Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме

ТЕМА: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије

28 нов 2012 09:50 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4994

• Драган Милосављевић
иван написао/ла:
Побогу људи па зар сте поверовали у овакве глупости , ето циме се људи баве , па јесам се сликао са цовеком и присуствовао промоцији странке али нисам цлан и нецу бити , ја сам једино у ,,Покрету радника и сељака" и нигде висе
Драгиса Терзиц

Значи и даље је само обичан сељак.

Поштујем...

28 нов 2012 12:30 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4997

• Загор Те Неј
На жалост поменути сељак, противно вашим карактеристикама, не жели бити ни обичан ни необичан сељак. Он жели да управља халом, вртићем, дирекцијом, иновационим центром, општином....нашим животима!!!! Ко ли му то даде за право? Шта је обично-необични сељак превидео у друштвено политичком уређењу ове веселе земље? Закон? Демократију? Или му то бахатост и и осионост кафанског кабадахије, ослоњена на 6/34 општинских мандата (узгред помињано, засновану на кухињама тајних служби и невиђеном преваром и лажима о стратешком партнеру!) дозвољава висином примања које тако стече!?
Можда сам ја ипак у криву па не видим да је искључиво стручност, образовање, поштење и част, мерило по коме овај обично необични управља нашим животима....
Коначно, можда та стручност допринесе да неко коначно уведе алкотест на улазу у зграду Општине. На доласку на посао и на повратку с паузе...ако се неко после те паузе и врати....
Разумећу ако Администратор схвати мој пост као неподобан и обрише га. Нећу разумети до када ћемо ћутати и пуштати да нас из пропасти у пропаст као слепце вадају. Обично - необични!
Уколико мој пост ипак подлегне цензури било по ком члану Правила овог Форума, замољавам Админа да са мојим постом упозна гдина председника општине као и његовог заменика и да их у моје име замоли да још једном размисле с ким су ступили у вршење власти. Да ли је то заиста било неопходно? Дух са секиром сматра да је, уколико не постоји могућност да поменута господа "прекомпонују" владајућу већину без поменутог, много часније с овакве владавине одступити и тако бар мало сачувати образ онима који дадоше глас за њих. Лично мислим да би тако сачували образ и они који обично-необичном на превару дадоше свој глас!
А ви Админ, само по савести! Одрежите поштено и по заслузи!

28 нов 2012 12:34 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4998

• марко јанковиц
Колико ја видим ово није промоција странке него изборна скупстина на којој је Драгиса изабран за председника политицког савета:) Или мозда ови лазу,каце неистините информације на свој сајт?:)

28 нов 2012 12:39 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #4999

• марко јанковиц
Поздрављам Загорову иницијативу за уводјење алко/теста:)

28 нов 2012 21:05 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5000

• сањајдонацију
иван написао/ла:
Побогу људи па зар сте поверовали у овакве глупости , ето циме се људи баве , па јесам се сликао са цовеком и присуствовао промоцији странке али нисам цлан и нецу бити , ја сам једино у ,,Покрету радника и сељака" и нигде висе
Драгиса Терзиц

А ја се ,болан, цудио ко је и ста је Иван
и одакле му они подаци
кад оно Главом и Брадом

г-ин Драгиса Терзиц

зато цовек и има онакве информације
поздравимо одлуку цовека на власти
који хоце да уцествује у дискусијама на форуму
једино му замерам сто се раније није представио под пуним именом
али ваља и овако да на форуму имамо са ким да дискутујемо из актуелне власти.
Овим бих путем замолио г-на Терзица
посто су му доступни подаци о дјубрету
да их јавно објави на форуму
ко је све добио,коме је припало
и да ли су истините царсијске прице
да се схиптари хвале да су добили ариљско дјубре
Надам се да це таквим информацијама
конацно затворити уста пуна демократије зутима

У потпису : Бранко Крцевинац дипл.инг.градј. са псеудонимом(илити ницк-ом) сањајдонацију

