Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1
  • 2

ТЕМА: Најава догадјаја

27 јун 2010 10:19 Одг: Најава догадјаја #1435

• Бранко Бошковић
Љиљана Димитријевиц написао/ла:
Нисам рекла нити да је неко неинтелигентан, нити да није добра особа. Написала сам:
"-Информисање је препуштено локалним медијима са неодговарајућим кадровским и другим капацитетима. Колико је оно квалитетно види се на делу".

Уопште нисам желео да кажем да Си то рекла, само сам дао свој коментар о њима. Што се тиче школске спреме, везано за новинарство - колико ја знам о томе, у праву си. Електронским медијима првенствено руководе неквалификовани људи. Отуд долазе све последице. Руководећа места су се добијала по партијској линији или подобности.
Али има неких новинара у Ариљу који немају посао, али пошто су аполитични и желе да квалитетно раде свој посао, не могу да се запосле. Зато се баве нпр. туризмом, док туризмолози опет раде као конобари... држ шта можеш...

Ако си ти оваквим стањем задовољан, немам ништа против. Више бих волела да ја грешим.

Хм, кад би била измишљена нека јединица за незадовољство, па да га меримо - изгубила би :)

Ко им је везао руке и како?

Реци ми да се шалиш?! :унсуре:

27 јун 2010 17:38 Одг: Најава догадјаја #1436

• Љиљана Димитријевић
Не шалим се. За све ове године нисам успела да разграничим линију која раздваја евентуалну цензуру, од добровољно изабране аутоцензуре. Јасно ми је да обично постоје и једна и друга. Ова друга по мом мишљењу, често прелази границе доброг укуса, а мислим да чини и велику штету онима у чијем "интересу" се спроводи.
Питање је само: Ко шта воли?

08 нов 2010 09:09 Одг: Најава догадјаја #1952

• Зивојин Милцановиц
Ова дискусија се баш отегла па све у круг. Бре Бранко као да со мало дете. Питаш за Омбустмана. Не очекујеш валјда да се неки канцеларијски партијски "пацов" бави вама доконим грасђанима. Чуј ! нисте информисани а о чему кад се ништа и не дешава, То, као неке Трибине. Па зар мислиш да нас они једва чекају да им тамо "вадимо маст". Омбустман, или се то некако слично каже, је шифра за транспарентну заштиту, којом се инаће баве полиција и судство, али пошто и то функционише страначки, ово му дође као замаглјенн, слабо видлјив, али присутан заштитник, као некад што су били попови, и данас код католика, исповедници..
ЉиЉана брани место и плату,Радио фреквенцију, новинарке!!. Добиш је светиња. Или оно кад су пок.Шива и пок Мифа Истакли звучнике на тополу - чуло се до Миросалјаца. Сви су знали шта се дешава и Комитет и Грађани па хајд не дођи бато мој на јавну расправу. Или оно кад су октивисти СеПеО-а, ноћу понедоба такарили летке. Кораш да дођеш, и на нјихово и на наше.
А Ти, извини за ово Ти, ниси партијац шта ћеш тамо да квариш атмосверу, ко зна ста Ти све може пасти на памет да питаш или да кажеш.
  • Страна
  • 1
  • 2
Општина Ариље.  © 2005 - 2018