Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије

27 нов 2012 12:58 Одг: Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4978

• Натаса
Љиљана Димитријевић написао/ла:
Иван написао:

Захваљујем на драгоценим информацијама . Понављам моје огорцење потице отуда сто ми је горе наведени резултат поменутог центра направио непоправљиву стету у малини , вец сам објаснио и засто . Мој резултат у архиви сигурно постои али незелим да се о томе води расправа , зелим само одговор дали сада при успостављању анализе дајете људима и ОД _ ДО информације колико цега је потребно за одредјену културу .

Молим поштоване колеге из Иновационог центра да нама неупућеним у проблематику покажу како сада изгледа један примерак извештаја о резултатима анализе, а како је изгледао раније (уколико постоји разлика).

Да, и ја бих волела да знам како изгледа једна физичко-хемијска анализа земљишта. Нпр. да ли се испитује хумус, азот, калцијум-карбонат, лакоприступачни калијум, фосфор, пХ у води, у калијум-хлориду, калцијум , магнезијум.., ко узима узорке, да ли се поред добијених резултата узимају у обзир и физичке особине земљишта, експозиција, нагиб (сложићете се да утичу на број узетих узорака) .. као и како изгледа сама препорука..хвала..
Последња измена: 27 нов 2012 12:58 Написао: .

27 нов 2012 19:31 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4979

• Драган Милосављевић
сањајдонацију написао/ла:
А ја као обицан градјанин од овога немам никакву вајду

а колико видим и многи у овој насој вароси

ЗАТО ВАС ЗАМОЉАВАМ ДА ВИСЕ НЕ УЗИМАТЕ ОВАКВЕ ПРОЈЕКТЕ НА РЕАЛИЗАЦИЈУ ГДЕ ОБИЦАН ЦОВЕК НЕМА НИКАКВУ ВАЈДУ А НИ КОРИСТ! ЈЕР ОВДЕ КОЛИКО ВИДИМ САМО БОГАТИ ИМАЈУ КОРИСТ!НА ЗАЛОСТ!!!

Не знам ко су обични, а ко су необични грађани, молим Вас да ме просветлите. Сигурно је само то, да потписник претходног поста сигурно не би добио посао и наплатио хонорар за израду пројекта адаптације ИЦП-а да није било пројекта "Ариљска малина".

Сви грађни, сложићете се, имају корист уколико се редовно у државне фондове уплаћују порези и доприноси. Из фондова ЕУ, директно у државну касу, на име наплате ових обавеза са пројекта "Ариљска малина" отишло је 130.000 ЕУР. На жалост један пројект без обзира колико дуго траје и колики му је буџет, не може решити све проблеме и запослити све незапослене.

Без обзира на Ваше "добронамерне" савете и даље ћемо конкурисати на све могуће адресе где можемо имати приступ средствима за финансирање пројеката од којих ће корист имати локална заједница. У тим пројектима увек ће бити места за добронамерне, а разни "мргуди" имају право да се и даље забијају по ћошковима и мрзе и себе и све око себе.
Последња измена: 27 нов 2012 19:32 Написао: . Разлог: Исправка грешки

27 нов 2012 19:34 Одг: Одг: Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4980

• Драган Милосављевић
Драга Наташа,

Био бих изузетно срећан да те угостим у ИЦП-у и разрешим све твоје недоумице...

27 нов 2012 20:40 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4981

• сањајдонацију
Драган Милосављевић написао/ла:

Не знам ко су обични, а ко су необични грађани, молим Вас да ме просветлите. Сигурно је само то, да потписник претходног поста сигурно не би добио посао и наплатио хонорар за израду пројекта адаптације ИЦП-а да није било пројекта "Ариљска малина".

Сви грађни....................

Кад се раде овакви пројекти(пројекти адаптација и тсл.) увек предност имају радници опстинске управе који исте добијају и одраде и потпису им ини.Медјутим кад се осети да це бити контроле онда моземо у овакве пројекте ускоцити Ми који нисмо у зутом дресу и који смо приватници.Тако сам и ја добио посао!!

