Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: Архитектура, урбанизам и уређење Ариља

18 нов 2013 03:00 Одг: Архитектура, урбанизам и уређење Ариља #8263

Крчевинац, не спамуј тему и не приписуј ми оно што нисам написао. Боље напиши шта си видео на табли.
www.facebook.com/group.php?gid=131362232261

Примедбе на План детаљне регулације ''Градски трг'' у Ариљу, новембар 2010. :
www.arilje.org.rs/component/kunena/Uredj...10&старт=30#1987
Последња измена: 18 нов 2013 03:02 Написао: Иван Трошки Дамљановић.

18 нов 2013 04:46 Одг: Архитектура, урбанизам и уређење Ариља #8266

• сањајдонацију
Иван Трошки Дамљановић написао/ла:
Крчевинац, не спамуј тему и не приписуј ми оно што нисам написао. Боље напиши шта си видео на табли.

А ста писе на БУКВИ

ПИТАЈТЕ БОСАНЦЕ !!!!

П.С.: У 18:00 х састанак у вези улице М.Глисица !!!
Последња измена: 18 нов 2013 04:50 Написао: .

18 нов 2013 06:13 Одг: Архитектура, урбанизам и уређење Ариља #8267

Ако си могао да сазнаш да су намерно померили састанак, онда можеш да сазнаш и у који дан је сеча. Буди друг па реци.

18 нов 2013 06:56 Одг: Архитектура, урбанизам и уређење Ариља #8269

• сањајдонацију
Ако си могао да сазнаш да су намерно померили састанак, онда можеш да сазнаш и у који дан је сеча. Буди друг па реци.

Данас сам идуци по граду својим послом наисао код једног колеге листиц са обавестењем да је састанак у 18:00 х !
И то сам и објавио на форуму,а кад су одлуцили да промене састанак,не знам!
Нијесам докон к'о ти па да се само сетам по граду!
Имам својих обавеза,а сеца борова ме не занима!
Ја сам ЗА СЕЦУ !!!!
А ако ти требају борови засади код свог баба или стрица па их гаји !!!
Последња измена: 18 нов 2013 06:58 Написао: .

18 нов 2013 23:03 Одг: Архитектура, урбанизам и уређење Ариља #8279

А јеси ли за бране на Рзаву?

19 нов 2013 02:05 Одг: Архитектура, урбанизам и уређење Ариља #8281

• сањајдонацију
А јеси ли за бране на Рзаву?

20 нов 2013 12:07 Одг: Архитектура, урбанизам и уређење Ариља #8307

• марко јанковиц
Дамаљновицу због таквих и теби слицних ти борови нису сецени на време па су људимапреломили темеље куца!Уреди ти прво своје двористе,уреди ту цигамалу а борове препусти онима који и требају да се брину о њима и донесу одлуку.
Последња измена: 20 нов 2013 19:31 Написао: Администратор.

20 нов 2013 21:16 Одг: Архитектура, урбанизам и уређење Ариља #8309

• сањајдонацију
марко јанковиц написао/ла:
Дамаљновицу због таквих и теби слицних ти борови нису сецени на време па су људимапреломили темеље куца!Уреди ти прво своје двористе,уреди ту цигамалу а борове препусти онима који и требају да се брину о њима и донесу одлуку.

Е НЕКА СИ МУ РЕКАО

Цовек који нема дана рада на градилисту,нигде није запослен,само иде по граду и луњара беспослен
треба нама осталима да објасњава и соли памет како се ста гради и итд.
Знаци на првом месту,к'о сто реце Маре, УРЕДИ ЦИГАН МАЛУ
после тога отидји код фризера да се осисас и да изгледас к'о ЦОВЕК
после тога да се окупас и лијепо уредис
и за поцетак надјес пристојан посао
па после тога и да се озенис
ако нема одговарајуце у Србији
идемо у Албанију
ста фали мом комсији из Вирова,званом Сова сто је озенио албанку
бас их гледам,лијепо се слазу

Ево ти један предлог-оваку зенску да надјес
Последња измена: 20 нов 2013 21:53 Написао: .

