. То ме свакако и не интересује, док је невидљив, како ми то објасни у приватној поруци. Чини се, драги пријатељи, да овде би довољно речи о његовој не/видљивости, па и у складу са Правилима Ф, даље нећу коментарисати.

Што се Тебе Благоје тиче, Кокни Кол и Чарли Браун, са стопостотном провереношћу информације тврде да управо Ти, који не успе раније да се на Ф пријавиш под именом своје странке, сада имаш задужење да свакодневно и из просторија странке, пратиш рад Ф и да на постове одговараш. Примивши ту вест као непобитну истину и прочитавши твоју замолницу (Немо' дер, да ви би....), уздрхтах!

И ево мог скромног предлога за будући рад Ф: Отворите кућицу (област, тему, раздео Форума) АКТУЕЛНОСТИ ИЗ РАДА ПОЛИТИЧКИХ СТРАНАКА. Тамо постујте и оставите нас на миру. Ми вас нећемо.

Ду'

Сматрао сам Вас особом вредном поштовања и од које може нешто и да се научи, али сте ме потпуно разочарали, не схвативши моју поруку и оставивши ме без било којег одговора на јасно постављена питања. Ко сам ја да било коме претим, и где сте Ви ту видели претњу??? Нисте схватили (ма пре да нисте хтели, а схватили сте то одавно) основну смисао тих речи, које цитирате, а то је, да било који политичар, када се умеша у нешто , неће слушати Вас и испуњавати Ваше жеље, већ ће одмерити тачно онолико, колико њему, а не Вама , одговара.
Мора да познајем господу која Вас је известила о мојем ,,задатку“, али верујте, за њихова имена нисам чуо. Ја не кријем свој индетитет, сви у Ариљу ме познају и виђају свакодневно, али по задатку, нисам на форуму. Навратим повремено и оставим неки текст у зависности од моје воље или инспирације у том тренутку, и то је све. Моја јавна реч овде има сасвим другу презентацију и конотацију него Ваша. Ваљда је свима јасна чињеница да Ваша јавна реч овде уопште и не постоји, па стога и ваши јавни позиви, или јавни наступи, или јави предлози су у домену бајки и илузија, јер Ви госпођо, господине, или како да вас назовем, уопште не постојите, из угла практичног сагледавања некога чија дела ценимо или расправљамо о њима.
Зато, можете написати било шта, нећу полемисати са вама, јер ви, понављам, не постојите као личност и то би било исто као да се дописујем са комјутером. Све што напишем, Ви окренете, то је политика какву ја не познајем и коју нисам спреман да учим. И ово што написах, чему, па можда из разлога да потрошим мало времена, и у том свом размишљању схватих да сам упао у Вашу замку, јер време нам је нешто што најлакше трошимо, а никада га неможемо повратити...

11 феб 2013 00:22 Одг: Одг: Одг: Одг: Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7305

• Загор Те Неј
:)
Ево оправих ти једног смешкића из зоне сумрака у којој обитавам.... :)
Јој, црни Б, што се ти јада налупета!

11 феб 2013 20:13 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7310

• телетабис
Многи умни људи су одвајкада користили псеудониме: (Франсоа Мари Аруе - Волтер, Ерик Блер - Џорџ Орвел, Џон Грифит - Џек Лондон; Оскар Вајлд, Неруда, Марк Твен, Максим Горки, Чарлс Буковски, Бранислав Нушић, Матија Бећковић...) Многи од њих би, да нису привремено крили идентитет, били "жигосани" као непријатељи система власти, тамничени или ликвидирани. Коме је то сметало? Коме то данас смета? Ко може знати да се уместо тате не оглашава јуниор, комшија, или??? Спиновање и сленг на то указују...

12 феб 2013 07:06 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7312

• Јосип Броз
Бокца му как чујем ови моји партизани доживјели успјех.
На фронту обитељственог иновјесног центросветства сами се организирали и успјели у намјери.
За сваку су похвалу.

Зато удружите се организирајте а ја сам уградио филтер за регрутовање мојих партизана не могу ми проћ рђави...
Сад ме звали ови Зелени и потврдили исправност уређаја.
Будте ми безбрижни моји партизани и партизанке и локациони командати...грађански.

Бок дјечки
Воли вас ваш ЈОЖА
Борите се

12 феб 2013 07:29 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7313

• телетабис
Видиш Стари!
Не би Ти, данас, био међу живима да се ниси вешто камуфлирао испод разних псеудонима.
Исто ти је и данас, Стари мој. Нека Бог чува тебе и твоје партиђане...
За Краља и Отаџбину.
Тт...
Последња измена: 12 феб 2013 10:02 Написао: .

