Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: ТОЛИКО О ФОРУМУ

13 феб 2013 05:40 Одг: Одг: Одг: Одг: Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7319

• Дрекавац Стари
Благоје Радељиц написао/ла:
.
Зато, можете написати било шта, нећу полемисати са вама, јер ви, понављам, не постојите као личност и то би било исто као да се дописујем са комјутером. Све што напишем, Ви окренете, то је политика какву ја не познајем и коју нисам спреман да учим. И ово што написах, чему, па можда из разлога да потрошим мало времена, и у том свом размишљању схватих да сам упао у Вашу замку, јер време нам је нешто што најлакше трошимо, а никада га неможемо повратити...[/цолор][/сизе]

Хехехе,
,,Лаки је нешто нервозан“!!!
Право збориш Радељићу, свака ти је ка' Његошева!!! Ал' шта вреди, изгубио си, мањина си, па нека си и Напредњак!!!
Можда ти Вучић помогне, када наврати, скорих дана (причају неки обавештени да је зват и да је обећао) па, к'о велим, он је шеф Удбе, Бие, Цие, Дие.... може он свашта да пресече!!!
Е, док то не буде, чињенице су јасне, дакле до даљњег Форум је само наш, Ду'ова, Дрекаваца, Телетабиса, покојника и других авети из шума и ноћи пуног месеца.
Када нешто прозборимо, можда и прочита неко, али то му дође као оно, понављано прошлих дана небројено пута, ,,Пас лаје, а ветар носи“. Ма шта нас брига, за то да ли неко чита или не, битно је да ми сваку тему и сваку мисао прокоментаришемо. Ко ће то боље од нас, нешто паметно овде да напише??? Реци?!
Шта да поручим, ми анонимни (псеудонимни) друго и не умемо, мало лајемо, море понекад и уједемо, али у принципу, ту смо, а да нас нико не примећује, можда баш то неко и жели, можда........... Сви беже од суштинских питања, склањају теме у страну и препуштају да то уради неко други, можда сутра, или боље рећи, мало сутра.
Ал' што смо јаки брате, прави ,,Клуб књижевника“ , море прави академци!!! Чик реци да није тако...Хехехехугхугррррр,
море бре!!! Каква бре сатира, иронија је за адреналин!!!
Порука за данас:
Неки људи нас понижавају својом добротом. Одвикли смо се од доброте. Не разумемо зашто нам неко нешто чини ако не тражи никакву противуслугу. Доброта се не може вратити јер се и не даје. Добри људи су добри због себе а не због других.
(Душко Радовић)

13 феб 2013 07:15 Одг: Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7320

• Натаса
Загор Те Неј написао/ла:
.. И ако вам је то негде толико гадно и одурно што се ето ми ситне душе тако појављујемо, размислите колико нама може бити увредљиво ваше писање у коме у три реченице стане 718 словних, језичких и граматичких грешака. Немојте да непостојећи и ништавни боље познају ваш језик и писмо. Плашим се да ћете увидети да је можда упутније писати дарквудско-бунарским дијалектом цртаних и стрип јунака.
Ду'

Што би клинци рекли: ''Брате, сестро Загоре, оп'ро си'' !
Доста више коментара разних људи типа: ''није битно да ли сам писмен или неписмен, како се понашам, да ли лажем, глумим мангупа без покрића, крадем...кад ионако поштење, искреност, писменост.. не пролазе''...ма битно је, бре!
Не знам, ја биХ, да ли, не радим, је ли...

Речица НЕ се не пише са глаголом заједно, осим у нећу, нисам, немој, немам!
Хвала!

13 феб 2013 08:07 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7321

• Јосип Броз
Бокца му драги мој пријатељу Тт, нема више наших ЕксРадикалних Ф, не појављују се. Растераше их ови што брече и дрече...
Разни дрекавци и љигавци којима је и душа нечиста а о савјести и да не говоримо...
Так је то мој дебељко њима је савјест мисаона именица.

Чујем да је ова Ривакраца набујала од силних гомилаша и лошиња што призивају наке удбаше и дружбаше и демоне так да се бринем јер немам више спасоноснијих чамаца гдје би их ставио. Још по нека сламка ми је остала ал за кратко...

Дал су мањина ил већина видјећемо док се смири Ривакраца набујала, па ко прекоста оста...

Бок дјечки
Воли вас ваш ЈОЖА
Чувајте се

13 феб 2013 10:25 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7323

• Љиљана Димитријевић
...И стварно, никад не знаш зашто је нешто добро!

Како?

Па ето, да нема тих псеудонима, тешко да би наш пријатељ удомио макар и једну од својих омиљених маца. :)

Можда и овај Јошка нађе решење за своје чамце.

Можда и ми са именом и презименом почнемо уживати заштиту каква доликује "рањивим групама".

Име и презиме у малој средини може бити велико бреме. То добро знају неки од мојих пријатеља. Зато се мало сакрију испод тих надимака...можда је то једини начин да сазнају какви су стварно, они око њих.
Последња измена: 13 феб 2013 10:38 Написао: .

