Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије

07 дец 2012 20:52 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5100

• сањајдонацију
Драган Милосављевић написао/ла:
сањајдонацију написао/ла:
Јосип Броз написао/ла:
Бравар ил монтер све се своди на исто...

Не бих се слозио са тобом друзе Јоска
за време бравара YУ је била једна од развијених земаља
са тендецијом да се прими у ЕУ аутоматски
а за време зутих и ових монтера(како их зовес)
ми смо све даље и даље
и назалост све смо мањи и мањи !!!
Овде не бих понављао ста смо све имали у YУ
али само знам да смо далеко боље зивели
и друго и највазније
бравар није крао новац и износио напоље
јер све је остало у YУ
а и види се по његовој дјеци - који нису богатаси
а погледај ову дјецу комуниста који су сад на власти или су били
пини к'о бродови (пуни к'о Дјилас) !!

Увек сам мислио, Бранко, да на твоје глупости не треба ни одговарати, али помислиће људи да ти дајемо за право. Колико је бавар био бољи говори податак да је од рата до почетка седамдесетих година СФРЈ добила 70 милијарди УСД бесповратних средстава, а да је већ крајем седамдесетих СФРЈ прогласила банкрот, односно немогућност враћања кредита.

НЕ ЛАЈЕ ПАС НА МЕСЕЦ,ВЕЋ ДА БИ САЦУВАО СВОЈУ КОЖУ !!!
Последња измена: 07 дец 2012 20:53 Написао: .

08 дец 2012 03:19 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5107

• ?
Одговор Драгану Милосављевицу ; Да је се бар потрудио да тачно цитира имена фирми и власника. Св је то по рецепту његовог политичког оца, Војислава Шешеља: "Само му ти прикачи неки трач, док он
Тразио си да цитирам правописне греске везане за ЈЕ СЕ
Већина је се удруживала против некога и нечега, а не са циљем и визијом како нешто да унапреде и за шта се боре.
Тачно је да је се некада као референтан квалитет помињао "квалитет Ариље", а
Затим јос мало гресака;Наравно је да је неизводљива "идеја" о продаји малине "
Али за разлику од вас ја никад нецу реци никоме да је неписмен ,бар толико сам васпитан.
Последња измена: 08 дец 2012 03:36 Написао: .

10 дец 2012 01:00 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5118

• Драган Милосављевић
иван написао/ла:
Одговор Драгану Милосављевицу ; Да је се бар потрудио да тачно цитира имена фирми и власника. Св је то по рецепту његовог политичког оца, Војислава Шешеља: "Само му ти прикачи неки трач, док он
Тразио си да цитирам правописне греске везане за ЈЕ СЕ
Већина је се удруживала против некога и нечега, а не са циљем и визијом како нешто да унапреде и за шта се боре.
Тачно је да је се некада као референтан квалитет помињао "квалитет Ариље", а
Затим јос мало гресака;Наравно је да је неизводљива "идеја" о продаји малине "
Али за разлику од вас ја никад нецу реци никоме да је неписмен ,бар толико сам васпитан.

Поштовани Иване,

Прихватам критику, и обећавам да нећу више правити сличне грешке.

Ја сам васпитан тако да свакоме кажем оно што мислим. То ме је много пута коштало, али тако је. Шта да се ради. Ја и даље остајем при ставу да да сте Ви неписмени.
Последња измена: 10 дец 2012 01:03 Написао: . Разлог: правопис

10 дец 2012 01:02 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5119

• Драган Милосављевић
иван написао/ла:
И даље нема званицног деманта односно одговора ста је од наведеног неистина , дали су власници тих фирми заиста били склони тада владајуцој елити , и била је замишљена као веома добра идеја ради заједничког наступа српских предузећа на страним тржиштима. дали је то монопол над пољопривредницима . Само да напоменем Драгане , ја сам сељак па ми није за замерити али вец неко време примецујем да користите реци ,, ЈЕ СЕ " заједно сто признацете неприлици цовеку васег образовања .

И ја сам сељак и тога се не стидим. Кад кажем сељак, мислим на човека коме су доминантне активности везане за село, односно већину прихода остварује од делатности које се одвијају на селу. Обзиром на то да ми је већински извор прихода воћарство, дајем себи за право да се зовем воћаром, односно сељаком.
Последња измена: 10 дец 2012 01:03 Написао: . Разлог: правопис

10 дец 2012 07:27 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5122

• Јосип Броз
И ја сам сељак и тога се не стидим. Кад кажем сељак, мислим на човека коме су доминантне активности везане за село, односно већину прихода остварује од делатности које се одвијају на селу. Обзиром на то да ми је већински извор прихода воћарство, дајем себи за право да се зовем воћаром, односно сељаком.[/qуоте]
Ма богаму милога как то може...
Гле и Крцун ми оде у сељаке...
А шта ћемо са тим лађама как се ту убирају приходи...
Дјећки моји!! Куда плови овај свјет???
Бок.
воли вас ваш ЈОЖА

