Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије

04 дец 2012 09:49 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5055

• ?

Постаје врло занимљиво.

Ево нам га и Драгиша Марко Терзић. Мораш мало боље да се уживиш у причу о себи у трећем лицу.

Па и од мене сте мислили да сам Терзиц . Свако ко га подрзава је Драгиса Терзиц .
Занимљива слика у Свр;јиским новинама, обратите пазњу на заставицу ПРС-а ?!
Каква заставица , па видите да је из Медиа центра слика а не са изборне скупстине.
Не знам зашто нас Друг Марко п(Р)озива како му блатимо његовог часног лидера, који нам узгредбудиречено, заиста објави да од фамозног уговора нема ништа јер смо сами криви! Зашто се позива на право да изнесе сопствено мишљење, оспоравајући га осталима?
Ја бих лицно волео да су вецина потписали онда бисмо знали ко је крив ако непродје овако остаје нам само нагадјање.

То ми пада веома нажао, јер таквим својим начином живота, просто нисте у прилици видети врло понашање народних трибуна, букача, сплеткароша и ометача и кочничара свега што није у њиховом интересу. Њихов интерес, на жалост, не подразумева и Ваш интерес Друже Марко.
Рекох ли ја да са увредама престанемо и поцнемо са оптузбама за конкретне ствари или их немате , зар вам смета сто цовек седи у кафани.

Јос несто , зелео бих лицно Загоре да те упознам и лицно поведем на састанак са дотицним ако те занима ста је урадјено , ста је планирано и да лицно поставис нека питања која те занимају па после тога цес имати прегрст ствари о коим би писао на овом форуму , ово искрено мислим . пп.
Последња измена: 04 дец 2012 10:04 Написао: .

04 дец 2012 12:15 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5058

• Посмтрац Најобицнији
Посматам овог Гојка Велицанственог (драгана милосављевица), и не знам како цовек има образа да се јавља.. Ал' добро, цовек има дјонове уместо образа!

04 дец 2012 12:19 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5059

• Робин Худ
Читам ово и више ми је мука и од ов ових смрдљивих дрекаваца нека иду у тунел тамо им је место и нека не излазе да смрде по овом форуму.
И од ових других љигаваца разних Гојка и Стојка...

04 дец 2012 12:26 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5060

• Посмтрац Најобицнији
Цути, влаја нам и Гојко, и Сви ти... бице нам добра веза са Косовом... цујем да су их сиптари окумили доле...казу да су им уцинили велику услугу... е сад... не знам коју... ;)

04 дец 2012 21:05 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5062

• сањајдонацију
Посмтрац Најобицнији написао/ла:
Цути, влаја нам и Гојко, и Сви ти... бице нам добра веза са Косовом... цујем да су их сиптари окумили доле...казу да су им уцинили велику услугу... е сад... не знам коју... ;)

Ја сам цуо царсијске прице да су се схиптари хвалили да су добили ариљско дјубре
ваљало би да се ово провери од стране нове власти
посто ово нова власт није урадила,вец она бивса

05 дец 2012 04:09 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5063

• ?
Надам се да вам је досад вец јасно ко овде највисе напада рад Ариљског Александра Вуцица , па управо они кои су се огресили .
Одговорите ми ви Сањајдонацију , дали бисте продали другом купцу субвенционисану робу намењену сељаку , или било ко од постених пољопривредника. Верујте ми на рец , све це изаци на видело , полако .

05 дец 2012 04:14 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5064

• Дрекавац Стари
Робин Худ написао/ла:
Читам ово и више ми је мука и од ов ових смрдљивих дрекаваца нека иду у тунел тамо им је место и нека не излазе да смрде по овом форуму.
И од ових других љигаваца разних Гојка и Стојка...