28 нов 2012 23:31 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5001

• ?
не Сања погресно си схватила ја сам лицно Иван Бојовиц , електромеханицар , пољопривредник , и овде заступам своје интересе и запазања . Такодје цлан Покрета радника и сељака . Да појасним неке ствари са моје тацке гледиста; ПРС сада делује независно и без великог тате , дакле постои сукоб измедју људи у Београду и насег покрета у Ариљу а знате и разлоге . Дакле нема сврхе помињати Драгису у везу са тим људима јер као сто реце висе пута је преварен и висе пута су му забадали ноз у ледја. Дали треба као сто рекосте да му неко преноси реци са овог форума верујте не јер га лицно прати. Алко тест кои сања поздравља је лицно његова иницијатива.
Неко помену одакле мени информације о Иновационом центру и спорним пројектима , па ја цу вам само одговорити да постои закон о доступности информацијама кои ми то дозвољава као и сваком другом градјанину ове земље . Наиме улазем протест засто наведене фирме као и Дирекција за изградњу нису објавиле иако је то по закону казњиво , Информатор о раду , коме би сви лаксе приступили . Несматрам то сто су овде неки од поменуте господе спорних пројеката , сами објавили расподелу средстава , као њихову одбрану да је све радјено по пропису . Имамо прилике да видимо ста се десава у Србији па према томе изразавам сумњу о постеном раду у свакој институцији без обзира дали су то паре пореских обвезника или донација ЕУ. Наравно неоптузујем никога јер немам доказа за то али сумња постои код вецине градјана Ариља.
Дали Председник скупстине прекорацује своја овласцења у која сумњате , одговорно тврдим , не. Дали Драгиса мозе донети било какву одлуку без подрске коалиционих партнера , не . Све одлуке се предлазу на коалиционом састанку и заједницки усвајају или не . Јел треба ја да вама писменима дрзим предавање како функционисе Опстинска управа . Треба ли зато једног цовека за све окривити . Па ваљда је Жо са два саветника (кои костају опстину око 2 500 000 до 3 000 000 динара годисње) мозе и мора бити јаци од председника скупстине . А да и да напоменем , њему такодје замерам заста це му два саветника , то му замерају и људи у његовој странци , боље ста смисли сам смисли , ста несмисли нико му неце замерити.
Сто се тице примања поменутог,,сељака" ( надам се да сте мислили на комплимент ) и нису ну толико веца него на претходном послу , неких 20% виса.
Јос једном напомињем , посто сам као сто наведох пољопривредник , зелим да овој власти дамо сансу да се доказе јер док се помињу интереси пољопривредника дотад цу је и подрзавати . Имајуци у виду да је то грана која једино у Ариљу има перспективу а нико је други непомиње толико колико поменути господин ,,сељак".

29 нов 2012 01:00 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5002

• сањајдонацију
иван написао/ла:
не Сања погресно си схватила ја сам лицно Иван Бојовиц , електромеханицар , пољопривредник , и овде заступам своје интересе и запазања . Такодје цлан Покрета радника и сељака .

иван написао/ла:
Драгиса Терзиц

Ово горе поменути Иване Бојовицу је било објављено на твом посту, тј. кроз твој пост
и тако како је објављено није се могло друкције протумацити него као разоткривање
да си ти Драгиса
а сад ,по други пут медју србима,се представљас као иван бојовиц
па сам сад у недоумици
да ли си Иван или Драгиса

П.С.:Ако си Иван Бојовиц , да ли си ти онај Иван са МЗ(Моја земља) Груда
мој космија и откупљивац малина за агрицолезимоњиц(сто би реко ТТ или Загор)
или си неки нови Иван из неке МЗ(Моја земља) огранка Ариља ???

29 нов 2012 04:56 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5003

• марко јанковиц
Наиме улазем протест засто наведене фирме као и Дирекција за изградњу нису објавиле иако је то по закону казњиво , Информатор о раду , коме би сви лаксе приступили . НАПИСА ИВАН:) иВАНЕ КУЦО СТАРА,ДЗАБА УЛАЗЕС ПРОТЕСТ НА ФОРУМУ КАД ПРС,ТИ,ДРАГИСА УПРАВЉАТЕ ДИРЕКЦИЈОМ.За све уцињено или не уцињено је одговоран искљуциво ПРС на целу са поменутим господином:)

29 нов 2012 05:04 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5004

• марко јанковиц
Колико видим појединци би да владају а да не сносе одговорност ни за ста,неце да мозе,та времена су иза нас:)Полако,да приведемо аферу дјубрива до краја па це мо ици даље,процесљати рад дирекције за изградњу,например колико је костало зимско одрзавање пута ка Брекову итд.......

29 нов 2012 05:10 Одг: Рад нове власти у Ариљу критике и сугестије #5005

• сањајдонацију
марко јанковиц написао/ла:
Колико видим појединци би да владају а да не сносе одговорност ни за ста,неце да мозе,та времена су иза нас:)Полако,да приведемо аферу дјубрива до краја па це мо ици даље,процесљати рад дирекције за изградњу,например колико је костало зимско одрзавање пута ка Брекову итд.......

Изградња основне сколе,вртица...............................................

Анкета о капиталним пројектима

Анкета о капиталним пројектима

Општина Ариље.  © 2005 - 2018