Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије

04 нов 2012 00:10 Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4806

• ?
Извињавам се на запоцетој теми тек касније сам процитао правила форума надам се да цете имати разумевања посто сам нови цлан и да цете ово само избрисати
Последња измена: 04 нов 2012 00:17 Написао: .

04 нов 2012 04:52 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4807

• калимеро
Иване,ја сам веома стари цлан на форуму али бих стварно била велика неправда да се администратор одлуци за брисање јер мислим да форум треба да слузи управо за ове теме.

05 нов 2012 05:37 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4815

• ?
Незнам ни сам дали је тема на месту , једна моја порука је избрисана са друге теме која није имала увредљиву конотацију по никога а била је политицка , па сам током цитања правила досао до таквог закљуцка . А имао сам на овој теми толико добрих идеја једино се пласим да би се ту опозиција обрацунавала са тренутном власти у Ариљу сто би нарусило углед форума и претворило се у несто сасвим супротно од замисљеног.

09 нов 2012 13:06 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4830

• Загор Те Неј
Ја сам пуно пута писао о актуелној власти и опозицији, стању у Тауну. Критиковао и давао предлоге. Колико ми је познато никада нисам обрисан, дакле мислим да све треба рећи. У скупштини има тридесет и неко место, а ми остали можемо и овде рећи по коју. Не видим да је речник одборника нешто финији од овог овде, част (не)часним изузецима.

13 нов 2012 22:34 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4853

• ?
Ево ресих да поново покренем тему на иницијативу Милана Николица кои је био гост на Ариљском радију и бас поменуо да треба цесце да постои таква емисија и оваква тема. Наиме зелео бих да градјани цесце постављају питања везана за рад скупстине и да обелодањују овде критике сугестије и похвале.
Дали је тема правилно постављена у фасциклу ОБАВЕСТЕЊА то нек администратор одлуци.
Ево дацу мој коментар ; тренутно видимо да постоје проблеми у раду скупстине , нетрпељивост измедју председника Скупстине и бивсе Председнице али мислим да це се страсти у наредном периоду стисати и да цемо у скупстинском преносу слусати јос некога осим њих двоје.
Зелео бих једну ствар да демантујем , наиме постои цланак у новинама и Интернету да је званицни Председник Скупстине Ариља пресао у другу странку односно УСС али по његовим изјавама казе да се састао са извесним Милиом Милетицем председником те странке и да су се сликали заједно али да му се није свидео програм те странке и да од свега тога ниста није тацно . Ста је тацно време це показати.
www.ujedinjenaseljackastranka.rs/dragisa-терзиц-цлан-усс/
За сада толико , наставицу да обавеставам убудуце на овој адреси , има јос млого тога да се писе али времена имам врло мало укљуците се и ви........................

14 нов 2012 03:52 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4857

• Дрекавац Стари
иван написао/ла:
Ево ресих да поново покренем тему на иницијативу Милана Николица кои је био гост на Ариљском радију и бас поменуо да треба цесце да постои таква емисија и оваква тема. Наиме зелео бих да градјани цесце постављају питања везана за рад скупстине и да обелодањују овде критике сугестије и похвале.
Дали је тема правилно постављена у фасциклу ОБАВЕСТЕЊА то нек администратор одлуци.
Ево дацу мој коментар ; тренутно видимо да постоје проблеми у раду скупстине , нетрпељивост измедју председника Скупстине и бивсе Председнице али мислим да це се страсти у наредном периоду стисати и да цемо у скупстинском преносу слусати јос некога осим њих двоје.
Зелео бих једну ствар да демантујем , наиме постои цланак у новинама и Интернету да је званицни Председник Скупстине Ариља пресао у другу странку односно УСС али по његовим изјавама казе да се састао са извесним Милиом Милетицем председником те странке и да су се сликали заједно али да му се није свидео програм те странке и да од свега тога ниста није тацно . Ста је тацно време це показати.
www.ujedinjenaseljackastranka.rs/dragisa-терзиц-цлан-усс/
За сада толико , наставицу да обавеставам убудуце на овој адреси , има јос млого тога да се писе али времена имам врло мало укљуците се и ви........................

Не знам да ли сте ви Терзићев представник за јавност, али Иване, морате признати да све ово не личи на празну причу, посебно ако сагледамо Терзићеве потезе последњих година, а посебно ме иритира више његово представљање јавности Србије, као председника Уније малинара. Које он малинаре представља и ко су ти чланови Уније, никако да видим и прочитам негде. Довољно је осврнути се на његов рад у Виламету и све је потпуно јасно, он је увек само радио за себе преко леђа несрећних и лаковерних суграђана, то је једина истина која је видљива са стране независних посматрача. Признајем да је у једном тренутку и мене завео, али никада му више не могу веровати. Нека му је са срећом, али без мене у његовим редовима...
Последња измена: 14 нов 2012 04:00 Написао: .

