Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1

ТЕМА: Сајам Туризма 2011.

28 феб 2011 01:49 Сајам Туризма 2011. #2488

• Јасмина Димитријевић
Слике са Сајма можете пронаћи на нашој групи Срцем за Ариље

www.facebook.com/profile.php?id=100001829801758
Последња измена: 28 феб 2011 02:07 Написао: .

23 апр 2011 09:48 Одг: Сајам Туризма 2011. #2641

• иксан
Лепо је промовисати Ариље али ја бих само да вас питам ста ви промовисете?
Туристицку понуду или ста?
Сто се тице туристицке понуде,похвално је то сто сте ставили адресе и имена пар људи који су својим ентузијазмом и јос висе новцем ресили да се опробају у туризму.
Сто се тице локалитета које промовисте...вец сам написао на другом делу форума/дискусија о туризму па не бих да се понављам.
Сто се тице сувенира Ариља и о томе сам писао .
О комисији која је бирала сувенир...могу само да написем ХАХАХАХАХАХА
Осим Тање Драскиц Савиц не знам ко је јос повезан са уметносцу или дизајном.Игром слуцаја она је одлицан пријатељ победника конкурса Драгана Продановица званог Проx за кога писе да је из Београда,инаце цовек је родјен у Ариљу и дуго година зивео у истом.
Не бих да оспоравам избор,него се питам да ли је мозда сам зири могао да буде мало квалитетнији у смислу људи који бирају победницко ресење???Не бих да вредјам остале цланове зирија али то ми додје исто као кад механицаре и снајдерке доведете да суде о уметницком дизајну (не вредјам опет ни механицаре и снајдерке)
Ваљда су о уметницком утиску и квалитету требали да бирају јос неки струцнији људи из те области?
Награда за лого туристицке организације је стилизовано слово А које бас и не лици на слово А, о томе сам вец писао-ал ево опет за оне које мрзи да брљају по форуму-какве везе има малина са туризмом?
Највреднија туристицка локација у Ариљу и највреднија градјевина уопсте у Ариљу је црква посвецена светцу по коме је и сам град добио име.Нисам видео туристе у малинама ни једном.АЛи око цркве скоро сваке недеље јесам видео аутобусе пуне људи који излазе да виде цркву и да је обидју.
И друга награда је додељена истом аутору тако да је цовек укупно узео 200 000 дин.И ако је,тако је ресила комисија.
Видео сам и друге предлоге и доста других квалитетних ресења која су цак била и целовитија и компактнија.
Зар није могла награда да се подели да се бар ето награде и ти други који су имали одлицна ресења?
Сто се тице саме организације презентације у БГ,гледам све нека позната деца уцествују у томе.Лепо и похвално али ме занима ко их је и по ком критеријуму бирао и послао тамо.
Колике су њихове дневнице биле ако су их је било уопсте?
Ко је стампао рекламни материјал?
Ко располазе фондовима?
Ко је менадзер пројекта и који су критеријуми за тросење новца?
Или у ствари нас све то не треба да занима јер је паре за све то дала НВО из Краљева па ваљда само њима и треба да објасне за ста тросе новац.
Ја вам зелим да направите велики успех у пројекту и надам се да паре неце бити потросене да поједини се ту дооообро омасте на рацун имена града и средстава које је неко са добром намером дао да се несто и код нас позитивно догоди.
пс
Сретнем пре неки дан цовека из Цацка,казе био је гост поводом неке презентације ове туристицке организације.
Цео цовеком коментар је био:СИРОКОООО СЕ ТАМО ПАРЕ ПУЦАЈУ НА НЕКЕ РУЦКОВЕ И БАХАНАЛИЈЕ,али било је добро,није моје да се залим...
позз
Последња измена: 23 апр 2011 10:54 Написао: .
  • Страна
  • 1
Општина Ариље.  © 2005 - 2018