Поштовани, господине Робине;
Најпре једна мала информација за вас, па сами просудите какву сте глупост исписали.
Робин Худ је јунак из енглеског фолклора, односно народних прича средњег века, док је Дрекавац, много старији и то је биће из митологије, код старих Срба. Уопште није смрдљив и не борави у тунелу!!! Напротив, веома је активан и никада не оставља на миру оне који су му напакостили у животу, чак их и у сну прогања, а верујте да има много оних који данас, због ,,Декавца“ не смеју ни да легну у кревет!!!
Такође, некако не иде оваква ваша констатација, уз име Робина Худа, јер је он синоним борца за свој народ, а против бахатих властодржаца, што никако није примењиво на вашег лидера, који ће све учинити да прибави себи неку корист, а на уштрб несрећних суграђана. До сада је само то показао, а како чујем, ни своју породицу не поштује. Шта ће, жива душа, а могућности велике хахаха....
Мислим да разумете шта хоћу да кажем, јер предпостављам да ово читају и нека деца, којима не бих представљао лоше појединце нашега града.
Чувајте се Дрекавца, све зна, никада не мирује и ништа не заборавља......

05 дец 2012 04:43 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5065

• Дрекавац Стари
[qуоте="иван" пост=5055]

Занимљива слика у Свр;јиским новинама, обратите пазњу на заставицу ПРС-а ?!
Каква заставица , па видите да је из Медиа центра слика а не са изборне скупстине.

Нисам помињао скупштину никакву, само констатацију да је слика веома занимљива и да подстиче машту!!!
Можда новинари нису имали тако лепу слику нашег Драгише, можда су је намерно ставили да покажу свима да је био у ПРС-у, можда су правили неку монтажу, итд....
Зашто се љутите, није ми јасно, али ове новине су веома читане у Нишавском крају и новинари су пренели саопштење са скупштине странке у коју се недавно учланио и господин Терзић, према њиховим тврдњама. Неки новинари писаше и о томе да је тамо, у Сврљигу, добио, поред места председника Политичког савета УСС. и место председника управног одбора у јавном предузећу, или шта већ, које се бави пољопривредницима, нешто слично нашем Иновационом центру. зове се ,,Еко-Агро" ако сам добро прочитао.
Него Иване, зашто ми не одговористе на питања у вези Уније Малинара Србије и раду председника те организације, можда се учланим тамо јер у Ариљу више не верујем ни овима из ,,Виламета".

05 дец 2012 05:46 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5066

• Дрекавац Стари
иван написао/ла:
Надам се да вам је досад вец јасно ко овде највисе напада рад Ариљског Александра Вуцица , па управо они кои су се огресили .
Одговорите ми ви Сањајдонацију , дали бисте продали другом купцу субвенционисану робу намењену сељаку , или било ко од постених пољопривредника. Верујте ми на рец , све це изаци на видело , полако .

Хеј бре Иване, ти си прави феномен!!!
Ариљски Александар Вучић, па то је у најмању руку смешно!!!. Упоредити Терзића са овим човеком, може само неко од алкохолисаних ђилкоша за кафанским столом наше варошице, чије је једино занимање, да проводи време са Председником СО, док уз чашицу, траже решење, како да уновче то што им је сервирано на Ђурђевданским изборима, а на проблеме и муке народа који им је указао поверење ни најмању пажњу не обраћају.

05 дец 2012 06:06 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5067

• Драган Милосављевић
Посмтрац Најобицнији написао/ла:
Посматам овог Гојка Велицанственог (драгана милосављевица), и не знам како цовек има образа да се јавља.. Ал' добро, цовек има дјонове уместо образа!

Посматрачу Најобичнији,

Знам да има вас анонимних душебрижника и чувара части и поноса "обичних" грађана који би били најсрећнији да могу да ме виде (односно не виде нигде) у некој мишјој рупи, дну дна, ћорци, блату или можда и на некој умрлици. Али морам да вас разочарам, ја сам ту, жив, здрав, слободан и пишем и говорим оно што мислим и потписујем се пуним именом и презименом.

Једном је Черчил рекао: "Имаш непријатеље? Добро је то, значи да си се заузео за нешто некад у свом животу" Изгледа да сам се ја заузимао за многе ствари у животу и тако ћу и наставити без обзира на даље гомилање непријатеља. Ти и такви непријатељи ионако немате никакву моћ и можете само да ме мрзите и смрдите около, па и под мојим прозором.

Уместо да смрдите около, боље би вам било да нешто направите од својих бедних живота и урадите нешто и за себе и за околину.
Последња измена: 05 дец 2012 06:08 Написао: . Разлог: правопис

Анкета о капиталним пројектима

Анкета о капиталним пројектима

Општина Ариље.  © 2005 - 2018