14 нов 2012 10:34 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4859

• ?
Не знам да ли сте ви Терзићев представник за јавност,............
Не нисам Терзицев представник иако јесам у његовом покрету али ако приметим греске у раду наравно да цу га критиковати зато сам и написао ,,време це показати" .Колико ја знам он је представник свих савеза малинара у западној Србији све док га представници тих удрузења не смене , свидјало се то нама или не. Докле год буде радио у интересу пољопривредника у Ариљском крају (сто досад није био слуцај у предходној власти) дотле цу га подрзавати али наравно нецу бити његов цовек само за дизање руке и подрзавање свега и свацега . Имали смо мислим у августу посету актуелног министра пољопривреде где су му представљени проблеми овог краја везани за његов ресор и могу вам реци имамо оцајно лос одбор за пољопривреду , само су кукали колико је било уље , колико је било гориво , брасно .........нико није ниста конкретно рекао . Удостоили су десетак минута Терзица кои је изнео проблеме идеје ресења , на ста му је министар рекао ,,е ово сам зелео да цујем , мозес ли ово да ми истампас и посаљес на моју адресу".
Знаци једини ко има идеју и увек је имао , сад дали добру или лосу ..............зелим да га критикујете за конкретна дела сад док је на власти али и остале цланове скупстине . Али зелим од свих цланова да овде остављају и своје предлоге за унапредјење зивота нас Ариљаца , несто сто бисте зелели да се разматра на седници , ста бисте ви урадили , или мислите да би било паметно урадити.

14 нов 2012 21:24 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4860

• сањајдонацију
иван написао/ла:
Не нисам Терзицев представник иако јесам у његовом покрету али ако приметим греске у раду наравно да цу га критиковати зато сам и написао ,,време це показати" .Колико ја знам он је представник свих савеза малинара у западној Србији све док га представници тих удрузења не смене , свидјало се то нама или не. Докле год буде радио у интересу пољопривредника у Ариљском крају (сто досад није био слуцај у предходној власти) дотле цу га подрзавати али наравно нецу бити његов цовек само за дизање руке и подрзавање свега и свацега . Имали смо мислим у августу посету актуелног министра пољопривреде где су му представљени проблеми овог краја везани за његов ресор и могу вам реци имамо оцајно лос одбор за пољопривреду , само су кукали колико је било уље , колико је било гориво , брасно .........нико није ниста конкретно рекао . Удостоили су десетак минута Терзица кои је изнео проблеме идеје ресења , на ста му је министар рекао ,,е ово сам зелео да цујем , мозес ли ово да ми истампас и посаљес на моју адресу".
Знаци једини ко има идеју и увек је имао , сад дали добру или лосу ..............зелим да га критикујете за конкретна дела сад док је на власти али и остале цланове скупстине . Али зелим од свих цланова да овде остављају и своје предлоге за унапредјење зивота нас Ариљаца , несто сто бисте зелели да се разматра на седници , ста бисте ви урадили , или мислите да би било паметно урадити.

Морам приметити ,Иване, да имате доста граматицких гресака у писанији
ваљало би да порадите на томе.
Имамо ми јасан и прецизан правопис !!!

15 нов 2012 02:10 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4861

• Дрекавац Стари
иван написао/ла:

Кажете, време ће показати, а шта то још треба да покаже па да и Ви схватите да је Терзић искористио слабости грађана Ариља и дошао у позицију да ради нешто за шта уопште није копетентан ни способан, а ево и зашто: Наиме, сада се види да ПРС као покрет није успео и из овог угла гледања, није ни имао никакву шансу, ово кажем из разлога, што нисам поверовао многима који су ми то говорили пред изборе, да је то политика оних који су хтели да ослабе што више опозицију и тако растуре гласове јаких странака. Донекле су успели у томе, али на нашу велику несрећу, успели су код нас, у Ариљу и добили смо то што смо и гласали на изборима, Терзића као равноправног фактора у одлукама за нашу општину, а да за узврат он нема никакву моћ ни снагу, да нешто конкретно допринесе развоју општине и наше болне ране, производње малине. Зашто, па једноставно, пример је и то што њему приписујете неке заслуге за долазак Министра Кнежевића, а нисте поменули да су тог Министра довели Напредњаци и да је он један од њих. Идеја и предлога, које је Терзић изнео, има колико хоћете по фиокама, у папирима свих структура власти и нас обичних смртника, али је питање ко то може да покрене и реализује, појединац макар се звао и Драгиша Терзић, сигурно не може, за то је потребно више људи и јака организација, која има доста утицаја у највишим структурама власти. Конкретно у Ариљу, једино Председник Општине и Напредњаци имају ту моћ сада, сви други могу само да сметају у њиховим циљевима. Немојте ме погрешно схватити, али размислите, шта може Терзић да учини за нас у Ариљу када оде, рецимо до Ужица, а да не помињем Београд и Владу Србије. Што се тиче Уније Малинара, то је још увек само идеја Драгише Терзића, јер та Унија не вреди ништа без већег броја чланова и јаче организације, ето, то је разлог зашто сам је поменуо у предходном коментару.
Е, сада долазимо на оно главно. Пошто наш Председник Скупштине нема неких конкретних обавеза и пословних путовања, јер једноставно нема никакву организацију иза себе, он пробавља време међу грађанима и на улицама Ариља, а мало и путујући Србијом, тржећи неку нову странку у којој би могао да заузме неку важну позицију и тако дочека следеће изборе, да опет убеди нас Ариљске сељаке, како он има идеју, која ће нас спасити беде у којој смо тренутно. Зато ми ова вест о приступању новој странци, не изгледа као шала.
Последња измена: 15 нов 2012 02:30 Написао: .

15 нов 2012 07:14 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4864

• Сава Рагузински
Браво. Одавно нисам прочитао квалитетнији коментар и објективније сагледавање тренутне ситуације. Свака част!

Анкета о капиталним пројектима

Анкета о капиталним пројектима

Општина Ариље.  © 2005 - 2018