Општина Ариље - Најновије вести

Општина Ариље - Најновије вести Општина Ариље - Најновије вести
  • Повећајте величину слова
  • Нормална величина слова
  • Смањите величину слова
Добро дошли, гост
Корисничко име Лозинка: Запамти ме
  • Страна
  • 1

ТЕМА: Ето нас на већим сајтовима

22 авг 2011 02:34 Ето нас на већим сајтовима #3229

• Љиљана Димитријевић

24 авг 2011 00:39 Одг: Ето нас на већим сајтовима #3230

• кумеизгоретикеса
Ово је најнајнајнај.........сајт

www.arilje.org.rs/index.php

24 авг 2011 21:06 Одг: Ето нас на већим сајтовима-Погледајте овај #3232

• Љиљана Димитријевић

30 сеп 2011 11:16 Одг: Ето нас на већим сајтовима-Погледајте овај #3268

• иксан
ово је она река Рзав сто је сахрањују сваки дан?и то иде у туризам?!?!?
да ли су ови Цеси написали и да позуре остали док река јос постоји посто слабо прицам цески а висе се цескам по глави цитајуци небулозе.
Мозе ли неко да ми да информацију конацно какве везе има малина са туризмом?поготово после оних блокада у Вирову?
Мозе ли неко да да информацију колико је новца добила ауторка спота за туристицку организацију урадјену вероватно у поwер поинту?
Мозе ли неко да да информацију ста би са конаком који је срусен али уврстен у туристицку понуду?хоце ли васкрснути или неко треба да прави локал тамо?
хвала у напред за било који одоговор

16 дец 2011 16:00 Одг: Ето нас на већим сајтовима-Погледајте овај #3517

• Загор Те Неј
Искрено, не знам да ли си потрефио местанце где то све да питаш!? И ја бих волео знати!
Међутим, нису ови туристи (мислим на наше младе туристичке раденике) криви за поменуто. Њима ипак треба одати извесно, макар и симболично признањце, за ово што су начинили у последње време. Неко можда мисли да је мало, али је много више него годинама уназад! Одобрени пројекат и парице. И све оно што је потом уследило је ипак искорак. Не од седам миља, али битан и важан као сваки први корак једногодишњег детета! Напред туристи, биће од тога вајдица!
Ду' са сикирче

18 дец 2011 20:52 Одг: Ето нас на већим сајтовима-Погледајте овај #3539

• телетабис
Тт се искрено радује З. повратку и лепим речима које нам свима недостају... Чико присуствовао завршној прослави ТТП (Т.Таун Пројекта) у сутерену јужно од ново омалане Виле. Дегустирао разне крканлуке. Завидео му и сами Тома Т. и Сораб. Бата Бане, са својим тур. активностима још није загазио у Дарквуд: окупиран стварањем омладинског фронта у Т. У касним сатима дана пређашњег тајно формран изборни штаб "Туто кворе Таунска". Биће промовисан у дану манифестације Дон Мифињо&Б.Бане купусице коју су им хтели мазнути неки изасланици С&Камелота.
Тт...
Последња измена: 18 дец 2011 23:08 Написао: .
  • Страна
  • 1
Општина Ариље.  © 2005 - 2018