Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије

18 нов 2012 09:35 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4906

• сањајдонацију
Загор Те Неј написао/ла:
Хвала Сања, али чини се да се овде мисли на локалну платформу - програм за Таун! То бих радо видео. :)

Једини који су на овом форуму истакли платформу за Таун
били су демократе
и свака им цаст на томе
јер остали нису хтели да нас удостоје
к'о да смо ваздух

18 нов 2012 14:01 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4909

• Загор Те Неј
Да Сања. Сећаш се да сам и сам похвалио ту њихову лепу гесту.
Слажем се и са Дрекавцем Старим, уз малу примедбу како ја ни једном нисам нигде устврдио да су планови сами по себи добри и да сам се управо више пута залагао да превасходно свако ради свој посао и да ти који га раде треба за њега да буду и стручни! Ситуација коју Дрекавац помиње, а односи се на нелојалност коалиционих партнера ми је позната, али ми свакако није јасна, што изразих у коментару господину Крејовићу. Ја лично после свих догађања од како су Блек Стена и дебела жена у поседу некакве власти, таквим саможивцима и искључивим гледачима сопствене гузице (а да их ни брига није на чији је то терет) у животу не бих дао свој глас! Знам да такви и не рачунају баш на мој глас, али ћу се у будућности свесрдно трудити да и онима који то на било који начин урадише објасним где су погрешили и да то више никада не учине сопственим суграђанима!

П.С. Мало појашњење: "Блек Стена и дебела жена" је епизода из цртаног серијала о Блек Стени. Непотребно је да се неки препознају! :)
Последња измена: 18 нов 2012 14:06 Написао: .

18 нов 2012 20:49 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4910

• сањајдонацију
Загор Те Неј написао/ла:
Да Сања. Сећаш се да сам и сам похвалио ту њихову лепу гесту.
Слажем се и са Дрекавцем Старим, уз малу примедбу како ја ни једном нисам нигде устврдио да су планови сами по себи добри и да сам се управо више пута залагао да превасходно свако ради свој посао и да ти који га раде треба за њега да буду и стручни! Ситуација коју Дрекавац помиње, а односи се на нелојалност коалиционих партнера ми је позната, али ми свакако није јасна, што изразих у коментару господину Крејовићу. Ја лично после свих догађања од како су Блек Стена и дебела жена у поседу некакве власти, таквим саможивцима и искључивим гледачима сопствене гузице (а да их ни брига није на чији је то терет) у животу не бих дао свој глас! Знам да такви и не рачунају баш на мој глас, али ћу се у будућности свесрдно трудити да и онима који то на било који начин урадише објасним где су погрешили и да то више никада не учине сопственим суграђанима!

П.С. Мало појашњење: "Блек Стена и дебела жена" је епизода из цртаног серијала о Блек Стени. Непотребно је да се неки препознају! :)

Последња измена: 21 нов 2012 01:40 Написао: .

19 нов 2012 13:39 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4916

• Загор Те Неј
Мислим да си имао пронаћи неку преправљену насловницу. Оригинална изгледа баш овако! Мала је разлика али сам наслов је потрефљавајући!!!!
Ех, шумски човек не уме поставити праву слику. Моли инструкције, Сањице!
Последња измена: 19 нов 2012 13:44 Написао: .

19 нов 2012 14:12 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4917

• Загор Те Неј
Драган Крејовић написао/ла:
То су озбиљне партије са плановима и програмима, идејама и кадровима.
Ови данашњи букачи из којекаквих шума и даброградова су обични свирачи који лају јер не умеју да носе јаја.
Хвала нбесима да је неко успео да схвати да у Ариљу људи не мисле већ верују онима који умеју добро да машу и мажу.
Човек ми се жали да пре шест година није прочитао тадашњи Програм Нове Србије. Па ко му је крив када је веровао неким коврџавим ликовима што ће да бране Рзав? Коме су ти узели гласове? ДС-у? Не. А са ким су отишли у власт? Па са ДС-ом управо зато што их је ДС измислио (да не кажем направио јер може да се тумачи са сексуалног аспекта).
Али зато лаје, лаје... А ветар носи...
И сад му јекрив неко ко каже да ови што су дошли морају да озноје гузице да оправдају плате.
Не схватам како другачије може бити?

Можда мало окасних, јер не видех овај дивни пост! Ни онај пре њега! За овај, како га сумануто (ваљда због стила из њега самога) назвах "дивним", апсолутно немам шта рећи, јер се претпостављам господин Крејовић фрустриран неиспуњењм неких обећања, за неке жене, на неким местима, нашао у небраном грожђу, па радњу коју назва сексуалном, па од ње утече, ваљда плашећи се да му се као бумеранг не врати у пределу почетка леђа, толико збунио да више и не зна ко му је шта обећао! ДС (кога више нема и што то пре схвати пре ће му бити боље. У глави), НС, за кога не зна ни "Је ли пошао или дошао" и при том докле стиже! До позиције, опозиције или личног интереса.... А истом, а дотичном саветујем да у "коврџаве ликове који ће да бране Рзав" - НЕ ДИРА, јер му се може десити да са онима који га бранећи продадоше, заврши на буњаку. И историје и сећања оних који у овај град и на ову реку не побегоше од превисоких такси за паркирање, већ ту од памтивека својих предака обитавају и воле и свој град, а посебно своју реку. И што се лајања тиче... Пси лају, али и уједају, а ви господине почесте многима лизати та места где други уједају...Чини се безуспешно. Па макар колико били самоуверени у свом незнању којем ли се царству приклонити, остварење ваших снова, ће на срећу Тауњана и остати сан. До вашег буђења из бунила, до виђења и збогом!!!
И кратко на претходни пост. О силној градњи и изградњи коју наведосте, ни реч! О ономе што нова власт како рекосте, ни педаљ не начини, по коју.... Да Ви који се сада нечим дичите, остависте у буџету, који би узгред буди речено, требао да траје годину, било какав цвоњак, можда би и та Вама мрска власт могла штагод учинити. Овако пошто је једногодишњи буџет (намерно или не) скрцан до маја, а тада сећате се беху Избори за које сте одлично знали да ћете изгубити (питам се због чега!?), све ваше тежње и зле намере су се односиле да онима иза Вас, оставите што огољенију и оглодану коску, па нека се са њом забављају.... Да не би даље превише дужили позивам Вас да овде на овом истом месту објавите колико сте планирали средстава за трошкове одржавања седница општинске Скупштине? Да ли је она по вама требала да траје и после маја или не? Такође бих Вас љубазно молио да објасните бирачима (којима је одавно све јасно) како сте у данима док се нова власт још формирала, празнили касе Месних заједница (тамо где је још иоле новца прекостало)? Још бих Вас свашта питао, али искрено ни на ово не очекујем одговор. Зашто? Ако буде искрен, неко ће морати у затвор, а ако напротив, буде неискрен....Па коме треба још Ваших лажи!?
Последња измена: 19 нов 2012 14:17 Написао: .

