Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1

ТЕМА: Ваше сугестије за сајт

18 јун 2010 22:38 Ваше сугестије за сајт #1377

Драги гости,

у току је израда унапредјеног сајта општине Ариље који ће отклонити проблеме који постоје у раду садашње верзије као и донети неке новитете и боља решења за постојеће садржаје.

Овим путем бих желео да вас позовем да изнесете ваше идеје, сугестије или питања. Шта би волели да постоји, да се избаци или измени на новом сајту у односу на постојећи? Које су ваше идеје о побољшању квалитета садржаја сајта?

Молим Вас да овај позив схватите крајње добронамерно и да дате свој допринос стварању презентације какву сви ми желимо за Наш град.
Тема је закључана.

19 јун 2010 17:00 Одг: Ваше сугестије за сајт #1383

1. Да се сајт и форум мнооогооо брже учитавају,
.
.
.
.
.
.
.
.
10. www.arilje.org.rs/index.php?option=com_k...70&lang=lat#1378

11. Да се обезбеди форумски имунитет ради омасовљивања слободе мишљења и говора.
www.facebook.com/group.php?gid=131362232261

Примедбе на План детаљне регулације ''Градски трг'' у Ариљу, новембар 2010. :
www.arilje.org.rs/component/kunena/Uredj...10&старт=30#1987
Тема је закључана.

20 јун 2010 20:04 Одг: Ваше сугестије за сајт #1393

• Милан
Након преправки било би добро оставити линк на форумима на којима се окупљају струцни људи из ове области па након тога процитати њихово мисљење.
Обицно када урадим неки сајт, стављам га на критику на сајтовима:

www.elitesecurity.org/f90-Критике
www.dizajnzona.com/forums/
...
Тема је закључана.

20 јун 2010 23:06 Одг: Ваше сугестије за сајт #1395

Хвала Милане.

Али циљ ми је био да питам вас као чланове и ариљце о предлозима који би унапредили садржину сајта пре него што он буде објављен. Сигурно постоји доста идеја да сајт буде бољи а референца је тренутна структура.
Тема је закључана.

22 јун 2010 03:11 Одг: Ваше сугестије за сајт #1405

• Бранко Бошковић
Администратор написао/ла:

Али циљ ми је био да питам вас као чланове и ариљце о предлозима који би унапредили садржину сајта пре него што он буде објављен. Сигурно постоји доста идеја да сајт буде бољи а референца је тренутна структура.

Да ли постоји могућност да администратор каже нешто о себи - име, квалификација у ИТ, референце? Може и приватно.
Тема је закључана.

18 јул 2010 08:57 Одг: Ваше сугестије за сајт #1578

За 7-10 дана ( најкасније до 28ог јула ) бице пустен у рад нови сајт Опстине који це умногоме бити бољи него постојеци. Са њиме це сви проблеми који нас притискају у раду са садасњом верзијом бити превазидјени и исправљени.

Веома ми је зао сто цемо морати да трпимо садасње стање јос који дан и надам се да це се стрпљење исплатити свима нама.
Тема је закључана.
  • Страна
  • 1
Општина Ариље.  © 2005 - 2018