А обицни градјани су они који не раде на дрзавним јаслама,примају минималац од 20.000,00дин.(у једном од претходних постова стављен је податак о просеку плата у Ариљу),пензионери које је Вуциц цастио са 13 пензијом(а и остали пензоси) итд. Јер овде ко је добио паре види се из оног списка Ивана где се спомињу разни Луковици,Стојици и остали слицни, а нема обицних људи који крпе танко на кратко.

Зато је требало господо са дрзавних јасала да направите социјалну структуру становниства и да паре делите онима који немају,а не овима који имају-по принципу нек им се ово надје за дзепарац.

А посто видим и цујем спомињете се у афери са дјубретом,па би ваљало да објасните засто се по Ариљу преприцава да схиптари са Косова се хвале да су добили ариљско дјубре!!!
Последња измена: 27 нов 2012 20:54 Написао: .

28 нов 2012 06:42 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4985

• Драган Милосављевић
Нећу више да вређам ни своју, ни интелигенцију добронамерних форумаша. Затварам ово поглавље и нећу више отписивати на које какве будалаштине.

Уосталом наш народ каже:"Паметнији попушта"

28 нов 2012 07:49 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4988

• сањајдонацију

28 нов 2012 08:38 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4990

• марко јанковиц

28 нов 2012 08:40 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4991

• марко јанковиц
Милетићу је ово други мандат на месту председника Уједињене сељачке странке чије је седиште на југу Србије, у Сврљигу. Као председник, Милетић је у протеклом период иза себе остваривао веома позитивне резултате, поготову у родном крају у Сврљигу где је ова странка на протеклим изборима, 6.маја, освојила апсолутну већину и данас броји 14 од укупно 27 одборника. Без обзира што странка тренутно нема парламентарни легитимитет добила је више десетина јавних функција у органима локалних власти широм Србије .

Изабран је и нови потпредседник странке, Златан Ђурић, председник удружења пољопривредних произвођача из Сремске Митровице.

За председника политичког савета именован је Драгиша Терзић, председник скупштине општине Ариље и председник Уније малинара Србије.

У наставку радног дела изабрани су и остали органи . То су нова стара лица која су функције добила на основу остварених резултата на овогодишњим изборима

28 нов 2012 09:18 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4992

• Драган Милосављевић
марко јанковиц написао/ла:
Милетићу је ово други мандат на месту председника Уједињене сељачке странке чије је седиште на југу Србије, у Сврљигу. Као председник, Милетић је у протеклом период иза себе остваривао веома позитивне резултате, поготову у родном крају у Сврљигу где је ова странка на протеклим изборима, 6.маја, освојила апсолутну већину и данас броји 14 од укупно 27 одборника. Без обзира што странка тренутно нема парламентарни легитимитет добила је више десетина јавних функција у органима локалних власти широм Србије .

Изабран је и нови потпредседник странке, Златан Ђурић, председник удружења пољопривредних произвођача из Сремске Митровице.

За председника политичког савета именован је Драгиша Терзић, председник скупштине општине Ариље и председник Уније малинара Србије.

У наставку радног дела изабрани су и остали органи . То су нова стара лица која су функције добила на основу остварених резултата на овогодишњим изборима

Па зато се господин председник брецну пре неки дан кад га поменух у контексту члана Покрета радника и сељака, оне је сад уједњени сељак није више обичан.

28 нов 2012 09:44 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4993

• ?
Побогу људи па зар сте поверовали у овакве глупости , ето циме се људи баве , па јесам се сликао са цовеком и присуствовао промоцији странке али нисам цлан и нецу бити , ја сам једино у ,,Покрету радника и сељака" и нигде висе
Драгиса Терзиц

Анкета о капиталним пројектима

Анкета о капиталним пројектима

Општина Ариље.  © 2005 - 2018