Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1

ТЕМА: Нови изглед презентације општине Ариље

27 јул 2010 02:04 Нови изглед презентације општине Ариље #1624

Овим путем хтео бих да Вам у име општине Ариље захвалим на стрпљењу које сте показали током рада старог сајта. Пред Вама је потпуно нова презентација коју ћемо се трудити да унапредјујемо из дана у дан и која ће сваким даном садржати све више.

Због наше жеље да убрзамо датум почетка рада новог сајта, нисмо били у могућности да урадимо све што смо планирали. Ствари које недостају биће додаване на дневној бази.

Овим путем бих такодје хтео да корисници надју мало времена и да у овој теми пријаве све неправилности, неслагања, багове, грешке и слично које ће се (надам се да их неће бити пуно) појављивати у раду.

Било је планирано да се направи текст за помоћ у сналажењу и коришћењу садржаја сајта али је све прилично интуитивно и просто. Уколико буде потребе и захтева за тиме, направићемо исцрпан чланак за помоћ.

Једну ствар бих само нагласио код додавања коментара на вести. Уколико имате налог и пријављени сте на сајт, коментари биће објављени са вашим идентитетом на сајту, па зато уколико желите анонимност морате се одјавити са система. А да бисте учествовали у дискусијама на Форуму, морате бити пријављени.

Такодје бих Вас овим путем замолио да одржавате квалитет и примереност јавног говора било у коментарима на вестима било овде на Форуму.

Општина Ариље

27 јул 2010 08:01 Одг: Нови изглед презентације општине Ариље #1625

• Милан
Када је резолуција монитора 1024x768, онда део у којем се налази претрага и линк за ћириличну верзију бежи мало удесно. На свим већим резолуцијама овај проблем не постоји.
Моји предлози:
Грб општине ставити у леви или десни угао.
Главни мени спојити да буде из једног дела јер ће тако навигација изгледати мање компликовано (нарочито за почетнике).
Слоган са десне стране избацити, јер је то офуцана фраза која подсећа на неке рекламне кампање у којима је раније коришћена у нешто другачијем облику.
Овај прилог је сакривен од гостију. Пријавите се или региструјте да бисте га видели.
Последња измена: 27 јул 2010 08:15 Написао: .

27 јул 2010 08:48 Одг: Нови изглед презентације општине Ариље #1626

Што се тиче дизајна, постигли смо договор око њега још док је био у пхотосхоп формату па је вероватноћа да га драстично мењамо сада веома мала.

Веома нам је било битно да сајт пустимо у рад данас па је мало времена потрошено око дизајна хедера као што се и види :) То ће бити урађено поново а померање мени-штрафте ћу средити колико сутра.

Већ сам видео грешку која утиче на језик у сесији па су грешке у преводу многобројне.

28 јул 2010 10:28 Одг: Нови изглед презентације општине Ариље #1634

• Загор Те Неј
Е, ово је заиста било брзински. Свака част! Сложио бих се са Миланом око изгледа заглавља и по питању грба и његовог места као и поруке везане за успех. Видим разне промене, али искрено ја и нисам неки баш познавалац ових справа, па за већину стварчица нисам ни сигуран чему служе. Примећујем да на мом рачунару некако, чини се све спорије ради. Да ли је то до мог к. или је овај нови програм нешто захтевнији (рекох не разумем се баш). Не знам ни како бих Вам то објаснио, али у неким моментима испод самог заглавља имам неколико врста текста један преко другог. Искрено ми не смета, мада... Таман се навикнем на једно а Ви промените! Је ли то захтев у духу времена или једноставно морање? Свакако честитке за труд и брзину. Надам се да нам сад овај изглед нећете скоро мењати.
Поздрав од Духа са сикиром

29 јул 2010 11:27 Одг: Нови изглед презентације општине Ариље #1639

• Бранко Бошковић
Загор Те Неј написао/ла:
Да ли је то до мог к. или је овај нови програм нешто захтевнији (рекох не разумем се баш).
Свака част на одабиру места за скраћеницу. :) :) :)

31 јул 2010 09:17 Одг: Нови изглед презентације општине Ариље #1644

• Бранко
Бранко Бошковић написао/ла:
Загор Те Неј написао/ла:
Да ли је то до мог к. или је овај нови програм нешто захтевнији (рекох не разумем се баш).

На озбиљним форумима се за овакво псовање добија дозивотни БААААААААААААААААААААААААААН !
А овде , ко'лко видим, ни опомена
До мојега матрака !!!!!!!!!!!!

31 јул 2010 12:38 Одг: Нови изглед презентације општине Ариље #1645

• Бранко Бошковић

На озбиљним форумима се за овакво псовање добија дозивотни БААААААААААААААААААААААААААН !
А овде , ко'лко видим, ни опомена

Име, где ти видиш псовку... убих се тражећи...

03 авг 2010 07:45 Одг: Нови изглед презентације општине Ариље #1653

• Бранко
Бранко Бошковић написао/ла:
Загор Те Неј написао/ла:
Да ли је то до мог к.

ОВО ЈЕ ТО ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИМММММММММММММММММММММММММММММММММЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16 мар 2012 13:52 Одг: Нови изглед презентације општине Ариље #3791

• Загор Те Неј
Сто му бубњева Дарквуда, пропустио сам ову дискусију!
Наравно да је до мог к.!!!!
Компијутера!
Ду'

16 мар 2012 20:25 Одг: Нови изглед презентације општине Ариље #3793

• сањајдонацију
Загор Те Неј написао/ла:
Сто му бубњева Дарквуда, пропустио сам ову дискусију!
Наравно да је до мог к.!!!!
Компијутера!
Ду'

Само скоро двије године
  • Страна
  • 1
Општина Ариље.  © 2005 - 2018