12 феб 2013 14:18 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7314

• Јосип Броз
Бокца му овај ми Тт изашао из бунара...
Хвала милом Изногуду за то што га је спасао.
Ма и моји партизани су за краља и Химболиму и Тулу Меџику и Крокнијеву Рицибону
Па и за ту лакрдију од ИЦИПЕА...
ма за све што ваља... ал без Блекминерле не ваља...

Бок дјечки
Воли вас ваш ЈОЖА
Борите се

12 феб 2013 19:59 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7315

• телетабис
Е, мој Стари,
Растераше нам оне ЕксРадикалне са Ф. Неки као да су на време схватили поруку: Данас на трону - сутра у блату...
Видим да си и ти са својим монархо-партиђанима на Слободи.
Давно је речено: "Слободан си онолико колико ти је савест чиста."
Ваистину Тт...
Последња измена: 12 феб 2013 20:48 Написао: .

12 феб 2013 20:55 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7316

• сањајдонацију
Хлеба и Игара !

Засто је пропала Троја.Грци им увалили тројанског коња.
Засто це пропасти овај форум.Увалили нам разне тројанцице(тт;з..-те и ста ти знам све как се зову)
Или по принципу "Иде Миле и Тарабе Бројиииииииииииииии"

13 феб 2013 02:17 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7317

• ?
Телетабис<

Многи умни људи су одвајкада користили псеудониме: (Франсоа Мари Аруе - Волтер, Ерик Блер - Џорџ Орвел, Џон Грифит - Џек Лондон; Оскар Вајлд, Неруда, Марк Твен, Максим Горки, Чарлс Буковски, Бранислав Нушић, Матија Бећковић...) Многи од њих би, да нису привремено крили идентитет, били "жигосани" као непријатељи система власти, тамничени или ликвидирани. Коме је то сметало? Коме то данас смета? Ко може знати да се уместо тате не оглашава јуниор, комшија, или??? Спиновање и сленг на то указују...

Незнам засто се онда не покријес по глави кад идес улицом , мозе неко и плахат излепити по граду са твојом сликом и разним компромитујуцим коментарима подписаних под твоим именом . Мозе неко поруку путем мобилног послати без броја под твоим именом , мозе неко отворити Facebook страницу са твојом сликом и именом . Криј те се и даље али немозете се сакрити . Подрзавам Благоја кои такодје мисли да није иста тезина и вазност реци сакривених иза псеудонима као кад под именом и презименом писес .

13 феб 2013 05:35 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7318

• Загор Те Неј
Види, драги мој пријатељу/и, ово ће заиста бити последњи пут да вама или било ком другом објашњавам!
Правила овог (као и многих других/већине) Форума дозвољавају, дакле не убрањују појављивање под псеудо - ницком.
Е сад какав ви проблем имате ја не знам, нити желим знати. Док будем имао воље и жеље за писањем по Ф и док ми правила истог то буду дозвољавала, ја ћу то и чинити, а вама ако је до бављења шерлокхолмсовским истраживањима и ћерањем вештица, то вам такође нећу бранити.
Дакле, пишите о ђубрету, мачкама у акцији, трубачима по крановима, тројанским коњима, Иновационом центру...ма о чему хоћете, коначно - није моја брига, нити ми на крај памети пада да вам дајем инструкције како ћете (тематски или граматички) и шта писати.
Стога вас љубазно молим да се манете ћорава посла, јер како се и сами изјаснисте, имате паметнијег. И оставите нас, брате на миру. Нека нас, нека се глупирамо под неким туђим именима, туђим лицима и маскама. Можда баш то волимо, не паде вам на памет!?
И коначно, ако се вама наше појављивање под ницком Загор Те Неј, Телетабис, Свашта Свашта, Калимеро, Јошка Броз, Чича Дража, Дрекавац, Ариљац, ........ију Боже, па вас са својим именом је мање, лакше сам могао вас набројати.... не допада, немојте ни читати, јер забога шта ми који и не постојимо имамо и рећи. И ако вам је то негде толико гадно и одурно што се ето ми ситне душе тако појављујемо, размислите колико нама може бити увредљиво ваше писање у коме у три реченице стане 718 словних, језичких и граматичких грешака. Немојте да непостојећи и ништавни боље познају ваш језик и писмо. Плашим се да ћете увидети да је можда упутније писати дарквудско-бунарским дијалектом цртаних и стрип јунака.
И конац конаца. Коме год да је стало до мог идентитета, може ми се обратити у инбокс. Трудићу се да свима усрдно и љубазно изађем у сусретај и отклоним недоумице, упљескавши тог злог црва сумње који нагриза ваше сујете.
Ду'
Општина Ариље.  © 2005 - 2018