21 нов 2013 12:56 Одг: Архитектура, урбанизам и уређење Ариља #8323

Марко Јанковићу, причама за малу децу не можете оправдати злочин који су урадиле Ваше страначке колеге, можда и Ви, на штету целог Ариља и свих будућих генерација Ариљаца. Ко је хтео могао је да посече сво корење које му је сметало, ако је ушло у његово двориште. Код нових објеката који су изграђени на регулационој линији (линији раздвајања приватног и јавног - почетак тротоара) и који су чак и прешли ту линију и у приземљу и на спрату (питање је како и да ли су ти објекти легални и ако јесу како су могли да се легализују), коренови су се могли посећи при изградњи самог објекта и урадити бетонска банкина која би спречавала даљи продор корења. Ко тако једноставне ствари није хтео да уради, могао је да сачека реконструкцију улице када би се сасекли бочни коренови који сметају и ставили бетонски прстенови око сваког бора који би водили корење у дубину.

Борови су били наследство свих Ариљаца и ниједна власт и ниједан орган Општине није имао ни законско ни морално право да их посече нити да напише у пројектном задатку да треба да се секу. За то ће одговорни кад-тад одговарати.

Што се мог дворишта тиче, обратите се мом баштовану који га сређује, са великом пажњом ће саслушати ваше савете како да га уреди.

Иначе, реците ми где Ви живите, да и ја мало вирнем у Ваше двориште и кажем Вам своје утиске?

У међувремену, на радију ''Снага народа'', послушајте мало Вашег легендарног имењака и презимењака и научите нешто од њега:

снаганарода.рс/програмска-схема/

Крчевинац, а где си ти то мене видео да ја луњарам, тако упошљен?

Доживех ја да ми они због којих сам незапослен пребацују што нисам запослен. Па нисам, Крчевинац, управо због таквих као што си ти.

Моли Бога да се не запослим, јер да бих почео приватно да радим морам прво да одмрсим клупко сукоба интереса у којем учествујеш и ти и остали пајтоси са којима сарађујеш и конкуренција која је хтела да те бије. Због тог сукоба интереса и објеката који ничу захваљујући њему, одлучено је и да се посеку црни борови. Изгледа да си опет остао без посла који ти удељују они са којима сарађујеш, па ме прозиваш што нисам запослен, да бих у правдању прозвао вашу конкуренцију и погођен сечом борова почео да одмрсујем клупко сукоба интереса у Ариљу.

Велико је то клупко, напуниле би се ћорке и имало би после посла и за мене и за моје млађе колеге који, такође, сада немају посла због вас. Вероватно рачунаш да се нећеш наћи у клупку или да те неће доста закачити ако то ја покренем, јер у том случају неће те тужити конкуренција, која је упућенија више од мене, а која би ти узвратила да ти покушаш да клупко размрсиш, као што си и покушао пре неку годину, па су ти узвратили контратужбом, па сте се договорили да повучете тужбе и наставите по старој опробаној шеми. Али ја нисам твоја мачка да се са клупком играм, морао бих бити веома детаљан.

Једини разлози што не размрсим то клупко је што немам воље да се развлачим по судовима годинама и не желим да ме ничија деца и породице мрзе што сам им родитеље и чланове породица послао на дугогодишње робије и одузео им могућност даљег запошљавања и издржавања породица.

А то што ме и лично вређаш не бих да ти вратим, јер си, ипак, и нечији отац, муж, син, па јавним вређањем тебе вређам и њих. Дозови се мало памети и не глупирај се ко размажено дериште.

21 нов 2013 20:42 Одг: Архитектура, урбанизам и уређење Ариља #8325

• сањајдонацију
а где си ти то мене видео да ја луњарам, тако упошљен?

Општина Ариље.  © 2005 - 2018