19 нов 2012 19:28 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4918

• сањајдонацију
Загор Те Неј написао/ла:
Мислим да си имао пронаћи неку преправљену насловницу. Оригинална изгледа баш овако! Мала је разлика али сам наслов је потрефљавајући!!!!
Ех, шумски човек не уме поставити праву слику. Моли инструкције, Сањице!

Отидји на неки од фрее сајтова за уплоад слика
укуцас у гоогле нпр. ''фрее уплоад јпг'' и добицес хрпу сајтова за уплоад
или иди на ове сајтове које ја користим: заслике.цом/ www.easilysharing.com/
слику у јпг формату конвертуј,тј. смањи велицину на испод 500 kB (због лаксег и брзег уплоад-а)
то ти је најбоље да одрадис у ''Мицрософт Оффице Пицтуре Манагер''
на следеци нацин:
У мену бар (писе ти ту Филе,Едит,Wиев,Пицтуре........) отворис Пицтуре и у Цомпрес Пицтуре (са десне стране)
појавице ти се колико је ''теска'' слика у MB или kB и ти притисни Цомпрес фор и добицес мању ''тезину''(саве ас - ок обавезно)
Пробај није нека компликација
после ту слику на уплоад на неки од ових сајтова
нпр. сајт за слике је све на хрватском језику који разумес па ти га препоруцујем
кад се заврси уплоад имас линк за форуме - цопy,пасте на форум
и то ти је то
ако и после овога не успес,а ти мозес доци код мене или ја код тебе па да ти презентујем лицно ''ин ситу'' !
Последња измена: 19 нов 2012 19:29 Написао: .

20 нов 2012 04:27 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4920

• Драган Крејовић
Веома је занимљиво када неко некоме каже да ће завршити на буњаку. Још је занимљивије када та брадата 3.14чка прети сакривена иза псеудонима мајмуноликих бића дечије маште. Може неко да заврши на буњаку, али исто тако и Морава може да однесе.
Из напред изнетог не видим потребу да неко негде заврши или да га однесе Морава. Јесте да су низ Мораву перспективнија места као Чачак или Сталаћ, али до њих, драги моји шумолики, води и асфалтни пут. Не мора Морава да те однесе да би стигао тамо. А, узгред, где је у Ариљу буњак који спомињете у контексту коврџавих ликова који су на срећу, нестали из политичког живота овог града?
Последња измена: 20 нов 2012 06:02 Написао: .

20 нов 2012 13:47 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4922

• Натаса
Поштовани г. Крејовићу,

тај исти ''коврџави лик који ће да брани Рзав'' је бар нешто урадио за овај град!
Молила бих Вас да ми одговорите шта сте то ви урадили за исти, па себи дајете за право да га на овај начин омаловажавате!?
Додуше, не могу да разлучим да ли је ово критика његове личности или поступака ?

21 нов 2012 00:07 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4923

• телетабис
Тт данима већ прибегава ћутању, као начину савршене комуникације. И није тако лоше када се види ко се све, и о чему, осмелио да говори. Сада су запенили они који су годинама ћутали, ћутали и ћутали. Ваљда ми сви у дубини душе носимо неодољиву жељу да се искажемо и проговоримо о свему и свачему, без обзира јесмо ли упућени или не. Неки, видим, имају жудњу да се супротставе Природним законима, омаловажавајући оне који су својим чињењем показали да су у њиховом сагласју. Њима као да није јасно да су Божји путеви неистражени и недокучиви. Превише горчине и мржње је у појединцима. Мир браћо, мир!
Мрзи онај ко је слаб. (М.С.)
Тт...
Последња измена: 23 нов 2012 00:41 Написао: .

21 нов 2012 13:04 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4925

• Загор Те Неј
"...а овако у мени све време шкргуће један неугледни Дон Кихот.
Ја бих вечито да се борим...
...пустите нека за мном , као случајно машу
зелене руке грања.
Пустите нека на мене пљуште светови,
морам да киснем овако неразуман..."
М.А.

Сањице, велико ти хвала на времену које одвоји да ми на тенане разјасниш како да окачим фотографију. Обећавам да ћу је и ставити колико сутра. Вечерас сам превише уморан од рибе и вина. Ако си нам рекао Тт, побратиме из дечије маште.
Лака вам ова ноћ Архангела Михајла, анђела са троја крила...Сањајте мир и љубав. <3

Анкета о капиталним пројектима

Анкета о капиталним пројектима

Општина Ариље.  © 2005 - 2018