13 феб 2013 23:47 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7328

• ?
Име и презиме у малој средини може бити велико бреме. То добро знају неки од мојих пријатеља. Зато се мало сакрију испод тих надимака...можда је то једини начин да сазнају какви су стварно, они око њих.

Не , то је једино нацин да сазнају какви су они сами .

14 феб 2013 01:32 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7329

• Јосип Броз
иван бојовиц написао/ла:

Бокца му па и ја сам морао да узмем тај псеудоним. Не бих ја ал наметнули ми ови моји масони. Кажу ми ниси више Броз Јосип мораш бит ТИТО.
Па зар сам ја имао избора-НЕ.
Лак је вам обичним мање познатим људима са именом и презименом. Ја се морам крит јел моји покрети су забрањивани ваљда знате то кроз историју...
Так је боље да сте малчице скривени јербо ће вас прозват по имену и презимену и гурнут незаслужено у ту опасну Ривакрацу која носи све а тренутоћно је набујала.

Бок дјечки
Воли вас ваш ЈОЖА
Чувајте се

14 феб 2013 10:41 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7333

• Љиљана Димитријевић
Иван Бојовић написао

Управо тако, Иване! Сви су ти у реалном животу „неком бојом премазани“. Из овог или оног разлога.
Сећаш се да је лисица рекла Малом принцу: “Човек само срцем добро види. Суштина се очима не да сагледати”? Мудра била лисица.
Зато ја не гледам Ко говори, него слушам шта говори.
Последња измена: 14 феб 2013 10:41 Написао: .

15 феб 2013 01:39 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7338

• телетабис
"Мали Принц" никако да укорачи у Т.
Тт...
Последња измена: 15 феб 2013 03:31 Написао: .

20 феб 2013 07:24 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7365

• Зивојин Милцановиц
Еј бреее !!1 људи померите се мало, укопали сте се, те четврту неможете саставити. И тако годинама. Друштванце се забавља о туђем трошку, а село гори. Ако није Дрекавац онда јеНаташа, па Броз, па неки Иван или Загор, Благије,Тт..., Бошковић,Љиљана. И да Неби оне безобразнице Петрије. Јесте срамота али и ово је мој прика срамота. Грађанка ограду поставила на ивичњак улица јер се неко није сетио да је опомене. Грађанин кућна врата, а до ивичњака саградио, ковану ограду на ивичњак а крпару за папуче на улицу. Поред паркирао некојико крнтија на клоцне подиго ,уље по улици просуо , и лежећег полицајца умазао, поправља човек ауто до пола улице закрчио.
Ајде Дрекавче, чињенице су ту, јасне, горе школе, доле шлола. Нека вама фирума, овакав какав је никоме не треба. Јесте то ваш образ, али и образ администратора. Телетабис и Загор би Нинову награду за књижевност, кобојаги.
Ништа !!!

20 феб 2013 08:33 Одг: ТОЛИКО О ФОРУМУ #7367

• Дрекавац Стари
Зивојин Милцановиц написао/ла:
Еј бреее !!1 људи померите се мало, укопали сте се, те четврту неможете саставити. И тако годинама. Друштванце се забавља о туђем трошку, а село гори. Ако није Дрекавац онда јеНаташа, па Броз, па неки Иван или Загор, Благије,Тт..., Бошковић,Љиљана. И да Неби оне безобразнице Петрије. Јесте срамота али и ово је мој прика срамота. Грађанка ограду поставила на ивичњак улица јер се неко није сетио да је опомене. Грађанин кућна врата, а до ивичњака саградио, ковану ограду на ивичњак а крпару за папуче на улицу. Поред паркирао некојико крнтија на клоцне подиго ,уље по улици просуо , и лежећег полицајца умазао, поправља човек ауто до пола улице закрчио.
Ајде Дрекавче, чињенице су ту, јасне, горе школе, доле шлола. Нека вама фирума, овакав какав је никоме не треба. Јесте то ваш образ, али и образ администратора. Телетабис и Загор би Нинову награду за књижевност, кобојаги.
Ништа !!!

Е господине, није да не видим, није да ћутим, али постали многи имуни на моје присуство, чак им ни караконџуле више нису никаква претња!!!
А лепо су људи ставили скелу, па су везали и црвену мараму, шта ми ту да урадимо???
Постоје саобраћајни инспектори, примају плате, постоје комунални инспектори, примају плате, постоје грађевински инспектори, примају плате...
Они једино што раде, примају плате!!!
А власт, каже, мора редом, јер има их много, па би требало сада наћи оне прве који су прекршили закон, јер ови су видели ваљда од њих, па веле, како су могли они, могу сви, ваљда је тако суђено, што си безобзирнији, то си и већи, шта ли већ?! Не сналазим се баш последњих година око тога, шта је позитивно, а шта негативно, али је тренд најважнији, па није битно ко кога и зашто, битно је да јесте....
Општина Ариље.  © 2005 - 2018