Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1

ТЕМА: Ста је са статистиком?

18 нов 2009 06:35 Ста је са статистиком? #196

• Љиљана Димитријевић
Јели несто није у реду са овим бројањем, тј статистиком. Никуд нисмо мрднули од последњег корисника Зике Вуковица, а видим да има нових корисника. До сада је било да је статистика тацан збир нетацних података, а сада се изгледа све преокренуло.
Хајде проверите тај бројац! :(

18 нов 2009 07:41 Одг: Ста је са статистиком? #197

Не видим ста није у реду са статистиком осим имена последњег регистрованог члана. Склонио сам тај податак док не видим у чему је проблем.

Слична запажања су више него добродошла.

Хвала.

18 нов 2009 07:59 Одг: Ста је са статистиком? #199

• Љиљана Димитријевић
Леп пример брзог реаговања.
Поздрав

18 нов 2009 19:49 Одг: Ста је са статистиком? #205

• Милица Славковић
Љиљана Димитријевиц написао/ла:
Никуд нисмо мрднули од последњег корисника Зике Вуковица, а видим да има нових корисника. (
Ево како сам разумела зашто је стајало овако како је стајало:
Име новог корисника у списку корисника се појављује оног момента кад нови корисник кликне на линк који добије на e-mail који је навео приликом регистрације. Тек кад учествује у некој од дискусија, његово име се појављује као име последњег корисника. Онда кад следећи нови корисник крене у дискусију, тада је он уписан као последњи корисник.
Због тога мислим да је исправно што је стајало име Зике Вуковица, јер тада нико од корисника који су се пријавили после Зике нису уцествовли у дискусијама.
Можда нисам у праву, и можда ће ово збунити људе, а можда и јесам ко зна... :силлy:
П.С. Зато мислим да је било исправно онако како је стајало, али не сумњам да ће Администратор проверити...

18 нов 2009 19:59 Одг: Ста је са статистиком? #206

• Љиљана Димитријевић
Мислим да није. Ја сам и реаговала мислеци најпре да је ово у питању. Онда сам приметила да је један нови корисник послао поруку која је објављена на Форуму, али је тамо и даље стајао нас Зика као последњи корисник. Нисам паметна довољно да ово растумацим, зато цекамо администратора.
Љиљана
  • Страна
  • 1
Општина Ариље.  © 2005 - 2018