10 дец 2012 21:08 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5128

• сањајдонацију
Јосип Броз написао/ла:
И ја сам сељак и тога се не стидим. Кад кажем сељак, мислим на човека коме су доминантне активности везане за село, односно већину прихода остварује од делатности које се одвијају на селу. Обзиром на то да ми је већински извор прихода воћарство, дајем себи за право да се зовем воћаром, односно сељаком.
Ма богаму милога как то може...
Гле и Крцун ми оде у сељаке...
А шта ћемо са тим лађама как се ту убирају приходи...
Дјећки моји!! Куда плови овај свјет???
Бок.
воли вас ваш ЈОЖА[/qуоте]

Знаци,конацно сазнадосмо ко је Крцун зуте демократије
хвала ти Вољени Бравару сто си Нас просветлио
и сто си Нам отворио сироке видике ка зутој демокракракратији
И на крају за мог Вољеног Бравара

БРАВАР ЈЕ БИО БОЉИ !!!

11 дец 2012 07:16 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5131

• Јосип Броз
Знаци,конацно сазнадосмо ко је Крцун зуте демократије
хвала ти Вољени Бравару сто си Нас просветлио
и сто си Нам отворио сироке видике ка зутој демокракракратији
И на крају за мог Вољеног Бравара

БРАВАР ЈЕ БИО БОЉИ !!![/qуоте]

Ја сам увјек транспарентан и јаван. Моје тајне су моје службе и дружбе...
А демокрација је уведена мимо моје сагласности то је опште позната ствар..
Бок, дјечки.
Воли вас ваш ЈОЖА.
Чувајте се

15 дец 2012 09:58 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5155

• ?
У недељу, 11.новембра
За председника политичког савета именован је Драгиша Терзић, председник скупштине општине Ариље и председник Уније малинара Србије.

У недељу 02. децембра 2012.године
Уједно, на предлог Председништва, са места председника политичког савета померен је Драгиша Терзић из Ариља.

Цудне ствари се десавају хм....

Овим путем зелим да нагласим да нова власт или надлезни треба да поведеу рацуна приликом израде новог урбанистицког плана посто је његово усвајање предвидјено за Јануар наредне године. Стари план је имао доста гресака надајмо се да це сада имати у виду неке ствари и да це их исправити . Издавање градјевинских дозвола је у доста слуцајева направило проблеме самој Опстинској управи . Код мене у комсилуку имам неколико примера ; издата је дозвола цовеку кои је на сред пута направио куцу , издате су дозволе људима кои уопсте немају пут . У првом примеру је нагодбом узет мали део плаца да се направи песацки пролаз а заузврат је власнику Дирекција за изградњу (на целу са садасњим директором) изградила обор , у другој градској зони. У другом слуцају , опстина остаје у проблемима јер ти власници плацева коима су издате дозволе за градњу , сада тразе од опстине да им по закону обезбеди пут , за ста у будзету нема пара . Овакви појединци имају право да тразе правду на суду . Убудуце би требало да постои веца координација измедју Дирекције и урбанистицке слузбе .
Последња измена: 15 дец 2012 10:08 Написао: .

15 дец 2012 19:25 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5156

• сањајдонацију
иван написао/ла:
У недељу, 11.новембра

Овим путем зелим да нагласим да нова власт или надлезни треба да поведеу рацуна приликом израде новог урбанистицког плана посто је његово усвајање предвидјено за Јануар наредне године. Стари план је имао доста гресака надајмо се да це сада имати у виду неке ствари и да це их исправити . Издавање градјевинских дозвола је у доста слуцајева направило проблеме самој Опстинској управи . Код мене у комсилуку имам неколико примера ; издата је дозвола цовеку кои је на сред пута направио куцу , издате су дозволе људима кои уопсте немају пут . У првом примеру је нагодбом узет мали део плаца да се направи песацки пролаз а заузврат је власнику Дирекција за изградњу (на целу са садасњим директором) изградила обор , у другој градској зони. У другом слуцају , опстина остаје у проблемима јер ти власници плацева коима су издате дозволе за градњу , сада тразе од опстине да им по закону обезбеди пут , за ста у будзету нема пара . Овакви појединци имају право да тразе правду на суду . Убудуце би требало да постои веца координација измедју Дирекције и урбанистицке слузбе .

Ово пријатељу постоји,координација Дирекција-урбанизам ! Вецину послова на изради пројеката раде људи из Дирекције - али

ПРИВАТНО

У томе и јесте највеци проблем,јер људи који раде на тим пословима прво и друго мисле како да узму посао за себе,па тек онда на трецем или мозда петом месту долази дрзавни посао.Е то се у постеном свету зове Именом и Презименом

КОРУПЦИЈА
Последња измена: 15 дец 2012 19:29 Написао: .

28 дец 2012 04:22 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5235

• Драгиса Терзиц
Само вас цитам!
Општина Ариље.  © 2005 - 2018