Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1

ТЕМА: Седница

18 јул 2012 11:16 Седница #4506

• Поситиве Вибратион
Гледам сад пренос ове наше ариљске скупштине.

Леп сте ли ми Ви, драга господо, пример нашим грађанима.

Говори пуни мржње.

Криминал на све стране.

Па драги моји, зар желите да Вас памте по наношењу зла онима који су у свом бунилу, то исто зло нанели другима.

Не глумите праведност, јер величате своје незнање и глупост.

Не глумите добре говорнике и не ширите лошу енергију народу који се храни истом.

Зачарани круг несреће и зла, отроваће све ваше грађане.

Биће ово град завидних , несрећних и похлепних људи, а не, као некад, предузимљивих, веселих и радних...
Последња измена: 18 јул 2012 23:44 Написао: Администратор.

31 авг 2012 20:03 Одг: Седница #4627

• Драган Крејовић
Гледах снимак заседања Скупштине и остах помало збуњен.
Да опозиција користи скупштинску говорницу да напада рад већине, да га криткује свом жестином, то је нормална политичка и парламентарна борба. Да позиција користи исту ту говорницу да критикује другове партијске директоре које је затекла доласком на власт и то ми је нормалан вид политичке борбе. Да ли та политичка борба треба да буде са таквим тоном, то је ствар сценарија и драматургије.
Али ме је зачудило понашање одборника позиције из драматуршке проевропске партије. Свестан сам, јер сам са својим парама био и видео, да је та Европа која се нуди нама, Европа контроверзи. И тамо има сиромашних, болених који не могу да се лече, незпослених, слабо плаћених... Многе глупости су сакрили под појмовима демократије и слободе људских права. Али не могу да схватим да данас у Скупштини има неко ко брани слободу говора, ко неће да чује туђе мишљење, ко не уме да препозна проблем и ко је изабран и плаћен за то а неће да покуша у складу а способностима да решава проблеме.
У месту где сам рођен, у Београду, кажу, господо одборници, да је много лакше квоцати него јајца носити.
  • Страна
  • 1

Анкета о капиталним пројектима

Анкета о капиталним пројектима

Општина Ариље.  © 2005 - 2018