Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1

ТЕМА: НАЈБОЉИ УТИСАК САЈМА ТУРИЗМА 2010

07 мар 2010 22:58 НАЈБОЉИ УТИСАК САЈМА ТУРИЗМА 2010 #655

• Ана Ковачевић
од.......... ........... < Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели >
коме: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели

датум27. фебруар 2010. 22.01
насловНајбољи утисак сајма туризма 2010!
потврђено-одyахоо.цом

сакриј детаље феб 27. (пре 9 дана)

Постовани,

Данас сам са пријатељем посетио сајам туризма у Београду и прво смо кренули од хале где је била наса домаца понуда, инаце мој пријатељ је висе љубитељ домацег туризма а ја страног, мисљења да сам обисао Србију и видео ста се мозе видети, и наравно да сам погресио сто ми је веома драго! Обисао сам све хале, и видео све, поготово тразеци неки дестинацију ван Србије која це ми привуци пазњу али не оно класицно као сто је Грцка, Спанија, Италија и сл, како год...У једном тренутку мој пријатељ је застао за Васим стандом и ја сам онако без неке намере и оцекивања стао до њега да погледам ста то он гледа. За Ариље сам цуо инаце због цркве Св.Ахилија и ариљског доњег веса који инаце носим :)...На станду су радиле две веома симпатицне девојке крајње пријатељски и домацински настројене које су нам доцарале Васу понуду у најбољем светлу, уз златну бисерку, и без икакве лазне скромности могу вам реци да ми је вас станд оставио највеци утисак, поред станда из Одесе (Украјина) јер управо је то сто ја лицно волим и сто мислим да треба да краси нас домаци туризам, та топлота,спонтаност, домацинско опходјење али не оно усиљено него од срца као сто је и било од тих девојака, тако да це моја летња дестинација бити Ариље! То је инаце и мисљење и мог пријатеља, поготово моје јер сам мало онако неповерљив! Е, сад, хтео бих прво да похвалим те две дотицне девојке (знаци биле су на станду 27.02.10. око 14х) и камо среце да је таквих домацица висе :) и похвалио бих златну бисерку коју и сада осецам на непцима!!! Све у свему управо сам погледао вас сајт и имам намеру да посетим Васе место, ако Бог да! Ех, кад бих јос могао доци и до контакт телефона или e-mail адресе тих девојака јер мислим да би биле најбољи водици за упознавање васег краја, било би лепо :)...!?

Велики поздрав и видимо се кад отопли, на лето :) !

Стевица Београд

07 мар 2010 23:07 Одг: НАЈБОЉИ УТИСАК САЈМА ТУРИЗМА 2010 #656

• Љиљана Димитријевић
Постовани господине,

Веома нас је обрадовало писмо које сте упутили мојој млађој колегиници Ани, као и похвале за наш наступ на Сајму туризма. Обрадовале су се и наше девојке, наравно!
Решили смо да Ваш утисак и јавно публикујемо у нашим гласилима.
Захваљујемо се на лепим речима у име наше општине, нас лично и наших девојака посебно.
Ако се заиста будемо видели кад мало отопли, обећавамо да ћемо Вам уместо e-mail адресе и бројева мобилних телефона, поново обезбедити добар укус „Златне бисерке“, као и присуство промотерки уживо!
Као залог обећању, остављамо наше контакте, како би се на време о свему договорили.
Велики и срдачан поздрав из Ариља!

Канцеларија за локални економски развој

Љиљана Димитријевић, Руководилац
064-84-97-304, Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели

Ана Ковачевић, Сарадник за туризам
064-84-97-325, Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели

07 мар 2010 23:18 Одг: НАЈБОЉИ УТИСАК САЈМА ТУРИЗМА 2010 #657

• Љиљана Димитријевић
Ре: Поздрав из Ариља
...
Мон, Марцх 8, 2010 11:54:44 АМ
Фром: .......... ........... < Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели >
...
Виеw Цонтацт
То: Љиљана Димитријевиц < Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели >

Ја се још једном захваљујем на Вашем крајње позитивном опхођењу и имаћу све у виду! Замолио бих Вас да ме упутите где ћете објавити мој претходни e-mail, у којем јавном гласилу, волео бих да видим то.

П.С.- Пре неки дан сам наручио и већ уживам у капљицама Златне бисерке :)

Свако добро!
Стевица Београд

22 мар 2010 21:28 Одг: НАЈБОЉИ УТИСАК САЈМА ТУРИЗМА 2010 #748

• Ана Ковачевић
Галерија фотографија са Сајма туризма у Београду 2010.године

Последња измена: 22 мар 2010 23:13 Написао: .

22 мар 2010 21:39 Одг: НАЈБОЉИ УТИСАК САЈМА ТУРИЗМА 2010 #749

• Ана Ковачевић
Галерија фотографија са Сајма туризма у Београду 2010.године

Последња измена: 22 мар 2010 23:18 Написао: .
  • Страна
  • 1
Општина Ариље.  © 2005 - 2018