Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1

ТЕМА: Последњи корисник

07 дец 2009 01:01 Последњи корисник #244

• Љиљана Димитријевић
Сматрам да нисам превисе конзервативна особа, волим и ја да се насалим, али...
Овај последњи корисник је неки егзибициониста, ста ли...Истина да сам била радознала па завирила у његов профил.Ако је хтео пазњу, успео је, али..
Ово би ипак требало да је озбиљам форум. Сексуалне фрустрације могу бити занимљиве за неке струцњаке, а ми да се вратимо насим темама. Не знам ста предвидјају правила Форума у овом слуцају? И ста ви мислите о томе? :С

06 апр 2010 10:43 Одг: Последњи корисник #888

• Друг ТТТ
Господјо Љиљана,

о ком кориснику је рец?

И где то ви све завирујете и засто? ;)

ПС. И само вам је сеx смета и ниста друго? :евил:

07 апр 2010 00:41 Одг: Последњи корисник #892

• Љиљана Димитријевић
Колико се сецам ове своје примедбе, односила се на корисника који је у том тренутку био последњи регистровани, а зове се Кривачић Стојко. Осим тога, на профилу се појављује и прилично разголићен. Мени је то сметало из разлога што је овај Форум постављен на званични сајт општине, па не бих желела да га окарактеришу као неозбиљну појаву (Форум). Администратори нису нашли основа за забрану оваквог профила, јер то нису предвидели правилима. И ја се даље не буним. Корисник је очито неки шаљивџија, али вешт. Капа доле, надмудрио нас!
Што се додатног питања тиче, могло би се одговорити да му овде и није баш место.
Све најбоље Вам желим.

Љиљана :)

07 апр 2010 01:17 Одг: Последњи корисник #894

• Бранко
А МЕНИ СТЕ СТАВИЛИ БАН

ЗАТО СТО САМ НАПИСАО

ПОПУ СИМИ УКРАЛИ БИЦИКЛ !

07 апр 2010 01:32 Одг: Последњи корисник #896

• Милан Петровић
да, Бранко,
али ми се цини да заборављас твој коментар због кога си добио опомену, а изгледа да ни други цланови форума нису видели...
коментар је гласио: "**** те онај ко ти рекао да овако писес" - тако да је ово много озбиљније од овога сада.
Последња измена: 07 апр 2010 01:33 Написао: .

07 апр 2010 03:29 Одг: Последњи корисник #897

• Бранко
Милан Петровиц написао/ла:
да, Бранко,
али ми се цини да заборављас твој коментар због кога си добио опомену, а изгледа да ни други цланови форума нису видели...
коментар је гласио: "**** те онај ко ти рекао да овако писес" - тако да је ово много озбиљније од овога сада.

па и није
ово је нормална конверзација
медју српском популацијом
па то мозес и медју дјецом
цути сваки дан
" те онај ко ти рекао да овако писес"
  • Страна
  • 1

Анкета о капиталним пројектима

Анкета о капиталним пројектима

Општина Ариље.  © 2005 - 2018